

Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 1-2 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm, długie trzonki oraz towary gabarytowe oferujemy wyłącznie do odbioru własnego. |
To jest najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
Precyzyjne, równomierne i uniwersalne nawadnianie dużych trawników
Większe obszary ogrodu nie stanowią żadnego problemu dla AquaZoom L od GARDENA, ponieważ ten zraszacz…
GA18714
szt
4078500048118
0.840000
Warunki prywatności
Wysyłka i płatność
Warunki odstąpienia od umowy, zwroty
Precyzyjne, równomierne i uniwersalne nawadnianie dużych trawników
Większe obszary ogrodu nie stanowią żadnego problemu dla AquaZoom L od GARDENA, ponieważ ten zraszacz wahadłowy przeznaczony jest do powierzchni od 28 do 350 m2. W takich przypadkach bardzo ważne jest równomierne nawadnianie. Ten zraszacz radzi sobie w pełni z tym i wieloma innymi wyzwaniami. Równomierne nawadnianie zapobiega także tworzeniu kałuż. Wykorzystaj każdą chwilę lata.
Obsługa AquaZoom L jest prosta i intuicyjna. Za pomocą suwaków ustawić można zasięg (od 7 do 21 metrów) i szerokość zraszania (od 4 do 17 metrów), a także szybkość przepływu wody, odpowiednio do potrzeb trawnika. Można także nawadniać tylko jedną stronę trawnika, tak aby woda trafiała tylko tam, gdzie chcesz.
Bardzo szeroka stopka zraszacza sprawia, że pewnie stoi on na podłożu. Jest także bardzo wytrzymały dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, które zapewniają AquaZoom L odporność na mróz i promienie UV. Wysoka jakość znajduje odbicie w gwarancji producenta na 5 lat dla tego produktu „Made in Germany”, zapewniając długotrwałe zadowolenie z systemu do nawadniania.
Prosta konserwacja pozwala utrzymać stałą wysoką wydajność zraszacza. Dotyczy to nierdzewnego filtra wbudowanego w przyłącze wodne, który zatrzymuje zabrudzenia. Wystarczy obrócić zacisk, aby uzyskać dostęp do filtra i go wyjąć. Dla oczyszczenia wsadzamy filtr pod strumień wody. Dysze zraszające Aqua Zoom L można także łatwo i wygodnie oczyścić, ponieważ wykonano je z miękkiego tworzywa. Aby pozbyć się osadów, wystarczy przetrzeć dysze palcami.
Zraszana powierzchnia [m2]: 28-350
Zasięg max: [m]: 7-21
Szerokość zraszania [m] max: 4-17
Zdejmowany filtr: stal nierdzewna
Gwarancja 5 lat gwarancji
Zawsze ładnie i równomiernie
Dysze zraszacza wahadłowego AquaZoom L zapewniają równomierne i bardzo precyzyjne nawadnianie trawnika o wielkości od 28 do 350 m2. Takie nawadnianie zapobiega także tworzeniu kałuż.
Dziecinne proste
Ręczne zmontowanie zraszacza wahadłowego i podłączenie węża wymaga jedynie kilku czynności. Za pomocą suwaka ustaw zasięg (7-21 metrów) oraz sposób nawadniania. Zamiast podlewania całości terenu, możesz nawadniać go tylko po jednej stronie (prawej lub lewej). Można także wyregulować szerokość zraszania w zakresie od 4 do 17 metrów. Regulacja przepływu wody pozwala precyzyjnie wyregulować działanie zraszacza.
W deszczu lub słońcu
Czy to mróz, czy upalne lato, wytrzymałe tworzywo AquaZoom L ochroni zraszacz wahadłowy przed niską temperaturą i promieniowaniem UV.
Czysty jak łza
Przyłącze wodne AquaZoom L ma nierdzewny filtr metalowy, zapobiegający przedostawaniu się cząsteczek zanieczyszczeń do wnętrza zraszacza wahadłowego. Filtr można wyjąć i łatwo oczyścić pod bieżącą wodą. Dysze wykonano z miękkiego tworzywa, dlatego aby je oczyścić, wystarczy przetrzeć je palcami.
Stabilna podstawa
Szerokie stopki oraz metalowe elementy pomagają AquaZoom L w zachowaniu stabilności na trawie.
5 lat gwarancji zapewnia wysoką jakość
* Szczegółowe warunki gwarancji znaleźć można w instrukcji obsługi dołączonej do produktu lub na stronie www.gardena.com/warranty. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Najwyższa jakość produktów
Wyprodukowane w Niemczech produkty GARDENA cechuje niezawodna wydajność, rzetelność i nieustająca innowacyjność.
Ważna informacja Sprzedawcy o eksploatacji zraszacza wahadłowego
Zraszacze wahadłowe wymagają czystej wody do bezawaryjnej pracy. Jeśli woda pobierana jest z własnego ujęcia podskórnego, deszczówki, rzeki itp i zawiera piasek bądź inne zanieczyszczenia, należy obowiązkowo zainstalować dodatkowy filtr czyszczący bądź zastosować inny typ zraszacza mniej wrażliwego na zanieczyszczenia np. bijakowy (pulsacyjny). Przy rozpoczęciu sezonu ogrodowego i przed podłączeniem zraszacza zaleca się przepłukanie instalacji aby zanieczyszczenia wypłynęły z rurociągu ogrodowego i węża ogrodowego.
W przypadku gdy dysze zmieniają kierunek strumienia wody może oznaczać to zapchanie dyszy przez zanieczyszczenia i wymaga przeczyszczenia dyszy i filtra znajdującego się pod przyłączem wody na wejściu zraszacza. Przeczyszczenie zraszacza wyposażonego w dysze gumowe polega na przesunięciu palcem w różnych kierunkach po dyszy. W zraszaczach nie wyposażonych w dysze gumowe na zakończeniu belki spryskującej znajduje się wkręcona igła czyszcząca, którą przy wyłączonym zraszaczu należy wykręcić a następnie przeczyścić nią wszystkie dysze, przepłukać zraszacz wodą i wkręcić ponownie szpilkę czyszczącą.
Podany zasięg zraszacza odnosi się do miejsca padania ostatniej kropli w bezwietrzną pogodę i przy określonym minimalnym ciśnieniu. Zasięg użytkowy zraszacza (teren równomiernie podlany) jest mniejszy. Zraszacze wymagają do poprawnej pracy ciśnienia minimum 2bar. Przy mniejszym ciśnieniu zasięg zraszacza będzie istotnie mniejszy. ma to znaczenie szczególnie przy użytkowaniu węży ogrodowych o mniejszej średnicy np. 1/2" i znacznej długości np. powyżej 20m.
Wysokie ciśnienie przewyższające 4bar drastycznie zmniejsza trwałość zraszaczy i jest przyczyną szybkiego uszkodzenia mechanizmu. W przypadku posiadania własnej pompy hydroforowej zaleca się ustawienie ciśnienia na poziomie nie wyższym niż 4.5bar mierzonym na pompie przy braku poboru wody.
Opis
Producent Husqvarna Poland Sp. z o. o. ul. Burakowska 14 01-066 Warszawa Polska gardena@husqvarna.com.pl 22/330-96-00