Zraszacze wynurzalne

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Zraszacz wynurzalny pulsacyjny GREENMILL

  GB6688

  Nowy produkt

  Zraszacz pulsacyjny (bijakowy) przeznaczony jest do nawadniania średnich i dużych powierzchni trawnika. Specjalna konstrukcja…

  Więcej szczegółów

  46,28 zł brutto

  Więcej informacji

  Zraszacz pulsacyjny (bijakowy) przeznaczony jest do nawadniania średnich i dużych powierzchni trawnika. Specjalna konstrukcja głowicy zraszacza wyeliminowała boczny strumień wody, dzięki czemu zraszacz może być instalowany przy ścieżkach lub narożnikach. Sprężyna wykonana z nierdzewnej stali oraz mosiężny odbojnik gwarantują długą żywotność mechanizmu. Zraszacz jest szczególnie polecany do instalacji na glebach piaszczystych, przepuszczalnych. Na glebach ciężkich wymagany jest drenaż pod zraszaczem.
  Prosty i trwały mechanizm zraszacza jest mało wrażliwy na drobne zanieczyszczenia np. pojedyncze ziarna piasku i dlatego zraszacz ten może działać w rejonach o lekko zanieczyszczonej wodzie. Silny strumień wody wyrzucanej przez zraszacz pulsacyjny gwarantuje małą wrażliwość na znoszenie przez silne wiatry. Zraszacz 6688 wyposażony jest w wyjmowany filtr wychwytujący zanieczyszczenia. Plastikowa obudowa zawiera dwa opcjonalne przyłącza wody z gwintem wewnętrznym o średnicy 1/2”, z których jedno zaślepione jest dołączoną nakrętką. Dolne wejście umożliwia bezpośrednie osadzenie opcjonalnego zaworka drenażowego.
  Wygodne nawadnianie
  Zraszacze pulsacyjne są najmniej wrażliwe ze wszystkich zraszaczy na zabrudzoną lub zażelazioną wodę. Doskonale spisują się na otwartych terenach gdzie występują podmuchy wiatru.
  Są to najbardziej widowiskowe w działaniu zraszacze ze względu na mocny strumień wody.

  Dwa sposoby podłączenia ułatwiają montaż: boczny lub dolny.

  Nieograniczone możliwości ustawiania sektorów

  Sektor przeznaczony do nawadniania można płynnie regulować.

  Z filtrem zanieczyszczeń
  Wewnętrzny filtr zanieczyszczeń umożliwia nieprzerwaną pracę.

  Opcjonalne dysze (załączone)
  Do zraszacza można zamontować dyszę o innym zasięgu/wydatku. Dysza fabryczna w kolorze czerwonym osadzona jest w zraszaczu natomiast dwie dodatkowe dysze opcjonalne: czarna i niebieska znajdują się w woreczku foliowym umieszczonym w środku korpusu.

  PARAMETRY:
  Typ zraszacza: pulsacyjny (bijakowy)
  Promień: 9,6-11,5m
  Wydatek: 678-936 l/h (w zależności od dyszy)
  Sektor pracy: regulowany 30-330 lub 360°
  Korpus: wysokość wynurzenia 7.5cm
  Powierzchnia: do 415 m2 (w zależności od sektora i dyszy)
  Podłączenie: 1/2" (boczne lub dolne)
  Ilość dysz: 3 (1+2)

  30 innych produktów w tej samej kategorii: