Zraszacze wynurzalne

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Sprinklersystem - zraszacz wynurzalny turbinowy T 200 Comfort (8203-29)

  GA8203

  Nowy produkt

  GARDENA zraszacz wynurzalny turbinowy T 200 doskonale nadaje się do nawadniania średnich trawników o powierzchni do 200 m2. Można…

  Więcej szczegółów

  84,87 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA zraszacz wynurzalny turbinowy T 200 doskonale nadaje się do nawadniania średnich trawników o powierzchni do 200 m2. Można go połączyć ze zraszaczami wynurzalnymi turbinowymi T 100 i 380 (art. nr 8201 i 8205), a także ze zraszaczem wynurzalnym wahadłowym R 140 (art. nr 1537). Regulowany zasięg wyrzutu od 5 do 8 m umożliwia zraszanie indywidualnie wybranej powierzchni. Sektor nawadniania można płynnie regulować bez użycia narzędzi na głowicy zraszacza w zakresie od 25 do 360°. Pozwala to na nawadnianie obszarów zarówno bardzo małych, jak i obejmujących cały okrąg. Dzięki funkcji pamięci zraszacz automatycznie powraca do swojego ustawionego sektora nawadniania nawet po celowym przekręceniu głowicy. Gwarantuje to nawadnianie zawsze właściwego obszaru. Elastyczność nawadniania zwiększają cztery dysze o różnych wydajnościach, które można wybierać w zależności od sektora nawadniania. Jest to szczególnie ważne dla zapewnienia równomiernego nawadniania w przypadku korzystania z połączonych zraszaczy o różnie ustawionych sektorach zraszania. Wewnętrzny filtr zanieczyszczeń umożliwia nieprzerwaną pracę. Niezawodna, odporna na zapiaszczenie turbina zraszacza zapewnia jego długą żywotność. Dzięki zainstalowaniu opcjonalnego zaworu odwadniającego (art. nr 2760) system jest odporny na mróz. Podłączenie za pomocą gwintu wewnętrznego 1/2".
  Wygodne nawadnianie
  Po podłączeniu zraszacza wynurzalnego turbinowego T 200 można łatwo i wygodnie nawadniać trawniki o powierzchni do 200 m2. W celu nawadniania większych powierzchni urządzenie można zainstalować w połączeniu ze zraszaczami wynurzalnymi turbinowymi T 100 i T 380, jak również ze zraszaczem wynurzalnym wahadłowym OS140.

  Do nawadniania powierzchni o różnej wielkości
  W zależności od wielkości nawadnianej powierzchni zasięg wyrzutu można regulować w zakresie od 5 do 8 m.

  Nieograniczone możliwości ustawiania sektorów
  Sektor przeznaczony do nawadniania można płynnie regulować w zakresie od 25 do 360°.

  Z filtrem zanieczyszczeń
  Wewnętrzny filtr zanieczyszczeń umożliwia nieprzerwaną pracę.

  Równomierne nawadnianie
  Cztery wymienne dysze o różnych wydajnościach umożliwiają równomierne rozprowadzanie wody w przypadku użycia kilku zraszaczy o zróżnicowanych ustawieniach sektorów nawadniania.

  Ochrona przed zniszczeniem
  Dzięki funkcji pamięci zraszacz automatycznie powraca do swojego ustawionego sektora nawadniania nawet po celowym przekręceniu głowicy. Gwarantuje to nawadnianie zawsze właściwego obszaru.

  PARAMETRY:
  Typ zraszacza: przekładniowy (turbinowy)
  Promień: regulowany 5-8m
  Sektor pracy: regulowany 25-360st
  Powierzchnia: do 200m2
  Ilość dysz: 4

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: