Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub go wyłączyłeś. Większość funkcji nie będzie działać, więc włącz obsługę JavaScript!
Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm, długie trzonki ora ztowary gabarytowe oferujemy wyłącznie do odbioru własnego. 
Greenmill Classic Odstraszacz szkodników ultradźwiękowy GR5116
search
  • Greenmill Classic Odstraszacz szkodników ultradźwiękowy GR5116
  • Odstraszacz szkodników ultradźwiękowy

Odstraszacz szkodników ultradźwiękowy

33,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Sposób działania
Urządzenie zostało zaprojektowane dla osiągnięcia możliwie największej skuteczności przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej i bez stosowania…

GR5116

szt

5904842051167

0.100000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Odstraszacz szkodników ultradźwiękowy

Odstraszacz szkodników ultradźwiękowy

Sposób działania
Urządzenie zostało zaprojektowane dla osiągnięcia możliwie największej skuteczności przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej i bez stosowania…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Odstraszacz szkodników ultradźwiękowy

Odstraszacz szkodników ultradźwiękowy

Sposób działania
Urządzenie zostało zaprojektowane dla osiągnięcia możliwie największej skuteczności przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej i bez stosowania…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Sposób działania
Urządzenie zostało zaprojektowane dla osiągnięcia możliwie największej skuteczności przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej i bez stosowania substancji chemicznych. Odstraszacz emituje ultradźwięki o zmiennej częstotliwości z zakresu 25-46kHz. Szkodniki wyczulone są na ten zakres częstotliwości dźwięku i dlatego przenoszą się poza zasięg irytującego hałasu, który wywołuje u nich poczucie zagrożenia i utrudnia efektywne żerowanie. Skuteczność urządzenia jest większa w stosunku do osobników młodych oraz dzikich. Zwierzęta udomowione (w tym psy i koty) lub stale przebywające w terenach zurbanizowanych mogą nie reagować na dźwięki. Urządzenie nie jest wodoodporne!

Parametry:
Zasilanie: z sieci 230V poprzez wtyczkę sieciową zintegrowaną z urządzeniem
częstotliwość sygnału: zmienna 25 kHz-46 kHz, co 6s
obszar działania: max 60m2, do max. 8m na wprost
OBUDOWA tworzywo sztuczne
Częstotliwość pracy: 17.5 lub 21.5kHz
Moc pobierana: 3-8W
Wymiary: 100mm x 100mm x 81mm
Przechowywać w temperaturze: -10stC do 50stC.

Przeznaczenie i zalety ultradźwiękowego odstraszacza szkodników:
• Wypłasza szkodniki w humanitarny sposób bez użycia środków chemicznych.
• Bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych.
• Praktycznie niesłyszalny dla ludzi (większość wydawanych dźwięków to ultradźwięki, niesłyszane przez dorosłych).
• Nie zabija zwierząt i nie wymaga ciągłego czyszczenia, gdyż odstrasza, lecz nie łapie szkodników.
• Odstrasza m.in: myszy, szczury, mrówki, pluskwiaki, komary i pająki. Zmienna automatycznie częstotliwość emitowanych dźwięków umożliwia wypłaszanie różnych gatunków zwierząt w tym ssaków i owadów oraz powoduje, że zwierzęta nie przyzwyczajają się do dźwięków.
• Do użytku wyłącznie wewnątrz pomieszczeń: do domów, biur, magazynów, spiżarni, składów, gospodarstw rolnych.
• Chroni jedno pomieszczenie o powierzchni max. 60m2.
• Niskie zużycie energii (1W).
• Odstrasza szkodniki 24 godziny na dobę! Przeznaczony do pracy ciągłej w trybie: 24/7 przez okrągły rok,
• Obszar chroniony do max. 8m na wprost urządzenia.
• Urządzenie nie zakłóca działania popularnych urządzeń domowych (kompatybilność elektromagnetyczna).
• Podłączany bezpośrednio do gniazdka/przedłużacza o napięciu ~230V 50Hz
• Funkcja lampki nocnej z dedykowanym wyłącznikiem.
• Wyposażony w czerwoną diodę LED sygnalizująca okresową pracę urządzenia.

UWAGA: Prosimy o zwrócenie uwagi na ograniczenia w skuteczności działania urządzenia zależne od czynników zewnętrznych, niezależnych od urządzenia. Efekt płoszący może posiadać różną skuteczność i nie jest bezwarunkowo gwarantowany. Urządzenie spełnia funkcje płoszące, jednak producent nie gwarantuje, iż wszystkie szkodniki zostaną trwale wypłoszone z terenu działania odstraszacza! Rękojmia ogranicza się do poprawnego działania urządzenia pod względem elektrycznym i konstrukcyjnym, gdyż skuteczność urządzenia zależy również od cech środowiskowych i osobniczych. Urządzenie dla osiągnięcia pełnej skuteczności musi pracować w trybie ciągłym 24/7. Nie oczekuj natychmiastowych efektów!
GR5116

Opis

Długość opakowania [cm]
17
Szerokość opakowania [cm]
9
Wysokość opakowania [cm]
8
Waga brutto [kg]
0.1
Kod CN
85437090
Kod KP
CN