• Wyprzedaż!
Greenmill Aquasystem Nypel rury 20mm GB8182
  • Greenmill Aquasystem Nypel rury 20mm GB8182

Nypel rury 20mm

5,90 zł
Brutto *
Łącznik (nypel) do łączenia ze sobą rur montażowych 20mm. Najwyższej jakości złączka (fitting) do systemów nawadniających…
: szt
: GB8182
: GB8182
: 0.070000
: 5904842712075
Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Nypel rury 20mm

Nypel rury 20mm

Łącznik (nypel) do łączenia ze sobą rur montażowych 20mm. Najwyższej jakości złączka (fitting) do systemów nawadniających…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Łącznik (nypel) do łączenia ze sobą rur montażowych 20mm.
Najwyższej jakości złączka (fitting) do systemów nawadniających opartych na rurach PE. Produkcja EU (Connecto: Irritec, Włochy).
Nie zawiera materiału z recyklingu, który spotykamy często w złączkach azjatyckich i ujemnie wpływa na trwałość. Gwarantujemy zero reklamacji!
Złączki są super wygodne w montażu- do dokręcania nakrętki nie trzeba używać żadnych kluczy! Wyprofilowana nakretka jest prosta w dokręcaniu i nie zostawia odcisków na rękach. Gwint złączki jest bardzo dobrze zaprojketowany i wykonany: nakrętka chwyta gwint od pierwszego obrotu, bez zbędnego docisku.
Ciśnienie robocze do 10bar (testowane na 12.5bar).
Specjalna konstrukcja zapobiega wypadaniu części wewnętrznej (bushing) i uszczelki (o-ring).
Do użytku z rurami montażowymi z PE (polietylen). Podana średnica współpracującej rury jest średnicą zewnętrzną, gdyż w rurach PE standaryzowana jest średnica zewnętrzna a nie wenętrza jak w rurach stalowych. Złączki zakończone gwintami posiadają gwint typu europejskiego (BSP).

Instrukcja użytkowania:
1. poluzuj zieloną nakrętkę o 2-3 obroty
2. włóż rurę PE w ten sposób, aby przeszła przez uszczelkę umieszczoną w środkuzłączki (wyczuwalny ustępujący opór)
3. dokręć silnie nakrętkę

Złączka składa się z następujących elementów: czarnego korpusu, uszczelki, czarnej część wewnętrzna, białej kryzy dociskowej rury, zielonej nakrętki.
Nasze doświadczenie ze złączkami Connecto mówi, że są to jedne z najlepszych złączek do rur PE na świecie! Wybierz jakość, gdyż złączka będzie łączyć rurę przez wiele lat!

PARAMETRY:
20mm I
Ciśnienie robocze: do 10bar
GB8182
151 Przedmioty