Gardena Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający 1831520 GA18315
  • Gardena Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający 1831520 GA18315

Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający (18315-20)

89,00 zł
Brutto *
Do różnych zadań związanych z podlewaniem i czyszczeniem. Pięć rodzajów strumienia. Odporny na mróz. GARDENA Comfort wielofunkcyjny…
: szt
: GA18315
: 18315-20 (967102201)
: 0.400000
: 4078500024228
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający (18315-20)

Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający (18315-20)

Do różnych zadań związanych z podlewaniem i czyszczeniem. Pięć rodzajów strumienia. Odporny na mróz. GARDENA Comfort wielofunkcyjny…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Do różnych zadań związanych z podlewaniem i czyszczeniem. Pięć rodzajów strumienia. Odporny na mróz.
GARDENA Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający oferuje pięć różnych rodzajów strumienia i jest przeznaczony do różnych zadań związanych z nawadnianiem i czyszczeniem. Dostępnych jest pięć rodzajów strumienia: zraszający, perlisty, delikatna mżawka, punktowy oraz płaski. Elementy z miękkiego plastiku na głowicy pistoletu chronią przed uszkodzeniami. Ergonomiczny uchwyt z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego zapewnia optymalny komfort w czasie pracy. Przepływ wody można bezstopniowo regulować w zależności od zastosowania. Pistolet posiada wbudowany filtr, który można zdjąć i wyczyścić. Wyzwalacz impulsowy z możliwością blokady pracy ciągłej zwiększa wygodę podczas dłuższego podlewania. Dodatkowo pistolet posiada wbudowaną ochronę przed zamarzaniem.
Pięć rodzajów strumienia
Delikatna mgiełka idealnie nadaje się do podlewania sadzonek, zraszający lub perlisty strumień umożliwia podlewanie rabat lub skrzynek, a punktowy lub płaski pozwala na skuteczne mycie powierzchni.

Komfortowa obsługa
Elementy z miękkiego plastiku sprawiają, że pistolet zraszający nie wyślizguje się z dłoni. Dzięki ergonomicznemu wyzwalaczowi ze zintegrowaną blokadą pracy ciągłej i wygodną regulacją ilości wody jedną ręką, praca staje się przyjemnością.

Łatwe czyszczenie
Wbudowany filtr zatrzymuje większe zanieczyszczenia, aby nie dostały się do pistoletu zraszającego. Filtr można z łatwością zdjąć w celu czyszczenia.

Ochrona przed mrozem
Wbudowana, innowacyjna ochrona przed mrozem chroni produkt przed uszkodzeniem, nawet gdy temperatura spadnie poniżej zera.

PARAMETRY:
Zastosowanie: Do nawadniania rabat, roślin doniczkowych i delikatnych kwiatów, a także do mycia i usuwania brudu
Rodzaj strumienia: Delikatnie zraszający, Perlisty, Delikatna mżawka, Płaski, Punktowy
Ochrona przed mrozem: Tak
Możliwość regulacji ilości wody: Tak
Gardena
GA18315