Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub go wyłączyłeś. Większość funkcji nie będzie działać, więc włącz obsługę JavaScript!
Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2-3 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
Greenmill Aquasystem Elektrozawór 24V AC F1calF1cal GB6938C
search
  • Greenmill Aquasystem Elektrozawór 24V AC F1calF1cal GB6938C
  • Elektrozawór 24V AC F1"-F1"
  • Elektrozawór 24V AC F1"-F1"
  • Elektrozawór 24V AC F1"-F1"

Elektrozawór 24V AC F1"-F1"

49,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych

Zawór przeznaczony do zastosowania w elektronicznym sterowaniu systemów nawadniających: zraszaczy wynurzalnych oraz mikronawadniania. Bez regulacji przepływu. Charakteryzuje…


GB6938C

szt

5904842710149

0.368000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Elektrozawór 24V AC F1"-F1"

Elektrozawór 24V AC F1"-F1"

Zawór przeznaczony do zastosowania w elektronicznym sterowaniu systemów nawadniających: zraszaczy wynurzalnych oraz mikronawadniania. Bez regulacji przepływu. Charakteryzuje…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2024-06-13

help_outlineZapytaj o produkt
Elektrozawór 24V AC F1"-F1"

Elektrozawór 24V AC F1"-F1"

Zawór przeznaczony do zastosowania w elektronicznym sterowaniu systemów nawadniających: zraszaczy wynurzalnych oraz mikronawadniania. Bez regulacji przepływu. Charakteryzuje…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.Pobierz przewodnik: planowanie, instalacja i konserwacja systemu Greenmill [Pobierz] przewodnik system Greenmill

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Zawór przeznaczony do zastosowania w elektronicznym sterowaniu systemów nawadniających: zraszaczy wynurzalnych oraz mikronawadniania. Bez regulacji przepływu. Charakteryzuje się małymi oporami przepływu. Wyposażony w pokrętło ręcznego otwarcia. Przyłącze wejściowe i wyjściowe F1". Elektromagnes 24V przystosowany do pracy z prądem zmiennym, o mocy 2.75W. Możliwość wymiany membrany oraz elektromagnesu. Współpracuje ze sterownikami nawadniania 24VAC.
Oferowany w wielobarwnym opakowaniu kartonowym z instrukcją obsługi w języku polskim.
Specyfikacja:
• Elektrozawór membranowy do systemów nawadniających współpracujący ze sterownikami 24V AC
• Podłączenie wody: F1”-F1” gwint BSP
• Moc pobierana podczas podtrzymania: około 2,75W
• Ciśnienie: 0,3-8,0bar
• Przepływ maksymalny <7m3/h
• Temperatura wody: 3-50stC
• Dźwignia ręcznego otwarcia
• Wymiary: 108x81x115mm
• Oferowany w pudełku kartonowym zawierającym polską instrukcję obsługi!

Zalety:
• Podstawowy model do sterowania systemami nawadniającymi w przypadku występowania małych i średnich wartości ciśnień źródła wody
• Elektrozawór o bardzo małych oporach przepływu (strata ciśnienia 0,07bar przy przepływie 3m3/h)
• Łatwy i tani w serwisowaniu, dostępne osobno jako części zapasowe: membrana (GB6948) i elektromagnes (GB6949)
• Korpus rozbieralny do czyszczenia. Posiadamy części serwisowe w razie potrzeby
• Instalować wyłącznie zgodnie z kierunkiem przypływu wody wskazanym strzałką na korpusie!
• Przed elektrozaworem koniecznie założyć filtr wstępny o filtracji minimum 75mesh (zalecany filtr Greenmill Aquasystem o symbolu GB6920). Objawem zanieczyszczenia elektrozaworu jest przepuszczanie wody w pozycji zamkniętej- należy wtedy oczyścić wnętrze korpusu zaworu i zasugerować klientowi użycie filtra!
• W zależności od odległości (max 1000m) zastosować kable przedłużające z żyłą litą o przekroju do 2,5mm2 zgodnie z instrukcją obsługi
• Korpus wykonany z nylonu- z dużą tolerancją na zamarzanie, jednak zawsze zaleca się przedmuchanie instalacji przed zimą!

Przykładowy sposób łaczenia 4 elektrozaworów w blok za pomocą trójników, kolanek, nypli 1"-1" wraz z elementami przyłączeniowymi (patrz instrukcja obsługi). Złącza oraz studzienka dostępne są osobno (proszę pytać o wystawienie na aukcji).

PARAMETRY:
Gwinty F1"-F1"
Zasilanie: niskonapięciowe 24V AC (prąd zmienny)
Dźwignia ręcznego otwarcia: TAK
Regulacja wydatku (ciśnienia): NIE

UWAGA! Jest to pełnowymiarowy, duży zawór o bardzo małych oporach przepływu (przepływ rekomendowany do 5m3/h, maksymalny 8m3/h) a nie promocyjna wersja zaworu jak w w wielu najtańszych aukcjach! Do zaworu można również dokupić części zamienne: membranę i elektromagnes.

Podłączać wyłącznie do sterownika z prądem zmiennym (AC)! Użytkowanie z systemami sterującymi z prądem (DC) stałym doprowadzi do zniszczenia elektromagnesu.

GB6938C

Opis

Długość opakowania [cm]
13.5
Szerokość opakowania [cm]
11.2
Wysokość opakowania [cm]
8.5
Waga brutto [kg]
0.368
Kod CN
84818099
Kod KP
CN