Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2-3 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
Greenmill Classic Nakolanniki z gabką 2szt GR6991
search
  • Greenmill Classic Nakolanniki z gabką 2szt GR6991

Nakolanniki z gabką 2szt

42,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Nakolanniki zapewniają izolację kolan od twardego i wilgotnego podłoża. Gruba izolacja: wypełnienie gąbka. Powlekana dzianina typu skay. Przeznaczenie: służy zwiększeniu…

GR6991

opk

5904842069919

0.300000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Nakolanniki z gabką 2szt

Nakolanniki z gabką 2szt

Nakolanniki zapewniają izolację kolan od twardego i wilgotnego podłoża. Gruba izolacja: wypełnienie gąbka. Powlekana dzianina typu skay. Przeznaczenie: służy zwiększeniu…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Nakolanniki z gabką 2szt

Nakolanniki z gabką 2szt

Nakolanniki zapewniają izolację kolan od twardego i wilgotnego podłoża. Gruba izolacja: wypełnienie gąbka. Powlekana dzianina typu skay. Przeznaczenie: służy zwiększeniu…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Nakolanniki zapewniają izolację kolan od twardego i wilgotnego podłoża. Gruba izolacja: wypełnienie gąbka. Powlekana dzianina typu skay.
Przeznaczenie: służy zwiększeniu komfortu pracy przy jednoczesnym zachowaniu swobody ruchów w pozycji klęczącej przy użytkowaniu indywidualnym np. w ogrodzie, z wyłączeniem zastosowań profesjonalnych. Produktu nie należy stosować w przypadku zagrożenia życia lub zagrożeń powodujących uszczerbek na zdrowiu. Produkt nie jest wodoodporny lecz izoluje od wilgoci. Do użytku na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń. Wyklucza się stosowanie ochraniaczy w celu ochrony przed ogniem lub wysoką temperaturą, tarciem lub uderzeniami, działaniem rozpuszczalników lub środków żrących. Powyższe czynniki wraz z upływem czasu zmniejszają skuteczność ochrony nakolanników! UWAGA! Przed użyciem dobierz właściwy środek ochrony do zagrożeń występujących podczas wykonywanej pracy!

Wskazówki użytkowania:
- przed każdym użyciem upewnij się, że nakolanniki nie wykazują śladów uszkodzeń strukturalnych: pęknięć, przetarć itp. W przypadku wystąpienia uszkodzeń zaprzestań używania produktu i nie próbuj go modyfikować, gdyż nie zapewnia on wymaganej ochrony!
- nakolanniki użytkuj w temperaturze 5-35 st C. Wyższa lub niższa temperatura znacząco zmniejszają skuteczność ochrony!
- ochraniacze załóż na kolana w miejscu zapewniającym maksimum komfortu podczas klęczenia a następnie zepnij ze sobą paski mocujące za pomocą rzepów,
- nie zaciskaj taśmy mocującej zbyt mocno- aby nie tamować krążenia, opasuj ją tak aby: nakolanniki nie spadały z kolan a jednocześnie pewnie utrzymywały nakolanniki w pozycji klęczącej,
- podczas wykonywania pracy zachowuj pozycję wyprostowaną, nie siadaj na piętach,
- okresowo zmieniaj pozycję podczas pracy aby pobudzić krążenie,
- nie pracuj w nakolannikach dłużej niż 1h po czym zdejmij nakolanniki na okres około 10 minut przed powrotem do pracy wykonywanej na kolanach,
- zgłoś się po poradę do lekarza jeśli twoje kolana lub łydki spuchły po pracy w pozycji klęczącej,
- rozważ stosowanie dodatkowych środków ochrony indywidualnej (PPE) w zależności od wykonywanej pracy!
- zwróć uwagę na fakt, iż stosowanie środka ochrony indywidualnej (PPE) nie może zapewnić pełnej ochrony przed zranieniami!
Czyszczenie i konserwacja
Czyść powierzchniowo wilgotną szmatką z dodatkiem łagodnego środka myjącego. Po czyszczeniu wysusz!
Przechowywanie i transport
W miejscu suchym, dobrze wentylowanym w temperaturze pokojowej. Chroń przed promieniami UV! Nie dociskać podczas składowania i transportu!

Typ PPE: środek ochrony indywidualnej I Kategorii ryzyka zgodnie z Dyrektywą 89/686/WG: o prostej konstrukcji, chroniący przed minimalnymi zagrożeniami, do użytku wyłącznie na płaskiej powierzchni i nie zapewniający ochrony przed czynnikami penetrującymi (poziom 0 zgodnie z normą zharmonizowaną PN-EN 14404+A1). Wyrób należy do Typu 1 zgodnie z klasyfikacją nakolanników według normy zharmonizowanej PN-EN 14404+A1 obejmującej nakolanniki niezależne od ubioru i mocowane wokół stawu kolanowego. Wyrób chroni przed działaniami czynników mechanicznych, których skutki są powierzchowne.

PARAMETRY:
Rozmiar: jeden rozmiar uniwersalny
Materiał: tworzywo sztuczne, paski mocującej z elastycznego materiału tekstylnego z doszytymi rzepami
Okres użytkowania: do momentu zużycia powierzchni ochronnej lub wystąpienia uszkodzeń strukturalnych
Komplet zawiera 2szt
Posiada certyfikat CE
GR6991

Opis

Długość opakowania [cm]
33
Szerokość opakowania [cm]
20.5
Wysokość opakowania [cm]
7
Waga brutto [kg]
0.3