Gardena Smart robot koszący Sileno city 500 zestaw robot koszący router 1906632 GA19066
  • Gardena Smart robot koszący Sileno city 500 zestaw robot koszący router 1906632 GA19066

Smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router) (19066-32)

4 598,99 zł
Brutto *
Robot koszący do ogrodów miejskich. Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich.…
: szt
: GA19066
: 19066-32 (967647307)
: 15.760000
: 4078500032773
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router) (19066-32)

Smart robot koszący Sileno city 500 - zestaw (robot koszący, router) (19066-32)

Robot koszący do ogrodów miejskich. Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich.…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Robot koszący do ogrodów miejskich. Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich. Dzięki systemowi SensorCut GARDENA smart SILENO city dokładnie i niezawodnie kosi trawnik, a pracuje tak cicho, że prawie go nie słychać. Po skończonej pracy automatycznie wraca do stacji ładującej. Użytkownik może się cieszyć wolnym czasem i idealnie przyciętym trawnikiem. Robot smart SILENO city sprawdza się na małych trawnikach o powierzchni do 500 m2. Bez problemu radzi sobie z pochyłościami do 25% oraz z wąskimi, ciasnymi przejściami. Obrotowe tylne koło zapewnia robotowi koszącemu większą zwrotność, dzięki czemu doskonale sprawdza się w niewielkich i wąskich ogrodach. W trakcie montażu asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu i samodzielnie opracowuje plan koszenia. Godziny koszenia można także ustawić za pomocą aplikacji smart, dostosowując je do godzin pracy smart sterownika nawadniania. Router smart Gateway zapewnia centralną sieć poprzez połączenie z routerem internetowym. Dzięki temu stanowi serce systemu smart, umożliwiające bezprzewodową komunikację między wszystkimi urządzeniami GARDENA smart system w ogrodzie oraz aplikacją GARDENA smart.
Perfekcyjniej pielęgnowany trawnik
Perfekcyjne noże prezyzyjniej przycinają trawnik . Dodatkowo, dzięki systemowi SensorCut, GARDENA SILENO city kosi trawnik bez pozostawiania pasów. Prosta regulacja wysokości koszenia nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.

Przyjemność bez wysiłku
Zrelaksuj się i ciesz się swoim ogrodem! Robot koszący sam zajmie się koszeniem. Drobne ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to dobry wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne zajęcia.

Prosty montaż
Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla SILENO city. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.

Doskonały wybór w przypadku mniejszych trawników
GARDENA SILENO city kosi trawniki o powierzchni do 250 m2 w sposób całkowicie zautomatyzowany, niezawodnie, równo i bez pozostawiania pasów. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń.

Gwarancja prostego czyszczenia
Konstrukcja GARDENA SILENO city sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego.

Maksymalne bezpieczeństwo
Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle czuły czujnik kolizyjny sprawia, że robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona .

Zabezpieczenie przed kradzieżą
Kod PIN zabezpiecza urządzenie przed kradzieżą.

PARAMETRY:
Wydajność robocza: 500 m2 ±20%
System ładowania: Automatyczny
Maksymalne nachylenie terenu: 25 %
Wyświetlacz LCD z menu ustawień
Zegar: Tak
Rodzaj uchwytu: Wbudowany
Moc i ładowanie
Typ baterii: Li-Ion
Standardowy czas ładowania: 60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 min
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu: 4 kWh
Silnik i układ tnący
System koszenia: 3 uchylne ostrza
Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mm
Szerokość cięcia: 16 cm
Dane dotyczące dźwięku i hałasu
Gwarantowany poziom hałasu: 58 dB(A)
Cechy bezpieczeństwa
Alarm: Brak
Kod PIN: Tak
Czujnik podnoszenia: Tak
Czujnik przechylenia: Tak
Akcesoria montażowe
Przewód ograniczający: 150 m
Szpilki: 200 szt
Wymiary produktu, dł. x szer. x wys.: 55x38x23 cm
Waga: 7.3 kg
Gardena
GA19066