Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Combisystem - zrywaczka do owoców (3115-20)

  GA3115

  Nowy produkt

  Zrywaczka do owoców GARDENA combisystem jest optymalnie przystosowana do wygodnego zrywania owoców z drzewa. Ząbki między otworami…

  Więcej szczegółów

  77,11 zł brutto

  GA3115

  Więcej informacji

  Zrywaczka do owoców GARDENA combisystem jest optymalnie przystosowana do wygodnego zrywania owoców z drzewa. Ząbki między otworami ułatwiają zrywanie mniejszych owoców. Wszystkie owoce trafiają do wytrzymałego worka, przez który widać zawartość. Uchwyt umożliwia wygodne zrywanie owoców z niskich drzewek lub niżej rosnących gałęzi nawet bez użycia trzonka combisystem. Aby bez problemu sięgnąć do wszystkich obszarów drzewa, kąt pracy można ustawić indywidualnie za pomocą zapięcia zatrzaskowego. Zrywaczka do owoców jest kompatybilna ze wszystkimi trzonkami GARDENA combisystem, ale w przypadku zbierania owoców na wysokości ok. 5 m zaleca się stosowanie trzonków teleskopowych. 25 lat gwarancji.
  Bezpieczne połączenie
  Wystarczy połączyć zrywaczkę do owoców combisystem z trzonkiem i przykręcić. Powstaje wówczas mocne, w pełni stabilne połączenie gwarantujące komfortową pracę.

  25 lat gwarancji
  Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

  Praktyczny uchwyt
  Zrywaczka do owoców combisystem posiada praktyczny uchwyt umożliwiający łatwe zrywanie owoców z niższych drzew nawet bez użycia trzonka combisystem.

  Wygodna obsługa
  Kąt pracy można ustawić indywidualnie za pomocą zapięcia zatrzaskowego.

  Pasuje do wszystkich trzonków Gardena Combisystem
  Narzędzia GARDENA combisystem pasują do wszystkich trzonków combisystem. Użytkownik ma do wyboru trzonek drewniany i aluminiowy. Do pracy na wysokości ok. 5 m, zalecamy korzystanie z trzonków teleskopowych combisystem.

  Niezwykła trwałość
  Zrywaczka do owoców combisystem wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Worek wykonany jest z siatki, przez którą widać zawartość.

  PARAMETRY:
  Nie zawiera trzonka. Rekomendowane trzonki teleskopowe GARDENA.

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: