Linie kroplujące

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - linia kroplujaca do rzędów roślin - zestaw M (13011-20)

  GA13011

  Nowy produkt

  GARDENA Micro-Drip-System linia kroplująca do rzędów roślin – zestaw M służy do wygodnego, oszczędzającego wodę nawadniania rzędów…

  Więcej szczegółów

  190,18 zł brutto

  GA13011

  Więcej informacji

  GARDENA Micro-Drip-System linia kroplująca do rzędów roślin – zestaw M służy do wygodnego, oszczędzającego wodę nawadniania rzędów roślin. Reduktor ciśnienia podłączany jest do kranu za pomocą zestawu przyłączeniowego, w skład którego wchodzą: krótki odcinek węża i 2 szybkozłącza (zestaw podstawowy nie zawiera tych elementów). Linia kroplująca do rzędów roślin wyposażona jest w samoczyszczące kroplowniki, rozmieszczone w odstępach 30 cm, co umożliwia równe nawadnianie żywopłotów i krzewów. Zawartość: 1 reduktor ciśnienia 1000 25 m linii kroplującej 13 mm (1/2") 15 szpilek utrzymujących rurę 13 mm (1/2") 1 korek zamykający 13 mm (1/2").
  Zestaw gotowy do natychmiastowego użycia
  W skład zestawu początkowego wchodzą główne elementy Micro-Drip-System niezbędne do podlewanie roślin. Zestaw można dowolnie rozbudowywać o produkty z gamy Micro-Drip-System.

  Oszczędne nawadnianie
  Dzięki nawadnianiu Micro-Drip-System można precyzyjnie dozować ilość wody dla poszczególnych roślin, tak by nigdy nie była marnowana.

  Łatwa instalacja
  Dzięki opatentowanej technice łączenia rur "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je rozłączać.

  PARAMETRY:
  1 reduktor ciśnienia 1000
  25 m linii kroplującej 4l/h co 30cm 13 mm (1/2")
  1 korek zamykający 13 mm (1/2")
  max. Długość linii 100mb dla reduktora podłączonego w środku
  instalacja naziemna lub podziemna

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: