Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub go wyłączyłeś. Większość funkcji nie będzie działać, więc włącz obsługę JavaScript!
Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm, długie trzonki ora ztowary gabarytowe oferujemy wyłącznie do odbioru własnego. 
Gardena Regulator ciśnienia M1calM1cal 3.1bar 820020 GA8200
search
  • Gardena Regulator ciśnienia M1calM1cal 3.1bar 820020 GA8200
  • Regulator ciśnienia M1"-M1" 3.1bar (8200-20)
  • Regulator ciśnienia M1"-M1" 3.1bar (8200-20)
  • Regulator ciśnienia M1"-M1" 3.1bar (8200-20)

Regulator ciśnienia M1"-M1" 3.1bar (8200-20)

99,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Stała redukcja ciśnienia do maks. 3.1 bara
GARDENA regulator ciśnienia umożliwia kompensowanie zmian ciśnienia w GARDENA Sprinklersystem. Ten kompaktowy produkt łączy…

GA8200

szt

4066407002227

0.300000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Regulator ciśnienia M1"-M1" 3.1bar (8200-20)

Regulator ciśnienia M1"-M1" 3.1bar (8200-20)

Stała redukcja ciśnienia do maks. 3.1 bara
GARDENA regulator ciśnienia umożliwia kompensowanie zmian ciśnienia w GARDENA Sprinklersystem. Ten kompaktowy produkt łączy…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Regulator ciśnienia M1"-M1" 3.1bar (8200-20)

Regulator ciśnienia M1"-M1" 3.1bar (8200-20)

Stała redukcja ciśnienia do maks. 3.1 bara
GARDENA regulator ciśnienia umożliwia kompensowanie zmian ciśnienia w GARDENA Sprinklersystem. Ten kompaktowy produkt łączy…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

WAŻNE! Zarejestruj swój produkt marki Gardena w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu na stronie internetowej Gardena aby uzyskać Gwarancję!

Warunkiem udzielenia Gwarancji/Przedłużonej Gwarancji na produkty Gardena jest rejestracja produktu nie później niż 3 miesiące od daty zakupu! Podczs rejestracji należy podać cyfry kodu paskowego (13 znaków). Po wpisaniu kodu paskowego wyświetli się długość przyznanej gwarancji. Prosimy o zapoznanie się z warunkami Gwarancji Producenta podanymi na stronie rejestracji: [Rejestracja produktu GARDENA] oraz na opakowaniu zakupionego produktu. Gwaranacja oferowana jest i realizowana przez firmę Husqvarna- właściciela marki Gardena.


Broszura Inteligentne systemy nawadniania [Pobierz] broszura systemy nawadniania


Katalog Technika nawadniania [Pobierz] katalog Nawadnianie


Informacja o sposobie realizacji gwarancji na produkty Gardena.

Gwarancja standardowa i rozszerzona na produkty Gardena świadczona jest obecnie w modelu door-to-door (odbiór kurierem od Klienta na koszt Gwaranta) i wyłącznie w przypadku zarejestrowania produktu w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu na stronie: Rejestracja produktu GARDENA
W celu skorzystania z gwarancji wystarczy wykonać trzy proste kroki:
1. Pobrać ze strony: Centrum serwisowe - GARDENA i wypełnić formularz reklamacji.
2.
Do produktu dołączyć kopię dowodu zakupu oraz wydrukowany formularz reklamacyjny.
3. Za pomocą formulrza on-line na stronie Centrum serwisowe - GARDENA zamówić odbiór kurierem na koszt Gwaranta.

Gwarancja rozszerzona ponad 24 miesiące
Na wybrane produkty Gardena np. z kategorii: Roboty koszące, Pompy i narzędzia akumulatorowe 18V może być dostępna również rozszerzona gwarancja (po rejestracji produktu w ciagu 3-miesięcy od daty zakupu).

Nasza firma świadczy autoryzowany serwis pogwarancyjny sprzętu Gardena. Świadczenia gwarancyjne oferuje wyłącznie powyższe Centrum Serwisowe Gardena.

Katalog Technika nawadniania
[Pobierz PDF] katalog GARDENA 2024 w wersji polskiej (wielkość pliku 65MB- pobieranie może być długotrwałe)

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Stała redukcja ciśnienia do maks. 3.1 bara
GARDENA regulator ciśnienia umożliwia kompensowanie zmian ciśnienia w GARDENA Sprinklersystem. Ten kompaktowy produkt łączy w sobie funkcje regulacji ciśnienia i filtrowania, co zapewnia łatwą instalację i oszczędność pieniędzy. Stałe ciśnienie wody wynoszące maks. 3,1 bara we wszystkich elementach za regulatorem chroni Sprinklersystem przed uszkodzeniami przez zbyt wysokie ciśnienie. Zintegrowany filtr z sitkiem ze stali nierdzewnej 155 chroni regulator ciśnienia przed zanieczyszczeniami. Zdejmowana pokrywa zapewnia dostęp do filtra na potrzeby czyszczenia lub wymiany. Regulator ciśnienia przeznaczony jest do przepływu wody 0,4-4,3 m3/h i zapewnia wysoką elastyczność. Dzięki gwintowi zewnętrznemu 1" regulator można bez problemu podłączać do przyłączy GARDENA Quick & Easy oraz rur GARDENA. Regulator ciśnienia wykonano z wytrzymałego nylonu wzmocnionego włóknem szklanym, spełnia więc najwyższe standardy jakości. W połączeniu ze skrzynką na zawór (art. nr 1290-20), regulator ciśnienia można instalować pod ziemią. Sprinklersystem rozumie trawnik. Niezawodne, oszczędzające wodę nawadnianie trawnika.

Specyfikacja techniczna
Gwint Gwint zewnętrzny 1"
UWAGA! Montować zgodnie z kierunkiem przepływu wody wskazanym strzałką
Reduktor nie zawiera skrzynki osłonowej

Automatyczna regulacja ciśnienia
Regulator ciśnienia obniża ciśnienie wody we wszystkich elementach za regulatorem do stałej wartości 3,1 bara. Zapobiega to uszkodzeniom spowodowanym zbyt wysokim ciśnieniem i zwiększa wydajność całego GARDENA Sprinklersystem.

Ochrona przed brudem
Zintegrowany filtr z sitkiem ze stali nierdzewnej 155 chroni regulator ciśnienia przed zanieczyszczeniami. Aby wyczyścić lub wymienić filtr wystarczy zdjąć pokrywę.

Elastyczne zastosowanie
Dzięki zalecanemu przepływowi wody 0,4-4,3 m?/h, regulator ciśnienia można elastycznie stosować do nawadniania ogrodu.

Kompatybilność ze wszystkimi rurami GARDENA
Gwint zewnętrzny 1" pozwala podłączać regulator ciśnienia do wszystkich przyłączy GARDENA oraz wszystkich rur GARDENA.

Trwała jakość
Konstrukcja z wytrzymałego nylonu wzmocnionego włóknem szklanym sprawia, że regulator ciśnienia spełnia najwyższe standardy jakości.

Instalacja pod ziemią
W połączeniu ze studzienką okrągłą (art. nr 1290-20), regulator ciśnienia można instalować pod ziemią.
GA8200

Opis

Długość opakowania [cm]
16
Szerokość opakowania [cm]
11
Wysokość opakowania [cm]
4
Waga brutto [kg]
0.3
Kod CN
84811099
Kod KP
TW