Gardena OGS licznik wody 818829 GA8188
  • Gardena OGS licznik wody 818829 GA8188

OGS - licznik wody (8188-29)

78,00 zł
Brutto *
GARDENA licznk wody w idealny sposób kontroluje zużycie wody, pomagając w jej oszczędzaniu. Pokazuje 1. całkowite zużycie wody,…
: szt
: GA8188
: 8188-29 (966781201)
: 0.220000
: 4078500818896
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
OGS - licznik wody (8188-29)

OGS - licznik wody (8188-29)

GARDENA licznk wody w idealny sposób kontroluje zużycie wody, pomagając w jej oszczędzaniu. Pokazuje 1. całkowite zużycie wody,…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

GARDENA licznk wody w idealny sposób kontroluje zużycie wody, pomagając w jej oszczędzaniu. Pokazuje 1. całkowite zużycie wody, np. dzienne, 2. całkowite zużycie wody, np. w sezonie, 3. zużycie wody w cyklu nawadniania, 4. aktualnie zużywaną ilość wody (w litrach/minutę). Ilość zużytej wody można odczytać w dowolnym czasie na dużym wyświetlaczu. Licznik wody jest wyposażony w jeden przycisk do wszystkich funkcji. Do tej pory każde nawadnianie odbywało się na zasadzie intuicyjnej. Dzięki licznikowi używianie wody odbywa się w przemyślany sposób. Teraz można podlewać rośliny precyzyjnie i zgodnie z zapotrzebowaniem. To jest dobre zarówno dla ogrodu, środowiska jak i naszego portfela. Licznik wody jest zaisilany bateriami i gotowy do podłączenia na kran, pistolet zraszający, zraszacz lub pompę. Urządzenie jest trwałe i odporne na uderzenia. Wbudowany wskaźnik poziomu naładowania baterii zapewnia precyzyjne działanie. Dzięki innowacyjnemu licznikowi wody zwracamy coraz większą uwagę na zużycie wody. Licznik wody GARDENA posiada uniwersalne zastosowanie: może być wykorzystany w różnych elementach Original GARDENA System. Można zamocować go bezpośrednio przy kranie lub gdziekolwiek indziej, gdzie przepływa woda. Wystarczy „kliknąć” i gotowe! Mierzy dokładną ilość wykorzystanej wody, a także pokazuje go na dużym, wyraźnym wyświetlaczu.
Po raz pierwszy wszyscy miłośnicy ogrodu mogą kontrolować ilość zużytej wody. Dokładnie będziemy wiedzieć ile wody otrzymały nasze rośliny i można będzie precyzyjnie dozować optymalne dla nich ilości. Nie tylko pozytywnie wpłynie to na kondycję roślin, ale także na rachunki za wodę. Istnieje możliwość wyboru spośród czterech funkcji pomiaru za pomocą jedno przycisku: zużycie wody: dzienne, w sezonie, cyklu nawadniania oraz wskazanie aktualnego przepływu wody (litr/min.) Dołączona do zestawu bateria gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa w użytkowaniu.
Mówi się, że ogrodnicy instynktownie wiedzą, kiedy trzeba podlać ogród, odpowiednio zadbać o pielęgnację kwiatów, przesadzić rośliny czy przyciąć trawnik. Co jednak, kiedy nasza intuicja zawodzi? Nie warto ufać domysłom, lepiej kontrolować pracę odpowiednio wcześniej. Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, ile wody przepływa przez wąż w ogrodzie, albo ile jest rozprowadzanej przez zraszacz. Dzięki nowemu licznikowi wody marki GARDENA, już nigdy nie będzie z tym problemów.

Nawadnianianie dostosowane do potrzeb:
Licznik wody w idealny sposób kontroluje zużycie wody.

Oszczędność wody:
Licznik wody wyposażony jest w baterię i gotowy do podłączenia na kran

Odczyt danych:
Licznik pokazuje zużycie wody, np. dzienne, w sezonie, w cyklu nawadniania oraz aktualny przepływ wody 1:1. Dzięki temu można szybko reagować i nawadniać rośliny zgodnie z ich zapotrzebowaniem. Urządzenie idealnie nadaje się do dozowania nawozów.

Bezpieczne działanie:
Wirnik obraca się w liczniku, tak długo jak woda płynie. W ten sposób pokazuje, że urządzenie jest aktywne. Zintegrowany wskaźnik poziomu naładowania baterii informuje o konieczności jej wymiany.

Łatwa obsługa- jeden przycisk dla wszystkich operacji:
Za jednym naciśnięciem przycisku uzyskasz informacje o zużuciu wody. Dzieki temu licznik stanie się istotnym elementem kontroli nawadniania przyjaznej środowisku naturalnemu.

UWAGA: Do zastosowania ogrodowego przy szacowaniu ilości zużytej wody. Licznik nie służy do użytku w przemyśle, nie posiada świadectwa legalizacji.

PARAMETRY:
Gwint wejściowy M3/4" z nakręconym przyłączem kranowym (możliwość przyłączenia szybkozłączki)
Wyjście wody- szybkozłączka
Bateria 1x CR2032 (załączona)
Temperatura wody: 5 – 40 stC
Zakres przepływu: 2 – 30 l/min
Temperatura otoczenia: 5 – 60 stC
Ciśnienie pracy: 12 bar
Tolerancja pomiarowa: +/- 5 %
Zakres pomiarowy: przynajmniej 0,5 l
Maks. przepływ 1800 l/h
Gardena
GA8188