Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 1 dnia roboczego. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
SegwayNavimow Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla SH800E
search
  • SegwayNavimow Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla SH800E
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla
  • Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla

Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla

8 990,00 zł
Brutto *

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Kosiarka automatyczna Navimow H800E nadaje się do koszenia powierzchni do 800 m2 i nie wymaga do działania przewodów obwodowych. H800E wykorzystuje sygnał GPS we współpracy…

SH800E

szt

28.000000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla

Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla

Kosiarka automatyczna Navimow H800E nadaje się do koszenia powierzchni do 800 m2 i nie wymaga do działania przewodów obwodowych. H800E wykorzystuje sygnał GPS we współpracy…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla

Segway Navimow Robot H800E GPS 4G bez kabla

Kosiarka automatyczna Navimow H800E nadaje się do koszenia powierzchni do 800 m2 i nie wymaga do działania przewodów obwodowych. H800E wykorzystuje sygnał GPS we współpracy…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Oferta specjalna na roboty NAVIMOW - Lipiec 2023

Sprawdź [warunki] dwóch ofert specjalnych dla robotów koszących Segway- Navimow.

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Kosiarka automatyczna Navimow H800E nadaje się do koszenia powierzchni do 800 m2 i nie wymaga do działania przewodów obwodowych. H800E wykorzystuje sygnał GPS we współpracy z siecią 4G do określenia lokalizacji.

Navimow H800E to rewolucyjna kosiarka zautomatyzowana do trawników o powierzchni do 800 m?. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii do jego działania nie są potrzebne żadne przewody obwodowe. Kosiarka umożliwia w pełni zautomatyzowane połączenie przez sieć komórkową, nie jest wymagane połączenie Wi-Fi. Dzięki temu kosiarką można sterować dosłownie zawsze i wszędzie.
Dzięki systemowi EFLS (Exact Fusion Locating System) Navimow określa swoją pozycję w ogrodzie z dużą dokładnością do 2 cm. Sam proces koszenia jest również prostszy i wydajniejszy niż w przypadku innych kosiarek automatycznych; Navimow kosi Twój ogród systematycznie według zaplanowanego schematu, czego efektem jest piękny, gęsty i zdrowy trawnik.

Przegląd funkcji:
Niezwykle cichy, poziom hałasu tylko 54 dB(A)
Wodoodporność IPX6
Wysokość cięcia 3-6 cm
Radzi sobie ze zboczami do 45%
Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą
Wbudowany czujnik zatrzymania ostrza
Czujnik deszczu
System koszenia z trzema ostrzami
Silniki bezszczotkowe w kołach
Do działania wykorzystuje sieć 4G

Dane techniczne:
zalecany obszar pracy: 800m2
wydajność na godzinę: 100m2/h
czas ładowania: 180min
ciągły czas pracy max: 180min
wymiary: 603x448x264mm
waga: 15.6kg
akumulator: 5.2Ah
wirtualna granica: TAK
planowanie schematu pracy: TAK
WiFi: NIE
4G: TAK (na 1 rok w cenie)
aplikacja Navimow: TAK
czujnik ultradźwiękowy: NIE (opcja)
czujnik zatrzymania ostrza: TAK
czujnik optyczny VisionFence: NIE (opcja)
zabezpieczenie kradzieżowe GPS: TAK

Zawartość opakowania:
Kosiarka Segway Navimow H800E
Zasilacz
Przedłużacz sieciowy
Stacja ładująca (800 x 660 mm) i zestaw montażowy
Zestaw antenowy
Antena GNSS
Zapasowe ostrza i śruby
Materiały dla użytkownika: karta powitalna, skrócona instrukcja obsługi, ważne informacje


Który model powinienem wybrać?
Czas ładowania, moc godzinowa i wydajność pracy różnią się w zależności od modelu. Zgodnie z tabelą wybierz odpowiedni model w zależności od wielkości trawnika. H800E może skosić trawnik o powierzchni 800 m2 w około 14 godzin.

Największe zalety kosiarek automatycznych Segway (poniższy opis odnosi się do funkcji które mogą być różne, w zależności od wybranego modelu).
Automatyczna elektryczna kosiarka to innowacyjne urządzenie, które zmienia sposób, w jaki ludzie dbają o swoje trawniki. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, kosiarka ta jest w stanie pracować samodzielnie, co oznacza, że użytkownicy mogą zaoszczędzić czas i energię, które musieliby poświęcić na ręczne koszenie trawy.
- Mobilność urządzenia. Ciesz się mobilnością i elastycznością podczas koszenia trawy
- Cicha praca- Ciesz się ciszą. Dowiedz się, jak elektryczna kosiarka może pracować bez hałasu i przeszkadzać sąsiadom
- Oszczędź swój czas. Wybierz elektryczną kosiarkę, która ułatwi Ci pielęgnację trawnika
- Bezpieczeństwo. Poznaj funkcję automatycznego zatrzymywania, która chroni przed kolizjami

Segway Navimow- Rewolucyjna kosiarka automatyczna
Navimow to inteligentna kosiarka automatyczna, która do swojej pracy wykorzystuje wirtualną granicę, dzięki technologii satelitarnej wyeliminowana jest konieczność skomplikowanego, pracochłonnego układania przewodów obwodowych.
Kosiarka Navimow jest łatwa w obsłudze i działa całkowicie samodzielnie, dzięki czemu masz więcej wolnego czasu na robienie tego, co kochasz. A Twój trawnik będzie tak piękny, świeży i wypielęgnowany, że będą Ci zazdrościć sąsiedzi.

Powiedz 'do widzenia' przewodom granicznym!
Za pomocą aplikacji wystarczy podłączyć Navimow do smartfona i stworzyć wirtualne granice. Mapowanie jest dziecinnie proste i nigdy nie musisz się martwić przypadkowym potknięciem o przewody graniczne.

Prosta konfiguracja
Nawet jeśli zmienisz układ ogrodu, dasz dzieciom trampolinę lub basen, Navimow dostosuje się szybko i łatwo. Wystarczy otworzyć aplikację i za pomocą pilota kosiarki dostosować obszar pracy.
Pobierz aplikację mobilną do obsługi Segway Navimow ze sklepu: Google Play (Android) lub AppStore (Iphone).

Ochrona przed kradzieżą (oprócz modelu H500E)
Dzięki opracowanemu przez nas bardzo precyzyjnemu systemowi lokalizacji EFLS, dokładne położenie kosiarki można określić w ciągu kilku sekund. Gdy tylko kosiarka wyjdzie poza wirtualną granicę, aplikacja powiadomi o tym właściciela wraz z informacją o dokładnej lokalizacji kosiarki.

Częste koszenie - dla uzyskania jeszcze piękniejszego trawnika
Navimow przycina trawę tylko o 1-2 mm na raz, ale kosi ją codziennie, dzięki czemu trawa pozostaje świeża i zdrowa. Twój trawnik wkrótce będzie przedmiotem zazdrości całej okolicy. Navimow zawsze utrzymuje trawnik w idealnym stanie dzięki bezstopniowej regulacji wysokości koszenia.

EFLS - system precyzyjnego pomiaru pozycji i ruchu
Pozycjonowanie kinematyczne w czasie rzeczywistym (RTK) znacznie zwiększa dokładność kosiarki w porównaniu do metody GPS. Dzięki połączeniu danych z wielu czujników, Navimow radzi sobie nawet w skomplikowanym terenie i jednocześnie kosi w najbardziej efektywny sposób. Dokładność pozycjonowania na poziomie centymetra!

Inteligentny system nawigacji
Inteligentny algorytm może zaplanować najbardziej wydajną trasę koszenia, jednocześnie wprowadzając ciągłe zmiany w celu wyeliminowania powtarzającego się koszenia. Rezultaty dosłownie Cię zadziwią. Ponadto algorytm jest adaptacyjny, zdolny do dostosowywania się do zmieniających się warunków, a tym samym jeszcze bardziej poprawia efektywność koszenia.
Niczego nie zapomina- Doskonale tnie sąsiadujące ze sobą obszary.
Wysoka wydajność- Znacznie wydajniejsza niż inne kosiarki automatyczne.
Zmniejsza liczbę powtarzających się koszeń- Gdy akumulator się wyczerpie, Navimow ładuje się, a następnie wznawia koszenie od miejsca, w którym zostało przerwane.

Wydajny system koszenia wieloobszarowego
Po utworzeniu wirtualnej granicy Navimow całkowicie samodzielnie i bez nadzoru skosi cały wyznaczony teren. Obszar roboczy można bardzo łatwo dostosować w aplikacji w dowolnym momencie.
- Ustawianie i edytowanie obszarów roboczych
- Tworzenie przejść między obszarami
- Tworzenie stref zakazanych

Wiele funkcji bezpieczeństwa chroni Twój trawnik i Ciebie:
1) Reaguje w czasie rzeczywistym- Navimow posiada do pięciu czujników bezpieczeństwa, które stale monitorują otoczenie i pozwalają kosiarce szybko reagować na zmieniające się warunki. Kiedy Navimow uderza w twardy przedmiot, odwraca się i porusza się w innym kierunku. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak czujnik uderzenia lub czujnik przechyłu, podnoszenia i przechylania, zapewniają najwyższe możliwe bezpieczeństwo.
2) Czujnik zatrzymania ostrza dla większego bezpieczeństwa- Dzięki opracowanej przez nas innowacyjnej, rewolucyjnej technologii Blade Halt obracające się ostrza zatrzymują się natychmiast po wykryciu dotyku przez obszar czujnika.
3) Czujnik ultradźwiękowy do inteligentnego unikania przeszkód (tylko model H3000E w standardzie, pozostałe- opcja)- Czujnik ultradźwiękowy wykrywa przeszkody z przodu i zmienia kierunek ruchu kosiarki tak, aby na czas je ominęła. Dzięki większemu bezpieczeństwu kosiarka może pracować szybciej*. Niektóre modele Navimow są wyposażone w czujnik ultradźwiękowy w podstawie. Jeśli chcesz skorzystać z większej prędkości i większego bezpieczeństwa innych modeli Navimow, możesz kupić czujnik ultradźwiękowy i łatwo go zamontować w każdym modelu.
* Zgodnie z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa kosiarki zautomatyzowane wyposażone w czujnik ultradźwiękowy mogą pracować z większą prędkością, a tym samym wydajniej.
4) Nowy czujnik VisionFence (opcja)- Całkowicie nowa technologia rozpoznawania wizualnego, która zapewnia lepsze unikanie przeszkód i lepszą adaptację do złożonych ogrodów. Czujnik VisionFence ze sztuczną inteligencją wewnątrz pozwala Navimow wykrywać różne obiekty i kosić jeszcze bardziej inteligentnie.

Więcej niż przyjazny dla użytkownika:
1) Tylko dwa przyciski na cały trawnik- Wystarczy nacisnąć przyciski MOW i OK. Naprawdę potrzebujesz tylko dwóch przycisków, aby uzyskać idealny trawnik.
2) Ustawienie wysokości koszenia w aplikacji- Wysokość koszenia można łatwo i szybko ustawić w aplikacji, wystarczy kilka kliknięć. Regulowana wysokość koszenia: 30 - 60 mm. Podczas pokonywania nierówności kosiarka zatrzymuje się i ustawia dysk tnący w najwyższej pozycji, aby uniknąć uszkodzenia ostrzy. Nierówność zostaje ominięta i kontynuuje pracę z pierwotną wysokością cięcia.
3) Łatwe sterowanie za pomocą aplikacji- Dzięki aplikacji Navimow możesz łatwo skonfigurować i sterować kosiarką: Ustawianie i edytowanie wirtualnych granic, Sprawdzanie stanu kosiarki w czasie rzeczywistym, Wybór trybu cięcia, Korekty planu cięcia
4) Inteligentny algorytm dla optymalnego koszenia- Inteligentne czujniki zbierają i analizują dane operacyjne. Jeśli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości lub zmiany warunków, technologia IoT samodzielnie wybierze najlepszy plan koszenia w celu uzyskania optymalnych rezultatów.
5) Komunikaty autodiagnostyczne: Powiadomienie o konieczności wymiany części, Alarm w przypadku nieprawidłowego stanu, Czujnik deszczu.
SH800E

Opis

Długość opakowania [cm]
90
Szerokość opakowania [cm]
60
Wysokość opakowania [cm]
35
Waga brutto [kg]
28