Informujemy, że obecnie czas przygotowania przesyłek wynosi 1-2 dni robocze. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
ALKO Pompa twin 11000 premium KA112830
search
  • ALKO Pompa twin 11000 premium KA112830

Pompa twin 11000 premium

599,00 zł
Brutto *

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
AL-KO Twin 11000 Premium to solidna pompa zatapialna (zanurzeniowa) o dwóch trybach pracy – do wody czystej oraz wody zanieczyszczonej. Bezproblemowo pracuje z cieczą…

KA112830

szt

4003718042771

7.200000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Pompa twin 11000 premium

Pompa twin 11000 premium

AL-KO Twin 11000 Premium to solidna pompa zatapialna (zanurzeniowa) o dwóch trybach pracy – do wody czystej oraz wody zanieczyszczonej. Bezproblemowo pracuje z cieczą…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa twin 11000 premium

Pompa twin 11000 premium

AL-KO Twin 11000 Premium to solidna pompa zatapialna (zanurzeniowa) o dwóch trybach pracy – do wody czystej oraz wody zanieczyszczonej. Bezproblemowo pracuje z cieczą…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
Rozszerzona gwarancja na wybrane produkty świadczona przez Gwaranta
W przypadku wybranych produktów marki Gardena z kategorii: Roboty koszące, Pompy oraz Narzędzia akumulatorowe 18V oprócz Gwarancji Standardowej może być dostępna również Rozszerzona Gwarancja Producenta. Prosimy o zapoznanie się z warunkami Rozszerzonej Gwarancji Producenta na stronie: https://www.gardena.com/pl/gwarancja/gwarancja_dodatkowa/ oraz na opakowaniu zakupionego produktu (nalepka informacyjna). Rejestracji sprzętu możliwa jest bezpośrednio po zakupie, w terminie określonym w regulaminie na powyższej stronie.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

AL-KO Twin 11000 Premium to solidna pompa zatapialna (zanurzeniowa) o dwóch trybach pracy – do wody czystej oraz wody zanieczyszczonej. Bezproblemowo pracuje z cieczą zawierającą elementy stałe o ziarnistości maksymalnej 20 mm. Producent wyposażył urządzenie w wiele praktycznych rozwiązań dla wydajnej pracy.
Pompa Twin 11000 Premium wyróżnia się solidnym wykonaniem. Jej wirniki wykonano ze stali szlachetnej odpornej na korozję. Łożyska kulkowe nie wymagają smarowania i konserwacji. Solidna konstrukcja pompy posiada potrójne uszczelki, a obudowa jest bardzo stabilna podczas intensywnej pracy. Pompa wyposażona została także w wyłącznik pływakowy do automatycznego włączania i wyłączania. Posiada funkcję płaskiego odsysania (czyli nawet wtedy, gdy jest bardzo mało wody do 5mm).
Warto zwrócić uwagę na specjalny system Twin Combi, dzięki któremu pompa sprawdza się w tłoczeniu zarówno czystej, jak i brudnej wody. Przełączanie trybów odbywa się za pomocą łatwego przestawiania stopy. Przy wysuniętej stopie urządzenie szybko wypompowuje brudną wodę, a po usunięciu resztek wody pracuje w trybie płaskiego zasysania.
Pompa Twin 11000 Premium działa na silnik elektryczny o mocy 850 W. Jej max. wydajność wynosi 13 000 l/h przy max wysokości podnoszenia 10 m. Pompę można zanurzyć na maksymalną głębokość 7 m. Do pompy dołączony jest kabel o długości 10 m. Pompa waży 7,2 kg. Umożliwia podłączenie przyłączy o śr. 1,5 cala.

• Pompa zanurzeniowa z funkcją płaskiego odsysania do 5mm,
• Do wody brudnej i czystej - system Twin Combi,
• Silnik elektryczny 850 W,
• Posiada wyłącznik pływakowy,
• Kabel zasilający 10 m w zestawie,
• Przeznaczona do brudnej wody z elementami o ziarnistości do 20 mm,
• Elementy wykonane m.in. ze stali szlachetnej,
• Potrójne uszczelki.

Rodzaj przedmiotu: Pompa zanurzeniowa
Zastosowanie: Do wody brudnej, Do wody czystej
Rodzaj zasilania: Elektryczne sieciowe
Napięcie zasilania (V): 230-240
Moc (W): 850
Maksymalna wysokość podnoszenia (m): 10
Maksymalna wydajność przepływu wody (l/min): 217
Maksymalna głębokość zanurzenia (m): 7
Maksymalna średnica zanieczyszczeń (mm): 20
Długość przewodu zasilającego (m): 10
Średnica przyłącza węża (w calach): 1 1/2
Waga (kg): 7,2
Wyposażenie standardowe: Pompa Twin 11000 Premium, Wyłącznik pływakowy, Kabel zasilający 10 m
Dodatkowe informacje: Wirniki ze stali szlachetnej, Funkcja płaskiego zasysania, Potrójne uszczelki
KA112830

Opis

Długość opakowania [cm]
35
Szerokość opakowania [cm]
24
Wysokość opakowania [cm]
22
Waga brutto [kg]
7.2