Gardena Combisystem zrywaczka do owoców 311520 GA3115
  • Gardena Combisystem zrywaczka do owoców 311520 GA3115

Combisystem- zrywaczka do owoców (3115-20)

69,00 zł
Brutto *
Zrywaczka do owoców GARDENA combisystem jest optymalnie przystosowana do wygodnego zrywania owoców z drzewa. Ząbki między otworami…
: szt
: GA3115
: 3115-20 (967676501)
: 0.310000
: 4078500033565
Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Combisystem- zrywaczka do owoców (3115-20)

Combisystem- zrywaczka do owoców (3115-20)

Zrywaczka do owoców GARDENA combisystem jest optymalnie przystosowana do wygodnego zrywania owoców z drzewa. Ząbki między otworami…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Zrywaczka do owoców GARDENA combisystem jest optymalnie przystosowana do wygodnego zrywania owoców z drzewa. Ząbki między otworami ułatwiają zrywanie mniejszych owoców. Wszystkie owoce trafiają do wytrzymałego worka, przez który widać zawartość. Uchwyt umożliwia wygodne zrywanie owoców z niskich drzewek lub niżej rosnących gałęzi nawet bez użycia trzonka combisystem. Aby bez problemu sięgnąć do wszystkich obszarów drzewa, kąt pracy można ustawić indywidualnie za pomocą zapięcia zatrzaskowego. Zrywaczka do owoców jest kompatybilna ze wszystkimi trzonkami GARDENA combisystem, ale w przypadku zbierania owoców na wysokości ok. 5 m zaleca się stosowanie trzonków teleskopowych. 25 lat gwarancji.
Bezpieczne połączenie
Wystarczy połączyć zrywaczkę do owoców combisystem z trzonkiem i przykręcić. Powstaje wówczas mocne, w pełni stabilne połączenie gwarantujące komfortową pracę.

25 lat gwarancji
Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

Praktyczny uchwyt
Zrywaczka do owoców combisystem posiada praktyczny uchwyt umożliwiający łatwe zrywanie owoców z niższych drzew nawet bez użycia trzonka combisystem.

Wygodna obsługa
Kąt pracy można ustawić indywidualnie za pomocą zapięcia zatrzaskowego.

Pasuje do wszystkich trzonków Gardena Combisystem
Narzędzia GARDENA combisystem pasują do wszystkich trzonków combisystem. Użytkownik ma do wyboru trzonek drewniany i aluminiowy. Do pracy na wysokości ok. 5 m, zalecamy korzystanie z trzonków teleskopowych combisystem.

Niezwykła trwałość
Zrywaczka do owoców combisystem wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Worek wykonany jest z siatki, przez którą widać zawartość.

PARAMETRY:
Nie zawiera trzonka. Rekomendowane trzonki teleskopowe GARDENA.
Gardena
GA3115
6 Przedmioty