Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub go wyłączyłeś. Większość funkcji nie będzie działać, więc włącz obsługę JavaScript!
Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm, długie trzonki ora ztowary gabarytowe oferujemy wyłącznie do odbioru własnego. 
Greenmill Classic Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie GR5112
search
  • Greenmill Classic Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie GR5112
  • Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie
  • Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie
  • Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie
  • Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie

Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie

31,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Model ogrodowy. Przeznaczony do płoszenia kretów i nornic. W kształcie plastikowej szpilki do wbicia w podłoże. Zasilany z dwóch łatwo dostepnych baterii R20 (niezałączone). Zalety…

GR5112

szt

5904842051129

0.184000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie

Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie

Model ogrodowy. Przeznaczony do płoszenia kretów i nornic. W kształcie plastikowej szpilki do wbicia w podłoże. Zasilany z dwóch łatwo dostepnych baterii R20 (niezałączone). Zalety…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie

Odstraszacz kretów zasilany bateryjnie

Model ogrodowy. Przeznaczony do płoszenia kretów i nornic. W kształcie plastikowej szpilki do wbicia w podłoże. Zasilany z dwóch łatwo dostepnych baterii R20 (niezałączone). Zalety…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Model ogrodowy. Przeznaczony do płoszenia kretów i nornic. W kształcie plastikowej szpilki do wbicia w podłoże. Zasilany z dwóch łatwo dostepnych baterii R20 (niezałączone).

Zalety odstraszacza szkodników zasilanego energią słoneczną:
• Odstrasza ssaki: krety oraz częściowo inne zwierzęta: nornice, myszy polne i inne uciążliwe gryzonie, emitując kombinację dźwięków i wibracji. Skuteczny zwłaszcza wobec zwierząt żerujących w nocy.
• Eliminuje szkodniki w humanitarny sposób, bez użycia środków chemicznych. Nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. UWAGA: płoszone zwierzęta nie mogą przebywać w zamknięciu lub na uwięzi!
• Obszar działania w otwartym terenie: w kolistym obszarze max. 650m2 od punktu instalacji urządzenia.
• Odstrasza szkodniki 24godziny na dobę!
• Prosty w instalacji!

UWAGA!
• Działający odstraszacz w początkowym okresie działania (około 30 dni) może powodować wzmożoną aktywność gryzoni, zanim nie dojdzie do migracji zwierząt. Aktywność może objawiać się np. zwiększonym drążeniem tuneli i ryciem kopców obserwowanym w pobliżu urządzenia lub wyrzuceniem urządzenia z tunelu. Jest to zjawisko normalne i nie świadczy o złym działaniu urządzenia!
• W przypadku, jeśli najbliższa okolica jest niesprzyjająca dla trwałego osiedlenia szkodników i preferują one dotychczasowe siedlisko ogrodowe, możliwy jest samoistny powrót zwierząt mimo sprawnie działającego odstraszacza. W takim przypadku zalecamy użycie odstraszacza łącznie z innymi środkami odstraszającymi np. repelentami chemicznymi lub pułapkami.
• Pamiętaj o obecności urządzenia w ogrodzie aby nie doszło do jego uszkodzenia lub wypadku, np. podczas prac pielęgnacyjnych, koszenia trawy, zabawy, sportu! Urządzenie nie może być instalowane i użytkowane przez dzieci.
• Po zakończeniu użytkowania, przed nastaniem mrozów lub innych ekstremalnych warunków pogodowych (ulewne deszcze, grad, powódź) zawsze wymontuj urządzenie, wyjmij bateriie i przechowuj odstraszacz w pomieszczeniu, w dodatniej temperaturze otoczenia. Podczas silnych deszczy lub burz zaleca się nakrycie odstraszacza np. odwróconym wiadrem aby nie doszło do zalania głowicy.
• Zaleca się instalację kilku urządzeń w odległości co około 20-30 metrów dla zwiększenia skuteczności działania. Zblokowanie odstraszaczy polepsza ich pojedyncze działanie dzięki zjawisku synergii.
• Zasięg i skuteczność odstraszacza w dużej mierze zależy od: właściwego doboru miejsca instalacji, rodzaju i wilgotności gleby, przeszkód np. podmurówki, indywidualnych przyzwyczajeń zwierząt. Osobniki młode oraz żerujące w spokojnym siedlisku lepiej reagują na działanie odstraszacza.
• Chroń wnętrze szpilki przed dostaniem się wody, aby nie doszło do uszkodzenia brzęczyka na skutek korozji.
Sposób działania:
Odstraszacz emituje w odstępach, co około 50-60 sekund kombinację dźwięków wywołującą miejscową wibrację gruntu o stałej i niezmiennej w czasie częstotliwości z zakresu między: 400-1000Hz, które odstraszają szkodniki zasiedlające dany teren. Gryzonie np. krety, posiadają czuły słuch i dlatego przenoszą się poza zasięg irytującego hałasu, który wywołuje u nich rozdrażnienie i przeszkadza w żerowaniu.

Odstraszacz przeznaczony jest do użytku indywidualnego w otwartym terenie bez dostępu publicznego.

UWAGA: Urządzenie spełnia funkcje płoszące, jednak producent nie gwarantuje, iż wszystkie szkodniki zostaną trwale wypłoszone z terenu działania odstraszacza, gdyż zależy to również od indywidualnych cech zwierząt oraz typu siedliska! Gwarancja ogranicza się do poprawnego działania urządzenia pod względem elektrycznym i konstrukcyjnym (wydawania dźwięków).

PARAMETRY:
Częstotliwość pracy: dźwięk stały z zakresu 400-1000 Hz
Zasięg działania: do 650 m2
Zasilanie: 2x baterie R20 (niezałączone)
GR5112

Opis

Długość opakowania [cm]
32
Szerokość opakowania [cm]
19
Wysokość opakowania [cm]
7
Waga brutto [kg]
0.184
Kod CN
85437090
Kod KP
CN