search

Zraszacz przekładniowy K2 F3/4" K-Rain

69,00 zł
Brutto * Wysyłka 1-3 dni robocze
Zraszacz K2 (odpowiednik zraszacza K-rain SuperPro w linni dla klientów indywidulanych) jest przekładniowym zraszaczem turbinowym,…

GBK90031

szt

5904842711283

0.338000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Zraszacz przekładniowy K2 F3/4" K-Rain

Zraszacz przekładniowy K2 F3/4" K-Rain

Zraszacz K2 (odpowiednik zraszacza K-rain SuperPro w linni dla klientów indywidulanych) jest przekładniowym zraszaczem turbinowym,…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Zraszacz przekładniowy K2 F3/4" K-Rain

Zraszacz przekładniowy K2 F3/4" K-Rain

Zraszacz K2 (odpowiednik zraszacza K-rain SuperPro w linni dla klientów indywidulanych) jest przekładniowym zraszaczem turbinowym,…

Akceptuję zasady polityki prywatności  Pobierz przewodnik: planowanie, instalacja i konserwacja systemu Greenmill [Pobierz] przewodnik system Greenmill

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Zraszacz K2 (odpowiednik zraszacza K-rain SuperPro w linni dla klientów indywidulanych) jest przekładniowym zraszaczem turbinowym, przeznaczonym do nawadniania dużych powierzchni trawnika. Wyposażony w komplet wymiennych dysz: 8+4szt o dwóch trajektoriach strumienia. Bardzo cicha praca urządzenia możliwa jest dzięki zastosowaniu mechanizmu turbinowego. Zraszacz charakteryzuje się wysoką równomiernością pokrycia zraszanej powierzchni. Zraszacz pracuje sektorowo w cyklu lewo-prawo z możliwością płynnego ustalania kąta nawadniania od 40 do 360st (przy 360st. kierunek ruchu tylko w prawo). Regulacja może być wykonana podczas spoczynku zraszacza za pomocą klucza serwisowego lub śrubokrętu z płaskim końcem, podczas różnych etapów instalacji. Ustawiony sektor pracy jest wskazywany na tarczy znajdującej się na górnej powierzchni głowicy. Wbudowana w górną część zraszacza łatwo dostępna nierdzewna śruba dyfuzora zapewnia łatwą regulację zasięgu Korpus zraszacza wykonany jest z tworzywa ABS. Nierdzewna sprężyna umożliwia powrót tłoka do pozycji spoczynkowej. Zraszacz wyposażony jest w filtr zabezpieczający oraz mechanizm pamięci sektora (anty wandal).
Instalacja
Podłączyć zraszacz do magistrali zasilającej używając przedłużki wielosekcyjnej ?”- ?” lub przyłącza elastycznego. Proszę nie używać smaru hydraulicznego, aby nie uszkodzić mechanizmu zraszacza! Do uszczelnienia połączenia można użyć taśmy teflonowej. Powierzchnia górnej części głowicy powinna pokrywać się z linią gruntu (murawy).
Klucz serwisowy
Klucz serwisowy stanowiący wyposażenie standardowe umożliwia: ustawienie sektora pracy, regulację zasięgu zraszacza, podniesienie tłoka bez demontażu zraszacza, wymianę (wycofanie) dyszy. Zamiast klucza serwisowego można również posłużyć się śrubokrętem z płaską końcówką.
Regulacja zasięgu
Śruba dyfuzora umieszczona w bocznej części pokrywy głowicy umożliwia regulację zasięgu. Wkręcając śrubę uzyskujemy rozproszenie strumienia wody a tym samym zmniejszenie zasięgu zraszacza.
Ustawienie sektorów pracy
Przed przystąpieniem do regulacji należy ustalić lewy kąt graniczny głowicy. W tym celu proszę delikatnie podnieść tłok zraszacza wsuwając klucz w otwór, przekręcając klucz o ? obrotu i podnosząc. Przytrzymać tłok silnie ręką poniżej obrotowej głowicy. Następnie ujmując głowicę drugą ręką przekręcić delikatnie głowicę do prawego skrajnego punktu, do chwili wyczucia oporu a następnie obrócić głowicę w lewo do wyczuwalnego oporu. W ten sposób znajdujemy skrajny lewy kąt graniczny. W celu dopasowania kierunku zraszania proszę silnie obrócić dolną część tłoka (poniżej głowicy) względem korpusu, tak aby dysza (oznaczona na obudowie strzałką brzegową z metalową śrubą regulacyjną pośrodku) wskazywała na lewy początek sektora nawadniania w terenie.
Do zmiany sektora pracy używamy klucza serwisowego. Klucz wkładamy w centralny otwór znajdujący się na górnej części głowicy i obracamy ustawiając sektor pracy zgodnie ze wskazanym przez strzałkę zakresie na diagramie.
UWAGA! Proszę nie używać nadmiernej siły w celu obrotu głowicy oraz proszę nie ustawiać sektora pracy poniżej 40st lub powyżej 360st, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia zraszacza.


PARAMETRY:
Odpowiednik zraszacza K-Rain Superpro
Typ zraszacza: przekładniowy
Promień: 9-14m
Sektor pracy: regulowany 40-360°
Powierzchnia: do 615m2
Podłączenie: 3/4"
Ilość dysz: 9 standard + 4 niskostrumieniowe
System anty-wandal: TAK
System przedłużonej żywotności: TAK- przy sektorze pełnym
GBK90031

Opis

Długość opakowania [cm]
19
Szerokość opakowania [cm]
7
Wysokość opakowania [cm]
7
Waga brutto [kg]
0.338
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.