Kosiarka spalinowa 46.8 SP-A highline
  • Kosiarka spalinowa 46.8 SP-A highline

Kosiarka spalinowa 46.8 SP-A highline

1 199,00 zł
Brutto *
Wysokiej jakości kosiarka spalinowa z napędem 46.8 SP-A firmy AL-KO. Opracowana została w Niemczech, a wyprodukowana w Austrii-…
: KA119842
: 119842
: 34.000000
: 4003718355215
Ilość

account_circleWyślij do znajomego
Kosiarka spalinowa 46.8 SP-A highline

Kosiarka spalinowa 46.8 SP-A highline

Wysokiej jakości kosiarka spalinowa z napędem 46.8 SP-A firmy AL-KO. Opracowana została w Niemczech, a wyprodukowana w Austrii-…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Wysokiej jakości kosiarka spalinowa z napędem 46.8 SP-A firmy AL-KO. Opracowana została w Niemczech, a wyprodukowana w Austrii- oferuje najwyższą jakość. Jest to świetny pomocnik w pracach ogrodowych. Solidnie wykonana, bezpieczna, nowoczesna oraz wygodna w użytkowaniu, dzięki zastosowaniu wielu przydatnych funkcji. Należy do serii kosiarek Highline, zastosowano w niej system MaxAirFlow- wyższa, stalowa obudowa oraz większy kanał wyrzutowy zapewniają znaczne zwiększenie przepływu powietrza (nawet o 42%!)
Kosiarka działa na mocnym silniku AL-KO Pro 125 QSS, którego pojemność to 123 cm3. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest 7-stopniowa, centralna regulacja wysokości koszenia, którą regulować możemy w zakresie od 30 do 80 mm. Kosiarka posiada 3 funkcje pracy- koszenie, boczny wyrzut oraz pracę z koszem.
Wyposażona została w metalową obudowę, która zapewnia jej sporą trwałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju wstrząsy podczas jazdy po nierównym terenie. Posiada kosz przeznaczony na ściętą trawę o pojemności 70 litrów, dzięki któremu nie będziesz musiał zajmować się grabieniem trawy po koszeniu. Kosz możemy łatwo opróżnić, a zebraną trawę wykorzystać jako kompost. Duże łożyskowane koła (200/280 mm) zapewniają kosiarce przyczepność oraz bardzo dobre poruszanie się po każdym rodzaju terenu, a jednocześnie nie niszczą trawnika. Kosiarka z serii Highline charakteryzuje się również składanym uchwytem, który umożliwia nam przechowywanie jej nawet w pozycji pionowej (Upstanding-Funktion). Natomiast dzięki asymetrycznej konstrukcji obudowy, kosiarkami z serii Highline można bez problemu kosić trawę wzdłuż muru oraz ścian.

• Możliwość koszenia przy ścianach,
• Wyposażenie w praktyczny napęd,
• Metalowa obudowa,
• Wygoda i bezpieczeństwo w użytkowaniu,
• Kosz na ściętą trawę,
• Solidny silnik spalinowy,
• Możliwość pionowego przechowywania- składany uchwyt prowadzący,
• Centralna regulacja wysokości koszenia.

Rodzaj przedmiotu: Kosiarka spalinowa
Rodzaj zasilania: Silnik spalinowy
Model silnika: AL-KO Pro 125 QSS
Pojemność skokowa silnika (cm3): 123
Szerokość robocza (cm): 46
Regulacja wysokości koszenia: Centralna, 7-stopniowa
Minimalna wysokość koszenia (mm): 30
Maksymalna wysokość koszenia (mm): 80
Pojemność kosza (L): 70
Funkcje pracy: Zbieranie do kosza, Koszenie
Napęd: Tak
Waga (kg): 31,9
Gwarancja (okres): 2 lata (zakup konsumencki - paragon), 1 rok (firma - faktura VAT)
AL-KO
KA119842