Gardena Siewnik uniwersalny XL 43620 GA436
  • Gardena Siewnik uniwersalny XL 43620 GA436

Siewnik uniwersalny XL (436-20)

309,00 zł
Brutto *
Siewnik uniwersalny XL GARDENA to optymalne narzędzie do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na większych obszarach. Tarcza…
: szt
: GA436
: 436-20 (967676201)
: 4.190000
: 4078500033190
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Siewnik uniwersalny XL (436-20)

Siewnik uniwersalny XL (436-20)

Siewnik uniwersalny XL GARDENA to optymalne narzędzie do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na większych obszarach. Tarcza…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Siewnik uniwersalny XL GARDENA to optymalne narzędzie do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na większych obszarach. Tarcza obrotowa równomiernie i płynnie rozprowadza materiał. Łatwą obsługę siewnika uniwersalnego XL zapewnia uchwyt z funkcją otwierania/zamykania, pozwalający także ustawić ilość rozsypywanego materiału. Regulowana pokrywa na tarczy obrotowej umożliwia precyzyjne dozowanie rozsypywanego materiału i zapobiega rozsypywaniu materiału na użytkownika. Siewnik można w prosty sposób oczyścić wodą. Nowość 2018.
Równomierne rozsiewanie
Bez rozsypywania, bez zapychania. Tarcza obrotowa zapewnia optymalne działanie i równomierne rozsiewanie. Szerokość pracy to 1,5 – 6 m (r = 1,5 – 3 m), w zależności od prędkości marszu.

Możliwość pracy przez cały rok
Siewnika uniwersalnego XL można używać do rozsiewania materiałów o cząstkach różnej wielkości: nawozów, nasion, granulatu, piasku i soli. Dzięki temu można go używać zarówno latem, jak i zimą.
Wygodne dozowanie

Uchwyt z funkcją otwierania/zamykania umożliwia precyzyjne dozowanie materiału. Uchwyt pozwala dostosować ilość rozsypywanego materiału bez obciążania kręgosłupa użytkownika i konieczności schylania się.

Sypanie do samej krawędzi
Regulowana pokrywa na tarczy obrotowej umożliwia precyzyjne dozowanie rozsypywanego materiału. Pozwala to także pracować przy samej krawędzi.

Odporność na korozję i złamania
Siewnik wykonany jest z materiału odpornego na korozję i złamania, który można w prosty sposób oczyścić wodą.

Do pracy w każdym terenie
Dwa duże, wyprofilowane koła zapewniają dobrą przyczepność na każdej nawierzchni.

PARAMETRY:
Typ siewnika: rotacyjny
Maks. powierzchnia trawnika:: 800 m2
Szerokość pracy:: 6 m
Pojemność pojemnika:: 18 l
Gardena
GA436