Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 1 dnia roboczego. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
Gardena Smart sterownik naw. wielokanałowy 1903520 GA19035
search
  • Gardena Smart sterownik naw. wielokanałowy 1903520 GA19035
  • Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)
  • Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)
  • Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)
  • Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)
  • Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)
  • Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)

Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)

899,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Inteligentne nawadnianie maksymalnie 6 obszarów ogrodu
smart sterownik nawadniania wielokanałowy od GARDENA to centralne urządzenie sterujące systemem nawadniania…

GA19035

szt

4066407003842

1.200000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)

Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)

Inteligentne nawadnianie maksymalnie 6 obszarów ogrodu
smart sterownik nawadniania wielokanałowy od GARDENA to centralne urządzenie sterujące systemem nawadniania…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)

Smart sterownik naw. wielokanałowy (19035-20)

Inteligentne nawadnianie maksymalnie 6 obszarów ogrodu
smart sterownik nawadniania wielokanałowy od GARDENA to centralne urządzenie sterujące systemem nawadniania…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.


Pobierz poradnik Roboty Gardena 
[Pobierz przewodnik Gardena Roboty 2023]
[Pobierz przewodnik Roboty Smart]
[Obejrzyj filmy dotyczące montażu robota koszącego]
[Dobierz robota koszącego- kalkulator]

Informacja na temat oprogramowania układowego robotów.
Dotyczy: roboty koszące posiadają opcję aktualizacji oprogramowania (poprzez port USB). Niektóre aktualnie deklarowane przez producenta funkcje robota mogą być niedostępne bez bieżących lub przyszłych modyfikacji oprogramowania układowego robota oraz aplikacji na telefonie komórkowym. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Doradcą klienta w Gardenie lub z naszym serwisem.

Zapraszamy do naszego Sklepu Partnerskiego Gardena i Serwisu pogwarancyjnego Gardena.

Katalog Technika nawadniania
[Pobierz]katalog GARDENA 2023 (104MB)Informacja o gwarancji na produkty Gardena.

Gwarancja standardowa i rozszerzona na produkty Gardena świadczona jest obecnie wyłącznie w modelu door-to-door (odbiór kurierem od Klienta na koszt Gwaranta). 
W celu skorzystania z gwarancji wystarczy wykonać trzy proste kroki:
1. Pobrać ze strony: Centrum serwisowe - GARDENA i wypełnić formularz reklamacji. 
2.
Do produktu dołączyć kopię dowodu zakupu oraz wydrukowany formularz reklamacyjny.
3. Za pomocą formulrza on-line na stronie Centrum serwisowe - GARDENA zamówić odbiór kurierem na koszt Gwaranta.

Gwarancja rozszerzona
Na wybrane produkty Gardena z kategorii: Roboty koszące, Pompy i narzędzia akumulatorowe 18V może być dostępna również rozszerzona gwarancja po rejestracji produktu bezpośrednio po zakupie. Szczegóły na stronie: GARDENA Gwarancja rozszerzona

Nasza firma świadczy autoryzowany serwis pogwarancyjny sprzętu Gardena. Świadczenia gwarancyjne oferuje wyłącznie powyższe Centrum serwisowe - GARDENA.

Rozszerzona gwarancja na wybrane produkty świadczona przez Gwaranta

W przypadku wybranych produktów marki Gardena z kategorii: Roboty koszące, Pompy oraz Narzędzia akumulatorowe 18V oprócz Gwarancji Standardowej może być dostępna również Rozszerzona Gwarancja Producenta. Prosimy o zapoznanie się z warunkami Rozszerzonej Gwarancji Producenta na stronie: https://www.gardena.com/pl/gwarancja/gwarancja_dodatkowa/ oraz na opakowaniu zakupionego produktu (nalepka informacyjna). Rejestracji sprzętu możliwa jest bezpośrednio po zakupie, w terminie określonym w regulaminie na powyższej stronie. Gwaranacja oferowana jest i realizowana przez firmę Husqvarna- właściciela marki Gardena.

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Inteligentne nawadnianie maksymalnie 6 obszarów ogrodu
smart sterownik nawadniania wielokanałowy od GARDENA to centralne urządzenie sterujące systemem nawadniania ogrodu z maksymalnie sześcioma zaworami 24V do nawadniania. Indywidualnie regulowany, w pełni automatyczny i zorientowany na konkretne potrzeby system nawadniania sprawia, że można bez wysiłku cieszyć się zadbanym ogrodem. Smart sterownik nawadniania wielokanałowy może zastąpić dotychczasowy sterownik nawadniania, który sterował zaworami 24V. Smart sterownik GARDENA obsługiwany jest za pomocą aplikacji GARDENA smart i dostępnej osobno GARDENA smart bramki stanowiącej urządzenie sterujące GARDENA smart system. Pozwala to skonfigurować do sześciu oddzielnych stref nawadniania w ogrodzie, z różnymi harmonogramami. Obsługa jest bardzo prosta: wystarczy smartfon z aplikacją GARDENA smart i EasyApp Control, by móc zająć się ogrodem z dowolnego miejsca. Bardzo przydatnym narzędziem do optymalizacji czasów nawadniania i dostosowywania ich do własnych potrzeb jest Auto-Schedule Assistant. EasyConfig umożliwia szybką konfigurację smart system, krok po kroku przeprowadzając użytkownika przez instalację. Istnieje nawet możliwość integracji z asystentem inteligentnego domu, takim jak Apple HomeKit czy Amazon Alexa. Praktyczna biblioteka roślin pozwala odkryć wszystkie tajemnice ogrodowej flory. GARDENA smart sterownik nawadniania wielokanałowy można opcjonalnie połączyć z GARDENA smart Sensor, który precyzyjnie mierzy wilgotność i temperaturę gleby. Dzięki temu można nawadniać różne obszary ogrodu i automatycznie doprowadzać wodę zgodnie z bieżącą prognozą pogody i danymi przekazywanymi przez GARDENA smart Sensor. Gwarantuje to najefektywniejsze nawadnianie ogrodu i zapewnia bujną, zdrowo wyglądającą roślinność, jednocześnie oszczędzając cenną wodę. Kontrolowany z poziomu aplikacji GARDENA smart sterownik nawadniania wielokanałowy podlewa ogród tylko wtedy, gdy to konieczne. Na przykład, w przypadku zapowiedzianego deszczu lub po długotrwałych opadach, aplikacja GARDENA smart odpowiednio modyfikuje harmonogram. GARDENA smart sterownik nawadniania wielokanałowy można wygodnie połączyć z GARDENA Sprinklersystem lub Micro-Drip-System. Sterownik nawadniania jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi zaworami 24 V dostępnymi na rynku, zarówno od GARDENA, jak i innych producentów. Sterownik jest też odporny na zalanie wodą, można go więc z powodzeniem montować pod gołym niebem. Sterownik nawadniania jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami GARDENA smart system, aby w pełni korzystać z inteligentnego ogrodnictwa. Dzięki smart sterownikowi nawadniania wielokanałowemu, smart Sensor czy inteligentnemu robotowi koszącemu od GARDENA ogród jest zawsze idealnie zadbany. Łączność. Kontrola. Sukces. GARDENA smart system inteligentnie kosi, nawadnia i pielęgnuje ogród.

Specyfikacje
Zasilanie Zasilacz (sieciowy)
Łącznik czujnika Tak (czujnik niezałączony)
UWAGA! współpracuje tylko z elementami Smart- wymaga bramki Smart

Automatyczne, oszczędzające czas nawadnianie
smart sterownik nawadniania wielokanałowy od GARDENA steruje systemem nawadniania ogrodu z maksymalnie sześcioma zaworami do nawadniania 24 V. Pozwala to tworzyć dostosowane do indywidualnych potrzeb harmonogramy w pełni automatycznego nawadniania dla maksymalnie sześciu osobnych obszarów ogrodu.

Element sterujący smart systemu nawadniania
smart sterownik nawadniania wielokanałowy to centralne urządzenie sterujące systemem nawadniania. Umożliwia inteligentne i efektywne nawadnianie ogrodu z dowolnego miejsca.

Pełna łączność
Pełna integracja z systemem GARDENA smart: robotem koszącym, sterownikami nawadniania i pompą. Wszystkimi urządzeniami można sterować za pomocą aplikacji GARDENA smart, tworząc tym samym w pełni zautomatyzowany ogród.

Automatyczne planowanie
Aplikacja GARDENA smart pomaga utrzymać ogród w dobrej formie dzięki funkcji asystenta tworzenia harmonogramów. Starannie tworzone harmonogramy pozwalają na efektywne podlewanie roślin dostosowane do ich potrzeb jednocześnie oszczędzając cenną wodę.

Łatwa konfiguracja dzięki EasyConfig
Aplikacja GARDENA smart App umożliwia szybką konfigurację systemu smart, dzięki prostej instrukcji zawierającej przejrzyste ilustracje, przydatne wskazówki i polecenia, które krok po kroku przeprowadzają użytkownika przez instalację.

Inteligentny dom
Urządzenia GARDENA smart system można w razie potrzeby zintegrować z platformą Apple HomeKit lub sterować nimi głosowo za pomocą aplikacji Amazon Alexa.

Biblioteka roślin
W aplikacji dostępne są informacje na temat różnych roślin ogrodowych oraz najlepszego sposobu ich pielęgnacji.

Smart Sensor
Dostępny opcjonalnie smart Sensor precyzyjnie mierzy temperaturę i wilgotność gleby w ogrodzie, by optymalizować nawadnianie i oszczędzać cenną wodę.

Prognoza pogody
Aplikacja GARDENA smart modyfikuje harmonogram w oparciu o bieżącą prognozę pogody, a opcjonalnie dostępny smart Sensor sprawdza bieżącą wilgotność gleby. Dzięki temu ogród jest podlewany dokładnie tak, jak tego potrzebuje.
GA19035

Opis

Długość opakowania [cm]
21
Szerokość opakowania [cm]
14
Wysokość opakowania [cm]
11
Waga brutto [kg]
1.2
Kod CN
91070000
Kod KP
DE