Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub go wyłączyłeś. Większość funkcji nie będzie działać, więc włącz obsługę JavaScript!
Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2-3 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
Gardena Reparator 19mm 34cal do węża tekst. Liano 1823120 GA18231
search
  • Gardena Reparator 19mm 34cal do węża tekst. Liano 1823120 GA18231
  • Reparator 19mm 3/4" do węża tekst. Liano (18231-20)
  • Reparator 19mm 3/4" do węża tekst. Liano (18231-20)
  • Reparator 19mm 3/4" do węża tekst. Liano (18231-20)

Reparator 19mm 3/4" do węża tekst. Liano (18231-20)

61,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych

Do szybkiego i łatwego naprawiania węży tekstylnych Liano™ o średnicy 19 mm (3/4")
Liano™ Reparator 3/4" od GARDENA pozwala naprawić w kilku prostych krokach wąż…


GA18231

szt

4066407501645

0.100000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Reparator 19mm 3/4" do węża tekst. Liano (18231-20)

Reparator 19mm 3/4" do węża tekst. Liano (18231-20)

Do szybkiego i łatwego naprawiania węży tekstylnych Liano™ o średnicy 19 mm (3/4")
Liano™ Reparator 3/4" od GARDENA pozwala naprawić w kilku prostych krokach wąż…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Reparator 19mm 3/4" do węża tekst. Liano (18231-20)

Reparator 19mm 3/4" do węża tekst. Liano (18231-20)

Do szybkiego i łatwego naprawiania węży tekstylnych Liano™ o średnicy 19 mm (3/4")
Liano™ Reparator 3/4" od GARDENA pozwala naprawić w kilku prostych krokach wąż…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

WAŻNE! Zarejestruj swój produkt marki Gardena w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu na stronie internetowej Gardena aby uzyskać Gwarancję!

Warunkiem udzielenia Gwarancji na produkty Gardena jest rejestracja produktu nie później niż 3 miesiące od daty zakupu! Podczs rejestracji należy podać cyfry kodu paskowego (13 znaków). Po wpisaniu kodu paskowego wyświetli się długość przyznanej gwarancji.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami Gwarancji Producenta podanymi na stronie rejestracji: Rejestracja produktu GARDENA oraz na opakowaniu zakupionego produktu. Gwaranacja oferowana jest i realizowana przez firmę Husqvarna- właściciela marki Gardena.


Broszura Inteligentne systemy nawadniania [Pobierz] broszura systemy nawadniania


Katalog Technika nawadniania [Pobierz] katalog Nawadnianie


Informacja o sposobie realizacji gwarancji na produkty Gardena.

Gwarancja standardowa i rozszerzona na produkty Gardena świadczona jest obecnie w modelu door-to-door (odbiór kurierem od Klienta na koszt Gwaranta) i wyłącznie w przypadku zarejestrowania produktu w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu na stronie: Rejestracja produktu GARDENA
W celu skorzystania z gwarancji wystarczy wykonać trzy proste kroki:
1. Pobrać ze strony: Centrum serwisowe - GARDENA i wypełnić formularz reklamacji.
2.
Do produktu dołączyć kopię dowodu zakupu oraz wydrukowany formularz reklamacyjny.
3. Za pomocą formulrza on-line na stronie Centrum serwisowe - GARDENA zamówić odbiór kurierem na koszt Gwaranta.

Gwarancja rozszerzona ponad 24 miesiące
Na wybrane produkty Gardena np. z kategorii: Roboty koszące, Pompy i narzędzia akumulatorowe 18V może być dostępna również rozszerzona gwarancja (po rejestracji produktu w ciagu 3-miesięcy od daty zakupu).

Nasza firma świadczy autoryzowany serwis pogwarancyjny sprzętu Gardena. Świadczenia gwarancyjne oferuje wyłącznie powyższe Centrum Serwisowe Gardena.

Katalog Technika nawadniania
[Pobierz PDF] katalog GARDENA 2024 w wersji polskiej (wielkość pliku 65MB- pobieranie może być długotrwałe)

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Do szybkiego i łatwego naprawiania węży tekstylnych Liano™ o średnicy 19 mm (3/4")
Liano™ Reparator 3/4" od GARDENA pozwala naprawić w kilku prostych krokach wąż tekstylny Liano™ o średnicy 19 mm (3/4") lub połączyć dwa węże tekstylne Liano™. Praktyczny reparator pokazuje pełnię swoich możliwości w sytuacjach, takich jak uszkodzenie węża Liano™ przez robota koszącego. Naprawa węża zamiast jego wymiany stanowi ekologiczne rozwiązanie. Należy zacząć od wycięcia zwykłymi nożyczkami uszkodzonego fragmentu węża tekstylnego Liano™. Niepotrzebne są inne narzędzia, a szczegółowe instrukcje objaśniają poszczególne kroki. Nakrętka zaciskowa zapewnia doskonałe mocowanie końcówek łączonych węży. Reparator jest odporny na promieniowanie UV i mróz, może więc pozostawać na zewnątrz przez cały rok. Wysokiej jakości Liano™ reparator 3/4" produkowany jest w Europie, a GARDENA udziela na niego 5-letniej gwarancji po rejestracji na stronie www gardena w czasie 3 miesięcy od zakupu. Original

Specyfikacja techniczna
Zastosowanie Szybka naprawa węża Liano™ bez narzędzi: wystarczy wyciąć uszkodzony fragment, wsunąć reparator i wąż znów nadaje się do użycia.
Zestaw Wąż tekstylny Liano™ Reparator 3/4"
Ochrona przed mrozem Tak
Gwarancja 5 lat gwarancji po rejestracji

Do naprawiania węży tekstylnych Liano™
Reparator służy do naprawy węży tekstylnych Liano™ II-generacji produkowanych od roku 2023 o średnicy 19 mm (3/4") oraz łatwego łączenia dwóch węży tekstylnych Liano™.


Naprawa zamiast wyrzucenia
Reparator ułatwia naprawę węża tekstylnego Liano™, a naprawa węża zamiast jego wymiany stanowi ekologiczne rozwiązanie. Węża Liano™ można więc dalej używać nawet po jego uszkodzeniu.

Szybka naprawa węża bez narzędzi
Za pomocą GARDENA reparatora uszkodzony wąż Liano™ można szybko przywrócić do użytku. Wystarczy wyciąć uszkodzony fragment nożyczkami i wstawić reparator. Zintegrowana nakrętka zaciskowa zapewnia szczelne i niezawodne połączenie końcówek węża.

Odporność na mróz i promieniowanie UV
Dzięki zabezpieczeniu przed mrozem i promieniowaniem UV, reparator Liano™ może pozostawać w ogrodzie przez cały rok, zarówno w niskich temperaturach, przy silnym wietrze, jak i w ostrym świetle słonecznym.

Jakość godna zaufania
Produkty GARDENA wytwarzane w Europie to gwarancja jakości, niezawodności i trwałości.

5-letnia gwarancja świadczy o wysokiej jakości
* Po rejestracji na stronie gardena w czasie 3 miesięcy od zakupu. Warunki gwarancji na w/w stronie.

UWAGA! Ten reparator nie służy do łączenia standardowych węży ogrodowych (zbrojonych) z PCV. Reparator jest przeznaczony wyłącznie do połączenia węży z oplotem tekstylnym Gardena Liano™ II-generacji produkowanych od roku 2023.

GA18231

Opis

Długość opakowania [cm]
9
Szerokość opakowania [cm]
8
Wysokość opakowania [cm]
5
Waga brutto [kg]
0.1
Kod CN
39174000
Kod KP
DK