Zestawy do nawadniania

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Automatyczna konewka (1265-20)

  GA1265

  Nowy produkt

  Podlewania roślin doniczkowych podczas urlopu GARDENA automatyczna konewka - w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego…

  Więcej szczegółów

  380,67 zł brutto

  Więcej informacji

  Podlewania roślin doniczkowych podczas urlopu
  GARDENA automatyczna konewka - w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego dla maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Posiada pompę, która poprzez transformator z włącznikiem czasowym zostaje uruchomiona raz dziennie na 1 minutę i zasila rośliny wodą z pojemnika, w którym jest umieszczona. Poprzez sieć rozdzielników i przewodów nawadniających woda trafia tam, gdzie jest potrzebna. Aby uwzględnić różnice w zapotrzebowaniu na wodę różnych roślin zastosowano tutaj 3 rozdzielniki o różnym wydatku wody, każdy z 12 wyjściami dla dokładnego jej dozowania - od 15 ml na minutę do 30 ml (maksymalnie 60 ml) na minutę. W zestawie znajduje się transformator z włącznikiem czasowym, pompa z filtrem, 3 rozdzielniki wody z 12 wyjściami kazdy, 9 m przewodu rozdzielającego, 30 metrów przewodu doprowadzającego wodę do roślin, 36 szpilek mocujących, 20 zaślepek.
  Natychmiastowa gotowość do użycia
  Cały zestaw, obejmujący pompę, węże, różne rozdzielniki wody oraz transformator z wbudowanym sterownikiem czasowym, jest od razu gotowy do użycia.

  Różnicowanie ilości dostarczanej wody
  Dzięki rozdzielnikom oferującym trzy możliwości różnicowania ilości dostarczanej wody podlewanie może być dostosowane do zapotrzebowania. Można uwzględnić indywidualne zapotrzebowanie na wodę poszczególnych roślin.

  Bezpieczne i elastyczne rozwiązanie
  Hermetycznie zamknięty transformator niskiego napięcia może być bezpiecznie używany do różnych celów zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

  Łatwe rozpoczęcie pracy
  Automatyczna konewka jest wyjątkowo łatwa w użyciu i nie wymaga programowania.

  Automatyczne i wygodne nawadnianie
  GARDENA automatyczna konewka umożliwia automatyczne nawadnianie maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Zapewnia wygodę i jest idealnym rozwiązaniem na czas wyjazdów urlopowych.

  PARAMETRY:
  Zastosowanie: Do nawadniania maks. 36 roślin doniczkowych
  Zestaw: w zestawie znajduje się transformator z włącznikiem czasowym, pompa z filtrem, 3 rozdzielniki wody z 12 wyjściami kazdy, 9 m przewodu rozdzielającego, 30 metrów przewodu doprowadzającego wodę do roślin, 36 szpilek mocujących, 20 zaślepek.
  Wydatek wody: 0.001 l/h
  Zasilanie: niskonapięciowa pompa

  12 innych produktów w tej samej kategorii: