Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi  3 dni robocze. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
ALKO Pompa drain 7500 KA112822
search
  • ALKO Pompa drain 7500 KA112822

Pompa drain 7500

289,00 zł
Brutto *

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Drain 7500 Classic to solidna pompa zanurzeniowa (zatapialna) marki AL-KO. Przeznaczona jest do pompowania zanieczyszczonej wody o temp. maksymalnej 35 stopni Celsjusza.…

KA112822

szt

4003718042696

4.400000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Pompa drain 7500

Pompa drain 7500

Drain 7500 Classic to solidna pompa zanurzeniowa (zatapialna) marki AL-KO. Przeznaczona jest do pompowania zanieczyszczonej wody o temp. maksymalnej 35 stopni Celsjusza.…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa drain 7500

Pompa drain 7500

Drain 7500 Classic to solidna pompa zanurzeniowa (zatapialna) marki AL-KO. Przeznaczona jest do pompowania zanieczyszczonej wody o temp. maksymalnej 35 stopni Celsjusza.…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Drain 7500 Classic to solidna pompa zanurzeniowa (zatapialna) marki AL-KO. Przeznaczona jest do pompowania zanieczyszczonej wody o temp. maksymalnej 35 stopni Celsjusza. Przyda się zatem do osuszania zalanych pomieszczeń, jak piwnice, garaże itd. Jest przystosowana do bezproblemowego przepompowywania wody zawierającej elementy stałe o ziarnistości do 30 mm.
Pompa Drain 7500 Classic działa na silnik elektryczny o mocy 450 W. Jej max. wydajność wynosi 7500 l/h przy max wysokości podnoszenia 6 m. Pompę można zanurzyć na maksymalną głębokość 5 m. Do pompy dołączony jest kabel o długości 10 m. Pasują do niej przyłącza o średnicy 1,25 cala. Wyposażona jest ponadto w wyłącznik pływakowy.
Urządzenie posiada wiele rozwiązań, które zapewniają jej bardzo dobrą pracę. Pompę wyposażono w układ wirników typu Vortex oraz duży otwór zasysający – te rozwiązania zapewniają gładkie pompowanie nawet bardzo zanieczyszczonej wody. Ponadto swobodnie odchylana złączka kątowa zapobiega zginaniu węża tłocznego oraz umożliwia podłączenie różnych średnic węży.
Urządzenie wyposażono w bezobsługowy silnik z wałem wykonanym ze stali szlachetnej odpornej na korozję. Zapewnia to pompie długą żywotność. Obudowa wzmocniona została włóknem szklanym, co dodatkowo zwiększa odporność całego urządzenia na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu jest świetnie przygotowana do skrajnych warunków pracy.

• Pompa zatapialna o mocy 450 W,
• Posiada włącznik pływakowy,
• Z kablem zasilającym 10 m,
• Solidne wykonanie m.in. ze stali szlachetnej,
• Przeznaczona do brudnej wody z elementami o ziarnistości do 30 mm.

Rodzaj przedmiotu: Pompa zanurzeniowa
Zastosowanie: Do wody brudnej
Rodzaj zasilania: Elektryczne sieciowe
Napięcie zasilania (V): 230-240
Moc (W): 450
Maksymalna wysokość podnoszenia (m): 6
Maksymalna wydajność przepływu wody (l/min): 125
Maksymalna głębokość zanurzenia (m): 5
Maksymalna średnica zanieczyszczeń (mm): 30
Długość przewodu zasilającego (m): 10
Średnica przyłącza węża (w calach): 1 1/4
Materiał wykonania: Wał ze stali nierdzewnej, Korpus z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym
Waga (kg): 4,4
Wyposażenie standardowe: Pompa Drain 7500 Classic, Wyłącznik pływakowy, Kabel zasilający 10 m
Dodatkowe informacje: Układ wirników typu Vortex, Bezobsługowy silnik, Duży otwór zasysający, Przyłącze odchylane o 90°
KA112822

Opis

Długość opakowania [cm]
33
Szerokość opakowania [cm]
23
Wysokość opakowania [cm]
17
Waga brutto [kg]
4.4