Pistolety i lance zraszające

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Premium wielofunkcyjny pistolet zraszający (18317-20)

  GA18317

  Nowy produkt

  GARDENA. Ten wygodny w użytkowaniu model pistoletu o solidnej konstrukcji metalowej z elementami z tworzywa sztucznego jest wyposażony…

  Więcej szczegółów

  124,54 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA. Ten wygodny w użytkowaniu model pistoletu o solidnej konstrukcji metalowej z elementami z tworzywa sztucznego jest wyposażony w wytrzymałą głowicę umożliwiającą uzyskanie czterech różnych rodzajów strumienia. Jest to doskonałe rozwiązanie do wykonywania różnych czynności związanych z nawadnianiem i czyszczeniem. Dostępne są cztery rodzaje strumienia: natryskowy, perlisty, punktowy i płaski. Poza rodzajem strumienia można także indywidualne i bezstopniowo regulować przepływ wody. Zakres ustawień rodzaju i siły strumienia pozwala dostosować to narzędzie do każdego zastosowania. Dzięki optymalnemu wyważeniu i elementom z miękkiego tworzywa sztucznego pistolet zraszający doskonale leży w dłoni. Wyzwalacz impulsowy umożliwia łatwe uruchomienie zraszacza. W przypadku dłuższego użycia można go zablokować w celu zwiększenia komfortu przez wyeliminowanie konieczności ciągłego naciskania przycisku. Oferta dotyczy pistoletu bez złączki i węża.
  Doskonała obsługa
  Metalowy, wielofunkcyjny pistolet zraszający dobrze leży w dłoni. Konstrukcja z wytrzymałego metalu i tworzywa sztucznego z elementami antypoślizgowymi zapewnia optymalne wyważenie.

  4 rodzaje strumienia - wiele zastosowań
  Niezależnie od miejsca podlewania lub czyszczenia: cztery zróżnicowane rodzaje strumienia - natryskowy, perlisty, punktowy i płaski - zapewniają doskonałe efekty.

  Bezstopniowa regulacja przepływu wody
  Przepływ wody można płynnie regulować w zależności od zapotrzebowania danej rośliny.

  Wygoda pracy - wygoda podlewania
  Dzięki funkcji blokowania wyzwalacza impulsowego można wygodnie wykonywać dłuższe prace. Przepływ wody jest wówczas ciągły.

  PARAMETRY:
  Ilość dysz: 5: zraszacz, perlisty, delikatna mżawka, punktowy, płaski
  Budowa konstrukcja metalowo-plastikowa z miękkim wykończeniem
  Mrozoodporny!
  Wbudowany filtr

  30 innych produktów w tej samej kategorii: