Zraszacze wynurzalne

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Dysza RN rotator 300ADJ 80-360st r8.2m bez korpusu

  GBK300ADJ_NOZ

  Nowy produkt

  Najnowsza dysza rotacyjna amerykańskiej firmy K-Rain. Może stanowić zamiennik zraszacza Hunter MP3000 o identycznym zasięgu,…

  Więcej szczegółów

  25,98 zł brutto

  Więcej informacji

  Najnowsza dysza rotacyjna amerykańskiej firmy K-Rain. Może stanowić zamiennik zraszacza Hunter MP3000 o identycznym zasięgu, przewyższając go możliwością regulacji sektora. Głowica posiada możliwość płynnej regulacji sektora w zakresie 80-360st. Promień r=8.2m z możliwościa ograniczenia o max. 25%, ciśnienie robocze: 1.7-3.1bar. Wydatek wody w zależności od sektora: 159-659l/h. Może być łączony ze zraszaczami turbinowymi. Wyjątkowo trwały i niezawodny! Zraszacz o strumieniu odpornym na podmuchy wiatru, bardzo oszczędny w zużycie wody, o doskonałym pokryciu powierzchni i efektowny w użytkowaniu. Regulacja sektora pracy oraz zasięgu nie wpływa na zmianę opadu wody, dzięki czemu zraszacz nie wymaga stosowania wymiennych dysz! Zmiana ustawienia sektora nie pociąga za sobą zmiany zasięgu zraszacza. Zraszacz może być używany na obszarach o niewielkim pochyleniu oraz o zwartej glebie, gdyż niski opad wody zapobiega nadmiernej erozji oraz powstawaniu kałuż w miejscu zagłębień terenu. Małe jednostkowe zużycie wody umożliwia jednoczesną pracę większej ilości zraszaczy niż w przypadku zraszaczy statycznych.
  Każdy zraszacz wyposażony jest w niezbędny do pracy plastikowy filtr wychwytujący zanieczyszczenia wody. W przypadku wyższego ciśnienia wody (powyżej 3.1bar) zaleca się podłączenie przez reduktor ciśnienia.

  PARAMETRY:
  Promień r=8.2m
  Wydatek wody: 159-659l/h
  Regulacja sektora:80-360st

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: