Zraszacze wynurzalne

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Sprinklersystem - zraszacz wynurzalny turbinowy T 380 Premium (8206-29)

  GA8206

  Nowy produkt

  Zraszacz przeznaczony jest do nawadniania dużych trawników o powierzchni do 380 m2. Można go łączyć ze zraszaczem wynurzalnym…

  Więcej szczegółów

  146,09 zł brutto

  Więcej informacji

  Zraszacz przeznaczony jest do nawadniania dużych trawników o powierzchni do 380 m2. Można go łączyć ze zraszaczem wynurzalnym turbinowym T 100 i T 200 oraz ze zraszaczem wynurzalnym wahadłowym R 140. W zależności od wielkości nawadnianej powierzchni zasięg wyrzutu można regulować w zakresie od 6 do 11 m. Sektor nawadniania można płynnie regulować w zakresie 25 – 360°. Dzięki funkcji pamięci zraszacz automatycznie powraca do swojego ustawionego sektora nawadniania nawet po omyłkowym lub celowym przekręceniu głowicy. Cztery wymienne dysze o różnych wydajnościach umożliwiają równomierne rozprowadzanie wody w przypadku użycia kilku zraszaczy o zróżnicowanych ustawieniach sektorów nawadniania. Wewnętrzny filtr zanieczyszeń umożliwia nie przerwaną pracę. Niezawodna, odporna na zapiaszczenie turbina zraszacza zapewnia jego długą żywotność. Głowica wykonana z metalu. Dzięki zainstalowaniu opcjonalnego zaworu odwadniającego (art. nr 2760) system jest odporny na mróz. Podłączenie za pomocą gwintu wewnętrznego 3/4".
  Wygodne nawadnianie
  Po podłączeniu zraszacza wynurzalnego turbinowego T 380 można łatwo i wygodnie nawadniać trawniki o powierzchni do 380 m2. W celu nawadniania większych powierzchni urządzenie można zainstalować w połączeniu ze ze zraszaczami wynurzalnymi turbinowymi T 100 i T 200, jak również ze zraszaczem wynurzalnym wahadłowym OS140.

  Do nawadniania powierzchni o różnej wielkości
  W zależności od wielkości nawadnianej powierzchni zasięg wyrzutu można regulować w zakresie od 6 do 11m.

  Nieograniczone możliwości ustawiania sektorów
  Sektor przeznaczony do nawadniania można płynnie regulować w zakresie od 25 do 360°.

  Z filtrem zanieczyszczeń
  Wewnętrzny filtr zanieczyszczeń umożliwia nieprzerwaną pracę.

  Równomierne nawadnianie
  Cztery wymienne dysze o różnych wydajnościach umożliwiają równomierne rozprowadzanie wody w przypadku użycia kilku zraszaczy o zróżnicowanych ustawieniach sektorów nawadniania.

  Ochrona przed zniszczeniem
  Dzięki funkcji pamięci zraszacz automatycznie powraca do swojego ustawionego sektora nawadniania nawet po celowym przekręceniu głowicy. Gwarantuje to nawadnianie zawsze właściwego obszaru.

  PARAMETRY:
  Typ zraszacza: przekładniowy (turbinowy)
  Promień: regulowany 6-11m
  Sektor pracy: regulowany 25-360st
  Powierzchnia: do 380m2
  Ilość dysz: 4
  Metalowa głowica
  Wydłużona gwarancja

  30 innych produktów w tej samej kategorii: