Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 1 dnia roboczego. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
Substral Roundup Flex 1l herbicyd OA1527
search
  • Substral Roundup Flex 1l herbicyd OA1527

Roundup Flex 1l herbicyd

89,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Roundup® Flex Ogród Środek Chwastobójczy. Pojemność: 1000ml.
Dolistny herbicyd działający na rośliny jedno i dwuliścienne. Nowoczesna formulacja. Lepiej przytwierdza…

OA1527

opk

5411773159089

1.100000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Roundup Flex 1l herbicyd

Roundup Flex 1l herbicyd

Roundup® Flex Ogród Środek Chwastobójczy. Pojemność: 1000ml.
Dolistny herbicyd działający na rośliny jedno i dwuliścienne. Nowoczesna formulacja. Lepiej przytwierdza…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Roundup Flex 1l herbicyd

Roundup Flex 1l herbicyd

Roundup® Flex Ogród Środek Chwastobójczy. Pojemność: 1000ml.
Dolistny herbicyd działający na rośliny jedno i dwuliścienne. Nowoczesna formulacja. Lepiej przytwierdza…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Roundup® Flex Ogród Środek Chwastobójczy. Pojemność: 1000ml.
Dolistny herbicyd działający na rośliny jedno i dwuliścienne. Nowoczesna formulacja. Lepiej przytwierdza się do liści. Bardziej odporny na spłukiwanie. Nie zalega w glebie - jest rozkładany przez mikroorganizmy glebowe. Zwalcza chwasty jednoroczne i wieloletnie. Polecany do likwidacji chwastów szczególnie uciążliwych (jeżyna, szczawie, chrzan, perz).

Okres stosowania: IV-XI
Główne cechy produktu:
Do użycia tylko na zewnątrz
Zabija chwasty
Szybko działa
Usuwa chwasty wraz z korzeniami

Opis produktu
Herbicyd w formie wydajnego koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich) przez użytkowników nieprofesjonalnych w ogrodach przydomowych i działkowych.
Herbicyd pobierany jest przez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę) a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie.
Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach.
Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przeyspieszają działanie środka.

Jak stosować
Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych lub plecakowych opryskiwaczy ciśnieniowych.
Środek stosować po wschodach chwastów, przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych. Opryskiwać chwasty aż do całkowitego pokrycia cieczą. Po zastosowaniu środka nie wykonywać żadnych prac uprawowych przez najlepiej okres 2-3 tygodni, najwcześniej można je wykonać po 10 dniach od wystąpienia objawów działania środka.
W przypadku dostania się środka na części zielone roślin uprawnych następuje ich uszkodzenie, a nawet całkowite zniszczenie. Dlatego szczególnie ważne jest prawidłowe przeprowadzenie opryskiwania, tzn. w dzień bezwietrzny i z zastosowaniem osłon zapobiegawczych zwiewaniu rozpylonej cieczy użytkowej na rośliny uprawne rosnące w pobliżu.

Chwasty jednoroczne i wieloletnie
Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 30 ml środka w 1 L wody/30 m2.
Maksymalna liczba zabiegów w okresie wegetacyjnym: 1.

Chwasty wieloletnie głęboko korzeniące się
Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 45ml środka w 1 L wody/30 m2.
Maksymalna liczba zabiegów w okresie wegetacyjnym: 1.

Renowacja (odnowienie) trawnika
Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 60ml środka w 1 L wody/30 m2.
Maksymalna liczba zabiegów w okresie wegetacyjnym: 1.
Po zastosowaniu potraktowane chwasty pozostawić przez okres 10 dni, po czym wygrabić zwiędnięte liście i korzenie chwastów i przygotować teren do siewu trawy.

Uwagi:
Nie wchodzić (dotyczy również dzieci i zwierząt domowych) na traktowany środkiem teren dopóki rośliny nie wyschną, aby uniknąć przenoszenia na rośliny/trawniki nie będące celem działania środka.
Na terenie, na którym stosowano środek do zwalczania chwastów jednorocznych można wysiewać nasiona lub sadzić rośliny po 24 godzinach od zabiegu.
Teren na którym stosowano środek do zwalczania chwastów wieloletnich pozostawić, co najmniej na 5 dni pozwalając przemieścić się substancji czynnej środka do podziemnych części chwastów.

Skład produktu
Zawartość substancji czynnej: glifosat w postaci soli potasowej (związek z grupy aminofosfonianów - 120 g w 1 L środka (10,99%).

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.
OA1527

Opis

Długość opakowania [cm]
26
Szerokość opakowania [cm]
15
Wysokość opakowania [cm]
5.5
Waga brutto [kg]
1.1