Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub go wyłączyłeś. Większość funkcji nie będzie działać, więc włącz obsługę JavaScript!
Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm, długie trzonki ora ztowary gabarytowe oferujemy wyłącznie do odbioru własnego. 
Greenmill Classic Pułapka metalowa szeroka na gryzonie GR5103
search
  • Greenmill Classic Pułapka metalowa szeroka na gryzonie GR5103

Pułapka metalowa szeroka na gryzonie

11,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Szerokość: 9.0cm. Pułapka służy do niszczenia gryzonii i innych szkodników w ogrodach przydomowych. Do instalacji wyłącznie w korytarzach i w pobliżu kopców. Bardzo…

GR5103

szt

5904842051037

0.230000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Pułapka metalowa szeroka na gryzonie

Pułapka metalowa szeroka na gryzonie

Szerokość: 9.0cm. Pułapka służy do niszczenia gryzonii i innych szkodników w ogrodach przydomowych. Do instalacji wyłącznie w korytarzach i w pobliżu kopców. Bardzo…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Pułapka metalowa szeroka na gryzonie

Pułapka metalowa szeroka na gryzonie

Szerokość: 9.0cm. Pułapka służy do niszczenia gryzonii i innych szkodników w ogrodach przydomowych. Do instalacji wyłącznie w korytarzach i w pobliżu kopców. Bardzo…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Szerokość: 9.0cm. Pułapka służy do niszczenia gryzonii i innych szkodników w ogrodach przydomowych. Do instalacji wyłącznie w korytarzach i w pobliżu kopców. Bardzo skuteczna łapka do wyłapywania szkodników w ogrodzie: nornic, kretów! Kret europejski zimuje w korytarzach w glebie na głębokości 50–60 cm (poniżej poziomu zamarzania), ale nie zapada w sen zimowy. Wiosną kopie pod powierzchnią gleby korytarze tworząc kretowiska. Drążąc podziemne korytarze w poszukiwaniu pożywienia kret niszczy korzenie roślin, bulwy i kłącza, które przewracają się i zamierają. Kretowiska utrudniają koszenie traw i inne zabiegi agrotechniczne. UWAGA! Przed użyciem łapki sprawdź czy dany gatunek zwierząt nie jest chroniony: Na mocy Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 28 września 2004 r. w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną (Dz. U. Nr 220 z 2004 r., poz. 2237, Załącznik nr 2) kret i karczownik objęty jest ochroną częściową "z wyjątkiem występującego na terenie ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek, lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych". Pułapka jest typu selektywnego i konstrukcyjnie jest przystosowana wyłącznie do eliminacji gryzoni drążących korytarze- nie łapie innych zwierząt, zgodnie z Art. 54 Ustawy o Ochronie Przyrody Dz. U. z dnia 30 kwietnia 2004r. Pułapka nie jest potrzaskiem chwytającym zwierzę za kończynę, nie służy do uciążliwego dręczenia zwierząt. Pułapka nie służy do pozyskiwania zwierząt zgodnie z Ustawą Łowiecką, lecz służy wyłacznie do eliminacji uciążliwych gryzoni w ogrodzonych ogrodach przydomowych, analogicznie do pułapek na szczury, myszy, nornice itp.
Instrukcja obsługi pułapki:
1. Najpierw wybierz najlepsze miejsce do instalacji pułapki: korytarz w pobliżu kopca, gdzie poruszają się krety. Odpowiedni wybór miejsca to połowa sukcesu!
2. Na długości ok.15 cm odkryj podziemny kanał w którym poruszają się krety lub nornice. Należy to zrobić tak, aby kanał był oczyszczony i drożny.
3. Załóż rękawiczkę ogrodniczą i zachowując ostrożność naciągnij łapkę i pręt przytrzymujacy a następnie załóż płytkę blokującą.
4. Łapkę ostrożnie umieść w kanale aby nie poruszyć blokady.
5. Przykryj łapkę nieprzezroczystym wiadrem lub doniczką ustawionym do góry dnem. Brzegi pojemnika przysyp ziemią.
Jeśli kret nie złapał się w ciągu 1-2 dni oznacza to że nie żeruje w tym miejscu i konieczne może być wybranie innej lokalizacji.

Produkt jest fabrycznie nowy, nieużywany, w oryginalnym opakowaniu.

PARAMETRY:
Materiał: stal ocynkowana
Szerokość: 9.0cm
GR5103

Opis

Długość opakowania [cm]
12
Szerokość opakowania [cm]
10
Wysokość opakowania [cm]
6
Waga brutto [kg]
0.23
Kod CN
73262000
Kod KP
CN