Gardena Siewnik uniwersalny L 43220 GA432
  • Gardena Siewnik uniwersalny L 43220 GA432

Siewnik uniwersalny L (432-20)

172,00 zł
Brutto *
Siewnik uniwersalny L GARDENA to optymalne narzędzie do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na obszarach średniej wielkości.…
: szt
: GA432
: 432-20 (967676101)
: 3.120000
: 4078500033169
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Siewnik uniwersalny L (432-20)

Siewnik uniwersalny L (432-20)

Siewnik uniwersalny L GARDENA to optymalne narzędzie do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na obszarach średniej wielkości.…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Siewnik uniwersalny L GARDENA to optymalne narzędzie do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na obszarach średniej wielkości. Łatwą obsługę zapewnia uchwyt z funkcją otwierania/zamykania, pozwalający także ustawić ilość rozsypywanego materiału. Zasuwa z uszczelką pozwala pewnie zamknąć pojemnik, zabezpieczając przed przypadkowym rozsypaniem materiału, gdy urządzenie stoi w trakcie napełniania lub po użyciu. Specjalny walec rozsiewający siewnika uniwersalnego L GARDENA zapewnia równomierne i precyzyjne rozsypywanie materiału wyłącznie w miejscach określonych przez użytkownika. Siewnik można w prosty sposób oczyścić wodą. Nowość 2018.
Wygodne dozowanie
Uchwyt z funkcją otwierania/zamykania umożliwia precyzyjne dozowanie materiału. Uchwyt pozwala dostosować ilość rozsypywanego materiału bez obciążania kręgosłupa użytkownika i konieczności schylania się.

Odporność na korozję i złamania
Siewnik wykonany jest z materiału odpornego na korozję i złamania, który można w prosty sposób oczyścić wodą.

Równomierne rozsiewanie
Specjalny walec wysiewający zapewnia równomierne rozsiewanie materiału. Zasuwa z uszczelką umożliwia pewne zamykanie pojemnika zabezpieczając przed przypadkowym rozsypaniem materiału po użyciu.

Możliwość pracy przez cały rok
Siewnika uniwersalnego L można używać do rozsiewania materiałów o cząstkach różnej wielkości: nawozów, nasion, granulatu, piasku i soli. Dzięki temu można go używać zarówno latem, jak i zimą.

Do pracy w każdym terenie
Dwa duże, wyprofilowane koła zapewniają dobrą przyczepność na każdej nawierzchni.

PARAMETRY:
Typ siewnika: rzędowy
Maks. powierzchnia trawnika:: 400 m2
Szerokość pracy:: 0.45 m
Pojemność pojemnika:: 12.5 l
Gardena
GA432