Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2-3 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.

Lista produktów marki Segway-Navimow

Inspiracje dla nazwy Segway pochodzą ze słowa Segue, które oznacza "płynne przejście z jednego państwa do drugiego". Segway pozwala poruszać się szybciej, dalej i transportować więcej rzeczy.

Ninebot jest prywatną firmą z siedzibą w Pekinie. W 2015 r. Ninebot strategicznie połączył się z Segway, z siedzibą w Bedford w USA. Połączona firma koncentruje się na badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, dystrybucji i sprzedaży produktów do transportu krótkodystansowego. Siedziby strategiczne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Holandii i Pekinie oraz centrach produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Segway i Ninebot skupiają się na łączeniu robotycznych rozwiązań z telefonami typu smartphone i integrują istniejące technologie i przyszłe koncepcje, takie jak interakcja głosowa i rozpoznawanie twarzy tworząc produkty, które będą wysoce interaktywne i zachęcałyby do inteligentnego życia.

Aktywne filtry