Informujemy, że obecnie czas przygotowania przesyłek wynosi 1-2 dni robocze. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
ALKO Pompa drain 15000 inox KA112828
search
  • ALKO Pompa drain 15000 inox KA112828

Pompa drain 15000 inox

839,00 zł
Brutto *

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
AL-KO Drain 15000 Inox Comfort to mocna pompa zanurzeniowa (zatapialna) przeznaczona do pracy z zanieczyszczoną wodą o max. temperaturze 35 st. Celsjusza. Możemy ją…

KA112828

szt

4003718042757

6.800000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Pompa drain 15000 inox

Pompa drain 15000 inox

AL-KO Drain 15000 Inox Comfort to mocna pompa zanurzeniowa (zatapialna) przeznaczona do pracy z zanieczyszczoną wodą o max. temperaturze 35 st. Celsjusza. Możemy ją…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa drain 15000 inox

Pompa drain 15000 inox

AL-KO Drain 15000 Inox Comfort to mocna pompa zanurzeniowa (zatapialna) przeznaczona do pracy z zanieczyszczoną wodą o max. temperaturze 35 st. Celsjusza. Możemy ją…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
Rozszerzona gwarancja na wybrane produkty świadczona przez Gwaranta
W przypadku wybranych produktów marki Gardena z kategorii: Roboty koszące, Pompy oraz Narzędzia akumulatorowe 18V oprócz Gwarancji Standardowej może być dostępna również Rozszerzona Gwarancja Producenta. Prosimy o zapoznanie się z warunkami Rozszerzonej Gwarancji Producenta na stronie: https://www.gardena.com/pl/gwarancja/gwarancja_dodatkowa/ oraz na opakowaniu zakupionego produktu (nalepka informacyjna). Rejestracji sprzętu możliwa jest bezpośrednio po zakupie, w terminie określonym w regulaminie na powyższej stronie.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

AL-KO Drain 15000 Inox Comfort to mocna pompa zanurzeniowa (zatapialna) przeznaczona do pracy z zanieczyszczoną wodą o max. temperaturze 35 st. Celsjusza. Możemy ją wykorzystać np. do osuszania zalanych piwnic, wypompowywania wody z oczek, zbiorników, studni i do przepompowywania brudnej wody. Sprawdzi się też do osuszania zalanych kopalń i pomieszczeń w przypadku zalania.
Pompę zatapialną Drain Inox 15000 Comfort wyróżnia stabilna i wytrzymała konstrukcja z elementami wykonanymi m.in. ze stali szlachetnej odpornej na korozję. Korpus wzmocniono włóknem szklanym dzięki czemu pompa jest świetnie przygotowana do skrajnych warunków pracy. Warto wspomnieć także o układzie wirników Vortex – dzięki nim urządzenie bez problemu pracuje z mocno zabrudzoną wodą zawierającą drobne elementy stałe o ziarnistości max. 35 mm.
Pompa Drain 15000 Inox Comfort działa na silnik elektryczny o mocy 1100 W. Jej max. wydajność wynosi 15 000 l/h przy max wysokości podnoszenia 11 m. Pompę można zanurzyć na maksymalną głębokość 7 m. Do pompy dołączony jest kabel o długości 10 m. Pompa waży 6,8 kg.
Pompa wyposażona została w przełącznik pływakowy do automatycznego włączania i wyłączania. Umożliwia podłączenie przyłączy o śr. 1,5 cala. Urządzenie posiada przyłącze kątowe 90 st o swobodnym odchylaniu – dzięki temu unikniemy niepożądanego zginania węża tłocznego. Złączka typu kombi pasuje do typowych rozmiarów węży.

• Pompa zatapialna o mocy 1100 W,
• Wyposażona w przełącznik pływakowy,
• Przeznaczona do brudnej wody z elementami o ziarnistości do 35 mm,
• Przyłącze kątowe zapobiegające zaginaniu węża tłocznego,
• Z kablem zasilającym 10 m,
• Elementy wykonane m.in. ze stali szlachetnej.

Rodzaj przedmiotu: Pompa zanurzeniowa
Zastosowanie: Do wody brudnej
Rodzaj zasilania: Elektryczne sieciowe
Napięcie zasilania (V): 230-240
Moc (W): 1100
Maksymalna wysokość podnoszenia (m): 11
Maksymalna głębokość zanurzenia (m): 5
Maksymalna średnica zanieczyszczeń (mm): 35
Maksymalna wydajność przepływu wody (l/min): 250
Długość przewodu zasilającego (m): 10
Średnica przyłącza węża (w calach): 1 1/2
Materiał wykonania: Korpus ze stali nierdzewnej Inox, Wał ze stali nierdzewnej
Waga (kg): 6,8
Wyposażenie standardowe: Pompa Drain 15000 Inox Comfort, Wyłącznik pływakowy, Kabel zasilający 10 m
Dodatkowe informacje: Układ wirników typu Vortex, Przyłącze odchylane o 90°, Złączka kombi
KA112828

Opis

Długość opakowania [cm]
39
Szerokość opakowania [cm]
24
Wysokość opakowania [cm]
19
Waga brutto [kg]
6.8