Gardena Programator do elementu sterującego 9 V 124227 GA1242
  • Gardena Programator do elementu sterującego 9 V 124227 GA1242

Programator do elementu sterującego 9 V (1242-27)

259,00 zł
Brutto *
GARDENA programator służy do programowania elementów sterujących, wykorzystywanych później, we współpracy z zaworem automatycznym…
: szt
: GA1242
: 1242-27 (900901101)
: 0.390000
: 4078500124270
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Programator do elementu sterującego 9 V (1242-27)

Programator do elementu sterującego 9 V (1242-27)

GARDENA programator służy do programowania elementów sterujących, wykorzystywanych później, we współpracy z zaworem automatycznym…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

GARDENA programator służy do programowania elementów sterujących, wykorzystywanych później, we współpracy z zaworem automatycznym GARDENA, do automatycznej pracy instalacji nawadniającej, składającej się z wielu sekcji. Idealnie nadaje się do użytku w miejscach pozbawionych złącza zasilania. Doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy ilość wody nie wystarcza do równoczesnego działania całej instalacji obejmującej kilka sekcji nawadniających. Również w przypadku zróżnicowanego zapotrzebowania na wodę poszczególnych obszarów ogrodu obsadzonych różnymi roślinami programator pozwala sterować ich nawadnianiem, zapewniając indywidualne i optymalne nawadnianie każdego fragmentu ogrodu. Programator służy do programowania elementu sterującego GARDENA (art. nr 1250). Przesłanie danych do elementu sterującego po podłączeniu jest łatwe - wystarczy nacisnąć przycisk. Zaprogramowany element sterujący montuje się na zaworze automatycznym 9 V GARDENA (art. nr 1251-20), aby sterował nimi o określonych porach. Dla każdego dnia można wybrać do sześciu czynności nawadniania. Dni i cykle podlewania są programowane indywidualnie, a czas trwania podlewania można dowolnie ustawiać w zakresie od jednej minuty do 9 godzin i 59 minut. Do działania urządzenia potrzebna jest jedna bateria alkaliczna 9 V (nie należy do zestawu). Zapewnia to działanie urządzenia przez około rok.
Automatyczne nawadnianie oszczędzające czas
Dzięki programatorowi, elementowi sterującemu i zaworowi automatycznemu 9 V ogród będzie skutecznie i wygodnie nawadniany nawet w czasie nieobecności właściciela.

Sterowanie bez użycia kabli
To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku braku dostępu do zasilania. Sterownik nawadniania działa bez kabli, a dane są przesyłane przez naciśnięcie przycisku po podłączeniu zaworu. Między programatorem i zaworem nie jest potrzebne żadne połączenie.

Elastyczne możliwości przedłużania
Do programatora GARDENA można podłączyć dowolną liczbę zaworów automatycznych lub elementów sterujących.

Nawadnianie na różne sposoby
Dla każdego zaworu można wybrać do sześciu czynności nawadniania dziennie. Dni podlewania są wybierane indywidualnie, a czas trwania podlewania można dowolnie ustawiać dla danego elementu sterującego lub zaworu w zakresie od 1 minuty do 9 godzin 59 minut.

PARAMETRY:
Do elementów sterujacych 9V (1250)
Odczyt i zapis parametrów
Do 6 nawodnień dziennie
Czas nawadniania: 1min - 9h59min
Bateria 9V (niezałączona)
Gardena
GA1242