Gardena Premium wielofunkcyjny pistolet zraszający 1831720 GA18317
  • Gardena Premium wielofunkcyjny pistolet zraszający 1831720 GA18317

Premium wielofunkcyjny pistolet zraszający (18317-20)

119,00 zł
Brutto *
GARDENA. Ten wygodny w użytkowaniu model pistoletu o solidnej konstrukcji metalowej z elementami z tworzywa sztucznego jest wyposażony…
: szt
: GA18317
: 18317-20 (967102401)
: 0.300000
: 4078500024181
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Premium wielofunkcyjny pistolet zraszający (18317-20)

Premium wielofunkcyjny pistolet zraszający (18317-20)

GARDENA. Ten wygodny w użytkowaniu model pistoletu o solidnej konstrukcji metalowej z elementami z tworzywa sztucznego jest wyposażony…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

GARDENA. Ten wygodny w użytkowaniu model pistoletu o solidnej konstrukcji metalowej z elementami z tworzywa sztucznego jest wyposażony w wytrzymałą głowicę umożliwiającą uzyskanie czterech różnych rodzajów strumienia. Jest to doskonałe rozwiązanie do wykonywania różnych czynności związanych z nawadnianiem i czyszczeniem. Dostępne są cztery rodzaje strumienia: natryskowy, perlisty, punktowy i płaski. Poza rodzajem strumienia można także indywidualne i bezstopniowo regulować przepływ wody. Zakres ustawień rodzaju i siły strumienia pozwala dostosować to narzędzie do każdego zastosowania. Dzięki optymalnemu wyważeniu i elementom z miękkiego tworzywa sztucznego pistolet zraszający doskonale leży w dłoni. Wyzwalacz impulsowy umożliwia łatwe uruchomienie zraszacza. W przypadku dłuższego użycia można go zablokować w celu zwiększenia komfortu przez wyeliminowanie konieczności ciągłego naciskania przycisku. Oferta dotyczy pistoletu bez złączki i węża.
Doskonała obsługa
Metalowy, wielofunkcyjny pistolet zraszający dobrze leży w dłoni. Konstrukcja z wytrzymałego metalu i tworzywa sztucznego z elementami antypoślizgowymi zapewnia optymalne wyważenie.

4 rodzaje strumienia - wiele zastosowań
Niezależnie od miejsca podlewania lub czyszczenia: cztery zróżnicowane rodzaje strumienia - natryskowy, perlisty, punktowy i płaski - zapewniają doskonałe efekty.

Bezstopniowa regulacja przepływu wody
Przepływ wody można płynnie regulować w zależności od zapotrzebowania danej rośliny.

Wygoda pracy - wygoda podlewania
Dzięki funkcji blokowania wyzwalacza impulsowego można wygodnie wykonywać dłuższe prace. Przepływ wody jest wówczas ciągły.

PARAMETRY:
Ilość dysz: 5: zraszacz, perlisty, delikatna mżawka, punktowy, płaski
Budowa konstrukcja metalowo-plastikowa z miękkim wykończeniem
Mrozoodporny!
Wbudowany filtr
Gardena
GA18317