Gardena Premium lanca zraszająca 1833620 GA18336
  • Gardena Premium lanca zraszająca 1833620 GA18336

Premium lanca zraszająca (18336-20)

119,00 zł
Brutto *
Idealna do nawadniania i czyszczenia w odległych lub trudno dostępnych miejscach. GARDENA premium lanca zraszająca idealnie…
: szt
: GA18336
: 18336-20 (967102501)
: 0.430000
: 4078500024167
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Premium lanca zraszająca (18336-20)

Premium lanca zraszająca (18336-20)

Idealna do nawadniania i czyszczenia w odległych lub trudno dostępnych miejscach. GARDENA premium lanca zraszająca idealnie…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Idealna do nawadniania i czyszczenia w odległych lub trudno dostępnych miejscach.
GARDENA premium lanca zraszająca idealnie nadaje się do nawadniania i czyszczenia w odległych lub trudno dostępnych miejscach. Lanca posiada trzy rodzaje strumienia- delikatnie zraszający, punktowy oraz mżawkę. Elementy z metalu zapewniają niezwykłą trwałość urządzeniu. Ergonomiczny uchwyt z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego zapewnia optymalny komfort w czasie pracy. Przepływ wody można bezstopniowo regulować w zależności od zastosowania. Wyzwalacz impulsowy z możliwością blokady pracy ciągłej zwiększa wygodę podczas dłuższego podlewania. Dodatkowo lanca posiada wbudowaną ochronę przed zamarzaniem. Możliwość zawieszenia zapewnia oszczędność miejsca.
Różne rodzaje strumienia
Można wybrać pomiędzy strumień zraszającym lub punktowym, co zapewnia wygodne i precyzyjne podlewanie roślin lub sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

Komfortowa obsługa
Elementy z miękkiego plastiku sprawiają, że pistolet zraszający nie wyślizguje się z dłoni. Dzięki ergonomicznemu wyzwalaczowi ze zintegrowaną blokadą pracy ciągłej i wygodną regulacją ilości wody jedną ręką, praca staje się przyjemnością.

Niezwykła wytrzymałość
Premium lanca zraszająca jest niezwykle wytrzymała dzięki komponentom z metalu. Elementy głowicy zraszającej i przyłącze są wykonane z metalu, zatem odznaczają się niezwykle wysoką trwałością.

Ochrona przed mrozem
Wbudowana, innowacyjna ochrona przed mrozem chroni produkt przed uszkodzeniem, nawet gdy temperatura spadnie poniżej zera.

Idealna do trudno dostępnych miejsc
90 cm lanca zraszająca i obrotowa głowica umożliwiają podlewanie i sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

PARAMETRY:
Zastosowanie: Do większych obszarów rabat
Rodzaj strumienia: Delikatnie zraszający, Punktowy, Delikatna mżawka
Ochrona przed mrozem: Tak
Możliwość regulacji ilości wody: Tak
Gardena
GA18336