Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub go wyłączyłeś. Większość funkcji nie będzie działać, więc włącz obsługę JavaScript!
Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm, długie trzonki ora ztowary gabarytowe oferujemy wyłącznie do odbioru własnego. 
  • Obecnie brak na stanie
Greenmill Aquasystem Panel zapasowy do sterownika GB6980C GB6980C-PANEL
search
  • Greenmill Aquasystem Panel zapasowy do sterownika GB6980C GB6980C-PANEL
  • Panel zapasowy do sterownika GB6980C
  • Panel zapasowy do sterownika GB6980C
  • Panel zapasowy do sterownika GB6980C
  • Panel zapasowy do sterownika GB6980C

Panel zapasowy do sterownika GB6980C

17,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kompletny zapasowy panel do sterownika Greenmill GB6980C w nowszych wersjach bez zatrzasku, gdzie panel jest nakładany na korpus. Zawiera: obudowę z odchylana pokrywką,…

GB6980C_PANEL

szt

2001007000282

0.200000

Ilość
Obecnie brak na stanie

account_circleWyślij do znajomego
Panel zapasowy do sterownika GB6980C

Panel zapasowy do sterownika GB6980C

Kompletny zapasowy panel do sterownika Greenmill GB6980C w nowszych wersjach bez zatrzasku, gdzie panel jest nakładany na korpus. Zawiera: obudowę z odchylana pokrywką,…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Panel zapasowy do sterownika GB6980C

Panel zapasowy do sterownika GB6980C

Kompletny zapasowy panel do sterownika Greenmill GB6980C w nowszych wersjach bez zatrzasku, gdzie panel jest nakładany na korpus. Zawiera: obudowę z odchylana pokrywką,…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.Pobierz przewodnik: planowanie, instalacja i konserwacja systemu Greenmill [Pobierz] przewodnik system Greenmill

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Kompletny zapasowy panel do sterownika Greenmill GB6980C w nowszych wersjach bez zatrzasku, gdzie panel jest nakładany na korpus. Zawiera: obudowę z odchylana pokrywką, wyświetlacz LCD, komorę do montażu baterii 9V i część elektroniczną. Nakładany na sterownik w wersji bez zatrzasku (w najstarszych wersjach- z zatrzaskiem, należy dopasować obudowę przez jej podpiłowanie). Gniazdo wyjściowe 9V typu cinch do sterownia elektrozaworem 9V DC.
Panel może też służyć do budowy własnego jednosekcyjnego sterownika nawadniania po podłączeniu do elektrozaworu bistabilnego 9V na prąd stały (np. Gardena 1251 poprzez kabel przedłużający typu chinch). Panel wysyła sygnał (impuls) prądu stałego o krótkim czasie trwania dla otwarcia zaworu. W chwili zamykania zaworu sterownik wysyła impuls o odwróconej biegunowości.
Możliwość indywidualnego zaprogramowania nawodnienia: do 8 nawodnień dziennie na określony czas (osobno: godzinę i munutę otwarcia oraz zamknięcia) i dzień tygodnia. Automatyczny lub manualny tryb pracy. Zdejmowany moduł elektroniczny dla ułatwienia programowania. Odchylana pokrywka do ochrony panelu sterowania. Zasilanie: bateria alkaliczna 9V (niezałączona). Oferowany luzem jako część serwisowa.

UWAGA: oferujemy najnowszą wersję panelu wyprodukowanego w 2018 roku, wersja ta nie posiada gniazda do podłączenia detekora deszczu GB6995C. Zastosowano nową uszczelkę komory baterii, łatwiejszą w montażu.
PRZYCISKI STERUJĄCE:
1. czas- używany do ustawienia bieżącego czasu i powrotu do ustawień zegara. Naciśnij i przytrzymaj dla ustawienia czasu, jednocześnie używając przycisków min, h, dzień.
2. min- do ustawienia minut bieżącego czasu i czasu startu/zatrzymania nawadniania. Naciśnięcie zwiększa czas o 1 minutę. Używać razem przytrzymując przycisk czas.
3. h- do ustawienia bieżącej godziny bieżącego czasu i czasu startu/zatrzymania nawadniania. Naciśnięcie zwiększa czas o 1h. Używać razem przytrzymując przycisk czas.
4. dzień- do ustawienia bieżącego dnia tygodnia i dnia tygodnia w którym ma się odbyć nawadnianie (MO-TU-WED-TH-FR-SA-SU: PON-WT-ŚR-CZW-PIĄ-SO-NIE). Naciśnięcie zwiększa o jeden dzień. Używać razem przytrzymując przycisk czas.
5. man/auto- do wyboru pomiędzy trybem ręcznym: włączenia-wyłączenia nawadniania a trybem automatycznym (wł/auto/wył).
6. program- do zmiany lub wprowadzenia programu nawadniania (ustawienia czas włączenia i wyłączenia każdego z 8 programów). UWAGA: jeśli programator jest pozostawiony w trybie programowania przez okres jednej minuty bez wprowadzania modyfikacji, powróci samoczynnie do trybu automatycznego.
7. wyjście/blokada- do usunięcia ustawień w trybie programowania lub do załączenia blokady panelu sterującego. Naciśnięcie nie zeruje ustawień bieżącego czasu. Dla zablokowania panelu naciśnij i przytrzymaj przycisk przez okres co najmniej 3 sekund. Dla zwolnienia blokady naciśnij i przytrzymaj przycisk ponownie przez okres co najmniej 3 sekund (na wyświetlaczu pojawi się symbol kłódki i litera A- Rys.2 poz.13).

TRYBY PRACY:
Wszystkie funkcje mogą zostać przywołane przez naciśnięcie przycisku man/auto.
8. wł- gdy wybrany, strzałka na wyświetlaczu wskazuje na oznaczenie „wł” na panelu. Zawór zostanie otwarty rozpoczynając nawadnianie.
9. auto- gdy wybrany, strzałka na wyświetlaczu wskazuje na oznaczenie „auto” na panelu. Sterownik nawadniania pozostaje w trybie pracy automatycznej i nawadnianie odbywa się zgodnie z planem ustawionym przez użytkownika. Jest to domyślny tryb pracy.
10. wył- gdy wybrany, strzałka na wyświetlaczu wskazuje na oznaczenie „wył” na panelu. Zawór zostaje zamknięty, przepływ wody i nawadnianie nie odbywa się ani w trybie automatycznym ani w trybie ręcznym.

WYŚWIETLANE SYMBOLE:
11. Dzień tygodnia (w języku angielskim: MO-TU-WETH-FR-SA-SU odpowiada w języku polskim: PON-WT-ŚR-CZW-PIĄ-SOB-NIE)- wskazuje na bieżący dzień tygodnia w rybie automatycznym lub dzień nawadniania w trybie programowania.
12. bateria- pojawienie się symbolu baterii wskazuje na niski stan naładowania baterii. Należy bezzwłocznie wymienić baterię na nową lub sprawdzić poprawność połączenia styków baterii!
13. blokada (A i kłódka)- wskazuje że przyciski są zabezpieczone przed zmianą programu, bieżącego czasu bądź ręcznego załączenia zaworu.
14. program- wskazuje numer programu w trybie programowania oraz ewentualnie symbol startu lub zakończenia nawadniania ON-OFF.

RADA: Wstawiając baterię 9V do sterownika zwróć uwagę na właściwy kontakt baterii z przyłączem! Zalecamy dogięcie styków (baterii i przyłącza) przed montażem, aby kontakt był poprawny, w przeciwnym wypadku sterownik sygnalizuje, że bateria jest wyczerpana poprzez wyświetlenie ikony pustej baterii! W takim wypadku należy nacisnąć przez 3 sekundy przycisk "wyjście" (jeśli sterownik wejdzie w tryb blokady to nacisnąć przycisk ponownie przez 3 sekundy), dogiąć styki baterii i przyłączyć ponownie baterię.
Oferowany luzem.
GB6980C_PANEL

Opis

Długość opakowania [cm]
10
Szerokość opakowania [cm]
8
Wysokość opakowania [cm]
8
Waga brutto [kg]
0.2