Gardena Comfort pistolet zraszający do rabat 1831920 GA18319
  • Gardena Comfort pistolet zraszający do rabat 1831920 GA18319

Comfort pistolet zraszający do rabat (18319-20)

89,00 zł
Brutto *
Komfortowy pistolet zraszający do rabat i większych powierzchni, wyposażony w technologię ochrony przed zamarzaniem Comfort…
: szt
: GA18319
: 18319-20 (967632701)
: 0.300000
: 4078500017336
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Comfort pistolet zraszający do rabat (18319-20)

Comfort pistolet zraszający do rabat (18319-20)

Komfortowy pistolet zraszający do rabat i większych powierzchni, wyposażony w technologię ochrony przed zamarzaniem Comfort…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Komfortowy pistolet zraszający do rabat i większych powierzchni, wyposażony w technologię ochrony przed zamarzaniem
Comfort pistolet zraszający doskonale sprawdza się przy podlewaniu rabat i większych powierzchni w ogrodzie, gdyż strumień natryskowy można dostosować do rozmiaru rabaty. Ergonomiczny uchwyt z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania. Przepływ wody można płynnie regulować. W przypadku dłuższego korzystania ze strumienia wody wyzwalacz impulsowy można zablokować, co zapobiega zmęczeniu ręki. Dzięki innowacyjnej ochronie przed kapaniem użytkownik nie moczy sobie stóp, gdyż z nieużywanego pistoletu nie wycieka woda. Pistolet wyposażony jest w innowacyjną technologię ochrony przed zamarzaniem.
Różne rodzaje strumienia
Dzięki innowacyjnej regulacji kąta zraszania, można ustawić szerokość strumienia, dostosowując go do wielkości rabat. Dostępny jest skupiony lub rozszerzony strumień zraszający.

Komfortowa obsługa
Elementy z miękkiego plastiku sprawiają, że pistolet zraszający nie wyślizguje się z dłoni. Dzięki ergonomicznemu wyzwalaczowi ze zintegrowaną blokadą pracy ciągłej i wygodną regulacją ilości wody jedną ręką, praca staje się przyjemnością.

Wyjątkowa zaleta
GARDENA robot koszący SILENO+ sam podejmuje decyzje. Wyposażony jest w technologię SensorControl, która sprawdza tempo wzrostu trawy i dostosowuje do niego parametry pracy.

Łatwe czyszczenie
Dysze wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego można łatwo uwolnić od osadów, takich jak kamień, wycierając je. Zintegrowany filtr zanieczyszczeń zapobiega przedostawaniu się grubego brudu do pistoletu natryskowego. Filtr można łatwo wyjąć w celu oczyszczenia.

Ochrona przed mrozem
Wbudowana, innowacyjna ochrona przed mrozem chroni produkt przed uszkodzeniem, nawet gdy temperatura spadnie poniżej zera.

Nagroda Red Dot Design 2016
Nagroda Red Dot Design jest prestżowym wyróżnieniem , które od 1955 roku przyznaje Centrum Designu Nadrenii Północnej-Westfalii w Essen.Kryteria oceny: stopień innowacyjności, funkcjonalność, ergonomia, trwałość i kompatybilność ekologiczna.

PARAMETRY:
Zastosowanie: Idealny do nawadniania rabat i dużych powierzchni
Rodzaj strumienia: Skupiony strumień zraszający, Rozproszony strumień zraszający
Ochrona przed mrozem: Tak
Możliwość regulacji ilości wody: Tak
Gardena
GA18319