Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia 10 szt. (8310-29)

  GA8310

  Nowy produkt

  Niezawodność - precyzyjne nawadnianie kropelkowe Kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia, będący częścią instalacji GARDENA…

  Więcej szczegółów

  23,30 zł brutto

  GA8310

  Więcej informacji

  Niezawodność - precyzyjne nawadnianie kropelkowe
  Kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, jest przeznaczony do instalacji nawadniających zainstalowanych na terenach pochyłych oraz do dłuższych linii kroplujących. Można go używać do podlewania roślin o zbliżonym zapotrzebowaniu na wodę. Niezależnie od ciśnienia (0,5 - 4 bar) ten kroplownik zapewnia około 2 litrów wody na godzinę. Technologia membranowa i system labiryntów gwarantują długotrwałe i niezawodne działanie. Po zakończeniu pracy kroplownik końcowy samoczynnie się zamyka. Na potrzeby nawadniania pojedynczo stojących roślin kroplownik końcowy wkręca się na końcu rury rozdzielczej (3/16"). Za pomocą narzędzia do montażu (art. nr 8322) można przewiercić rurę montażową 13 mm (1/2") w celu bezpośredniego zamontowania kroplownika.
  Oszczędność wody przy nawadnianiu
  Nawadnianie kropelkowe w instalcji Micro-Drip-System umożliwia precyzyjne dozowanie ilości wody dla poszczególnych roślin, dzięki czemu woda nie jest marnowana.

  Łatwa obsługa i konserwacja
  Dzięki funkcji samoczyszczenia za pomocą technologii membranowej i systemu labiryntów kroplownik końcowy jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i ma długą żywotność.

  Automatyczne zamykanie
  Po wyłączeniu systemu funkcja automatycznego zamykania membrany utrzymuje wodę w rurach, co zapewnia dodatkową oszczędność wody.

  Stała dostawa wody
  Niezależnie od ciśnienia (0,5 - 4 bar) woda jest stale dostarczana w ilości 2 l/h.

  PARAMETRY:
  Kompensacja ciśnienia: 0.5 - 4 bar
  Wydatek: 2l/h
  Do montażu na końcu rury rozdzielczej lub w ściance rury montażowej
  Rekomendowany zakup narzędzia GA8322
  10szt

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: