Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 2-3 dni roboczych. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
Gardena Pompa ogrodowa 37004 Basic 901429 GA9014
search
  • Gardena Pompa ogrodowa 37004 Basic 901429 GA9014
  • Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)
  • Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)
  • Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)
  • Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)
  • Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)
  • Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)
  • Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)
  • Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)

Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)

369,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych

Wydajna wielofunkcyjna pompa do wszelkich zastosowań w ogrodzie
Kompaktowa i wytrzymała GARDENA pompa ogrodowa 3700/4 BASIC to model o wysokiej wydajności i niskim…


GA9014

szt

4078500062176

8.900000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)

Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)

Wydajna wielofunkcyjna pompa do wszelkich zastosowań w ogrodzie
Kompaktowa i wytrzymała GARDENA pompa ogrodowa 3700/4 BASIC to model o wysokiej wydajności i niskim…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)

Pompa ogrodowa 3700/4 Basic (9014-29)

Wydajna wielofunkcyjna pompa do wszelkich zastosowań w ogrodzie
Kompaktowa i wytrzymała GARDENA pompa ogrodowa 3700/4 BASIC to model o wysokiej wydajności i niskim…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

WAŻNE! Zarejestruj swój produkt marki Gardena w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu na stronie internetowej Gardena aby uzyskać Gwarancję!

Warunkiem udzielenia Gwarancji na produkty Gardena jest rejestracja produktu nie później niż 3 miesiące od daty zakupu! Podczs rejestracji należy podać cyfry kodu paskowego (13 znaków). Po wpisaniu kodu paskowego wyświetli się długość przyznanej gwarancji.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami Gwarancji Producenta podanymi na stronie rejestracji: Rejestracja produktu GARDENA oraz na opakowaniu zakupionego produktu. Gwaranacja oferowana jest i realizowana przez firmę Husqvarna- właściciela marki Gardena.


Przewodnik Pompy Gardena [Pobierz] broszura pompy 2023


Informacja o sposobie realizacji gwarancji na produkty Gardena.

Gwarancja standardowa i rozszerzona na produkty Gardena świadczona jest obecnie w modelu door-to-door (odbiór kurierem od Klienta na koszt Gwaranta) i wyłącznie w przypadku zarejestrowania produktu w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu na stronie: Rejestracja produktu GARDENA
W celu skorzystania z gwarancji wystarczy wykonać trzy proste kroki:
1. Pobrać ze strony: Centrum serwisowe - GARDENA i wypełnić formularz reklamacji.
2.
Do produktu dołączyć kopię dowodu zakupu oraz wydrukowany formularz reklamacyjny.
3. Za pomocą formulrza on-line na stronie Centrum serwisowe - GARDENA zamówić odbiór kurierem na koszt Gwaranta.

Gwarancja rozszerzona ponad 24 miesiące
Na wybrane produkty Gardena np. z kategorii: Roboty koszące, Pompy i narzędzia akumulatorowe 18V może być dostępna również rozszerzona gwarancja (po rejestracji produktu w ciagu 3-miesięcy od daty zakupu).

Nasza firma świadczy autoryzowany serwis pogwarancyjny sprzętu Gardena. Świadczenia gwarancyjne oferuje wyłącznie powyższe Centrum Serwisowe Gardena.

Katalog Technika nawadniania
[Pobierz PDF] katalog GARDENA 2024 w wersji polskiej (wielkość pliku 65MB- pobieranie może być długotrwałe)

 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

Wydajna wielofunkcyjna pompa do wszelkich zastosowań w ogrodzie
Kompaktowa i wytrzymała GARDENA pompa ogrodowa 3700/4 BASIC to model o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii, który doskonale nadaje się do różnych zadań związanych z pompowaniem wody w ogrodzie. Dzięki niej można nawadniać rośliny, zwiększać ciśnienie wody, opróżniać oczko wodne, przepompowywać wodę gruntową, wodociągową i deszczówkę. Pompa ogrodowa 3700/4 BASIC o wydajności do 3700l/h pomaga łatwo i skutecznie wykonać prace w ogrodzie. Solidna, wytrzymała i kompaktowa pompa elektryczna jest prosta w obsłudze, zapewnia dużą siłę zasysania (7 m) oraz wysokie ciśnienie (4,1 bara) podnoszące efektywność pracy. Pompa jest bezpieczna w użyciu dzięki wyłącznikowi termicznemu, który wyłącza silnik w razie jego przeciążenia. Wał ze stali nierdzewnej chroni przed rdzą zapewniając dłuższą żywotność produktu. Ergonomiczny uchwyt pozwala wygodnie przenosić pompę a duże otwory wlewowe ułatwiają jej napełnianie i opróżnianie. Praktyczna śruba spustowa umożliwia usunięcie resztek wody, chroniąc pompę przed potencjalnym uszkodzeniem spowodowanym przez mróz. Pompa została zaprojektowana tak, aby można ją było stabilnie i bezpiecznie ustawić na ziemi a żeliwna obudowa sprawia, że pompa działa cicho i niemal nie powoduje drgań. GARDENA pompa ogrodowa 3700/4 BASIC to urządzenie na długie lata, wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak żeliwo czy stal nierdzewna. Wielofunkcyjna pompa ogrodowa 3700/4 BASIC zdecydowanie ułatwi prace w domu i ogrodzie wymagające dużej mocy i zwiększonego ciśnienia wody. Znakomity stosunek jakości do ceny przy okazjonalnym użyciu pompy. Poczuj siłę pomp GARDENA. Ponad 40 lat doświadczenia w zakresie zastosowań domowych, nawadniania i osuszania.

Specyfikacje
Moc znamionowa 800 W
Maks. wydajność 3700 l/h
Maks. ciśnienie 4.1 bar
Maks. głębokość zanurzenia 0 m
Maks. wysokość samozasysania 7 m
Maks. wysokość podnoszenia 41 m
Maks. temperatura medium 35 °C
Długość kabla 1.5 m
Kabel sieciowy H07 RNF
Klasa zabezpieczenia elektrycznego IP X4
Gwint podłączeniowy F1" (33.3mm)
W komplecie 1x nypel M1"-M1" (w zestawie jest obecny tylko 1 nypel gwintowany z obydwu stron)

Zalecany osprzęt (niezałączony):
Wąż podciśnieniowy 1411 lub 1418
Filtr do pompy 1731 lub 1730
Zestaw Profi 1752
Drugi Nypel 1745 M1"-M1"

Uniwersalna
Pompa ogrodowa do wielu zastosowań: nawadniania, zwiększania ciśnienia wody oraz jej wypompowywania i przepompowywania. Może być używana do wody z kranu, powierzchniowej, deszczówki, a także chlorowanej wody w basenie.

Przenośna, w sam raz do ogrodu
Stworzona z wytrzymałych materiałów, z myślą o łatwym przenoszeniu dzięki ergonomicznemu uchwytowi i małemu ciężarowi. Szybka gotowość do pracy dzięki dużemu otworowi wlewowemu. A Ty łatwo i wygodnie przeniesiesz pompę tam, gdzie jest akurat potrzebna.

Wysokie ciśnienie
Pompa zapewnia ciśnienie robocze do 4 barów, wystarczające do korzystania z dłuższych węży czy zraszaczy typu GARDENA AquaZoom.

Trwała żeliwna obudowa
Trwała żeliwna obudowa pompy zapewnia jej maksymalną wytrzymałość, a przy tym sprawia, że pompa pracuje bardzo cicho. Podwójne przyłącze G1” w komplecie (1 sztuka) umożliwia łatwe połączenie z wężami ssącymi GARDENA.

Wygodne napełnianie i opróżnianie
Nie powoduje rozpryskiwania wody i można ją łatwo napełnić bez lejka dzięki dużemu otworowi wlewowemu. Śruba spustowa umożliwia usunięcie resztek wody, chroniąc pompę przed potencjalnym uszkodzeniem spowodowanym przez mróz.

Jak odczytywać parametry pomp? Producenci podają dwa główne parametry dla tłoczonej wody:
- wydatek pompy (ilość wody napływającą w jednostce czasu w l/h lub m3/h)
- ciśnienie /wysokość podnoszenia (siłę z jaką wypływa woda- podawaną w barach przy czym równoważne jest ono z wysokością słupa podnoszonej wody gdzie 1bar w przybliżeniu jest równy 10m).
Powyższe parametry są wartościami maksymalnymi mierzonymi rozłącznie. Oznacza to że pompa osiąga swoją maksymalną wydajność mierzoną na wysokości króćca wyjściowego (przy zerowym podnoszeniu). Natomiast ciśnienie maksymalne (wysokość podnoszenia) podawane jest przy zerowym wydatku. W praktyce użyteczny wydatek i ciśnienie są wartościami niższymi od maksymalnych. Proszę zwrócić uwagę iż większość zraszaczy ogrodowych wymaga do pracy ciśnienia co najmniej 2bar (wysokość podnoszenia słupa wody około 20m) i przy takim ciśnieniu powiększonym o różnicę między wysokością lustra wody a gruntem należy odczytać rzeczywisty wydatek.

GA9014

Opis

Długość opakowania [cm]
38
Szerokość opakowania [cm]
25
Wysokość opakowania [cm]
24
Waga brutto [kg]
8.9
Kod CN
84137021
Kod KP
CN