Zraszacze wynurzalne

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Zraszacz wynurzalny K5 Select F3/4" K-Rain

  GBK15203

  Nowy produkt

  Zraszacz K5 Select jest przekładniowym zraszaczem turbinowym, przeznaczonym do nawadniania dużych powierzchni trawnika. Wyposażony…

  Więcej szczegółów

  60,98 zł brutto

  Więcej informacji

  Zraszacz K5 Select jest przekładniowym zraszaczem turbinowym, przeznaczonym do nawadniania dużych powierzchni trawnika. Wyposażony w łatwo przestawne 4 dysze osadzone na wbudowanym w zraszacz obrotowym pierścieniu, które umożliwiają łatwe ustawienie żądanej dawki opadu. Bardzo cicha praca urządzenia możliwa jest dzięki zastosowaniu mechanizmu turbinowego. Zraszacz charakteryzuje się wysoką równomiernością pokrycia zraszanej powierzchni a specjalnie wymodelowany kształt dyszy przyczynia się do jej oszczędności. Zraszacz pracuje sektorowo w cyklu lewo-prawo z możliwością płynnego ustalania sektora nawadniania od 40 do 360st. Regulacja może być wykonana podczas spoczynku zraszacza za pomocą śrubokrętu z płaskim końcem, podczas różnych etapów instalacji. Ustawiony sektor pracy jest wskazywany na tarczy znajdującej się na górnej powierzchni głowicy. Wbudowana w górną część zraszacza łatwo dostępna nierdzewna śruba dyfuzora zapewnia łatwą regulację zasięgu Korpus zraszacza wykonany jest z tworzywa ABS. Pokrywa zraszacza pokryta warstwą antypoślizgową. Nierdzewna sprężyna umożliwia powrót tłoka do pozycji spoczynkowej. Zraszacz wyposażony jest w filtr zabezpieczający.
  Przeznaczony do nawadniania dużych powierzchni trawnika. Łatwe ustawienie parametrów pracy zraszacza na górnej powierzchni głowicy. Zraszacz 5 Select może stanowić zamiennik dla zraszacza Hunter PGP(r), dzięki ustandaryzowanej obudowie.

  PARAMETRY:
  Typ zraszacza: przekładniowy
  Wysokość wynurzenia 11cm.
  Zasięg: r=9.8-11.0m.
  Wbudowane przestawne dysze: 4 dysze o trajektorii 26st.
  Gwint przyłączeniowy F3/4".

  30 innych produktów w tej samej kategorii: