Informujemy, że obecnie czas przygotowania zamówień do wysyłek wynosi około 1 dnia roboczego. Odbiór osobisty- od ręki. Rury PE montażowe 25 i 32mm oraz długie trzonki oferujemy wyłącznie do odbioru własnego.
ALKO Hydrofor HW 4000 FCS KA112849
search
  • ALKO Hydrofor HW 4000 FCS KA112849

Hydrofor HW 4000 FCS

1 389,00 zł
Brutto *

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
AL-KO HW 4000 FCS Comfort to wysokiej jakości zestaw hydroforowy, który jest łatwy w instalacji i wydajnie pompuje wodę. W jego skład wchodzi pompa oraz zbiornik 17…

KA112849

szt

4003718042962

17.900000

Ilość
Dostępny

account_circleWyślij do znajomego
Hydrofor HW 4000 FCS

Hydrofor HW 4000 FCS

AL-KO HW 4000 FCS Comfort to wysokiej jakości zestaw hydroforowy, który jest łatwy w instalacji i wydajnie pompuje wodę. W jego skład wchodzi pompa oraz zbiornik 17…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

help_outlineZapytaj o produkt
Hydrofor HW 4000 FCS

Hydrofor HW 4000 FCS

AL-KO HW 4000 FCS Comfort to wysokiej jakości zestaw hydroforowy, który jest łatwy w instalacji i wydajnie pompuje wodę. W jego skład wchodzi pompa oraz zbiornik 17…

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nota informacyjna odnośnie oferowanego produktu
Niniejszym deklarujemy, że zgodnie z posiadaną wiedzą oferowany produkt jest oryginalny, fabrycznie nowy i wolny od wad oraz pochodzi z legalnej dystrybucji. Opakowanie produktu stanowi integralną część oferowanego produktu.
Zdjęcie produktu oferowanego do sprzedaży przedstawione jest powyżej w pierwszym zdjęciu na białym tle. Dodatkowe zdjęcia przedstawiające zastosowanie produktu mogą obejmować dodatkowe akcesoria (np. trzonki, złączki, węże, ubiór użytkownika) nie stanowiące przedmiotu sprzedaży. Marki handlowe produktów użyto wyłącznie w celach informacyjnych.
Dla pilnego odbioru towaru zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Iglak w Warszawie ul. Patriotów 18 w godzinach pracy sklepu (patrz: www.iglak.pl). Podany czas dostawy towaru za pośrednictwem firm trzecich NIE JEST GWARANTOWANY i informuje o średnim czasie w jakim paczki zazwyczaj docierają do odbiorcy. Podany czas przygotowania wysyłki towaru dotyczy dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrozumienie iż zawsze staramy się realizować wysyłki w jak najkrótszym czasie, jednak nie możemy zobowiązać się do natychmiastowej wysyłki bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Deklarujemy wysłanie przesyłki maksymalnie w ciągu do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 

Warunki prywatności

 

Wysyłka i płatność

 

Warunki odstąpienia od umowy

AL-KO HW 4000 FCS Comfort to wysokiej jakości zestaw hydroforowy, który jest łatwy w instalacji i wydajnie pompuje wodę. W jego skład wchodzi pompa oraz zbiornik 17 L. Zestaw pozwala utrzymać stałe ciśnienie w instalacji hydraulicznej, dzięki czemu będzie świetny do zaopatrywania w wodę domu i ogrodu.
W zestawie zamontowano system pomiaru przepływu Flow-Control-System, który zapewni inteligentne, elektroniczne sterowanie pracą pompy. System FCS nadzoruje pracę instalacji przez całą dobę i zabezpiecza pompę przed pracą na sucho. Jeżeli zabraknie wody, pompa natychmiast się wyłączy i zniknie ryzyko jej przegrzania.
W pompie HW 4000 FCS Comfort zamontowano ponadto bardzo duży filtr w rozmiarze XXL, który chroni pompę i zawór przeciwzwrotny przed zanieczyszczeniem. W ten sposób zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia. Filtr możemy łatwo wyjąć do czyszczenia lub wymiany.
Pompa działa na silnik elektryczny o mocy 1000 W. Maksymalna wysokość podnoszenia wody wynosi 45 m, a woda zasysana jest z max głębokości 8 m. Wydajność pracy pompy dochodzi do 4000 l/h. Pompa współpracuje z przyłączami o średnicy 1 cala, a cały zestaw waży 17,9 kg.

• Pompa hydroforowa + zbiornik 17 L,
• Działa na silnik elektryczny 1000 W,
• Elektroniczny system kontroli przepływu,
• Zabezpieczenie przed pracą na sucho,
• Łatwa instalacja i cicha praca.

Rodzaj przedmiotu: Zestaw hydroforowy
Zastosowanie: Do wody czystej, Do nawadniania ogrodu, Do zasilania domowej instalacji hydraulicznej
Rodzaj zasilania: Elektryczne sieciowe
Napięcie zasilania (V): 230-240
Moc (W): 1000
Maksymalna wysokość podnoszenia (m): 45
Maksymalna głębokość ssania (m): 8
Maksymalna wydajność przepływu wody (l/min): 66,7
Maksymalne ciśnienie robocze (bar): 4,5
Maksymalna temperatura pompowanej cieczy (°C): 35
Średnica odpływu wody (w calach): 1
Układ wirników: 1-stopniowy
Materiał wykonania: Korpus z tworzywa sztucznego, Zbiornik ze stali szlachetnej Inox
Waga (kg): 17,9
Skład zestawu: Pompa hydroforowa HW 4000 FCS Comfort, Zbiornik hydroforowy 17L, Wbudowany wyłącznik ciśnieniowy
Dodatkowe informacje: System kontroli przepływu Flow-Control-System, Duży filtr z zamontowanym zaworem przeciwzwrotnym, Uchwyt do wygodnego przenoszenia, Solidne stopy zapewniające stabilność
KA112849

Opis

Długość opakowania [cm]
60
Szerokość opakowania [cm]
55
Wysokość opakowania [cm]
35
Waga brutto [kg]
17.9