Imitacje zwierząt i lilii wodnych

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Kulik wielki

  GW7322

  Nowy produkt

  Plastikowa imitacja do dekoracji ogrodu lub do wykorzystania w myśliwstwie jako wabik. Odporna na działanie deszczu- może być…

  Więcej szczegółów

  19,21 zł brutto

  Więcej informacji

  Plastikowa imitacja do dekoracji ogrodu lub do wykorzystania w myśliwstwie jako wabik. Odporna na działanie deszczu- może być pozostawiona na zewnątrz. Materiał: tworzywo sztuczne (HDPE) podwójnie malowane. Wymiary: długość: 35cm, szerokość: 12cm, wysokość 50cm. Imitacja ptaka brodzącego zasiedlającego łąki z rodziny bekasowatych. Uniwersalne mocowanie: odejmowane nogi i dodatkowa szpilka umożliwiające: postawienie, wbicie w podłoże lub powieszenie na uchwycie.
  Oferowane przez nas imitacje odznaczają się podwójnym malowaniem, w odróżnieniu od większości tańszych produktów. W procesie produkcyjnym najpierw nakładana jest czarna farba podkładowa. Dopiero po wyschnięciu figurki malowane jest ona ręcznie. Powyższy sposób malowania zapewnia dłuższą żywotność figurek, które wystawione na działanie słońca nagrzewają się i jdnokrotnie nałożona farba szybko łuszczy się i odpada. Kupując na tej aukcji oferujemy wysoką jakość malowania i dłuższą żywotność przedmiotu.

  PARAMETRY:
  tworzywo sztuczne podwójnie malowane
  opakowanie: oferowany luzem z etykietą

  8 innych produktów w tej samej kategorii: