Zraszacze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Comfort zraszacz turbinowy na szpilce (8144-20)

  GA8144

  Nowy produkt

  Cichy zraszacz turbinowy na szpilce GARDENA Comfort zraszacz turbinowy umożliwia ciche nawadnianie trawnika. Jest wykonany…

  Więcej szczegółów

  115,47 zł brutto

  Więcej informacji

  Cichy zraszacz turbinowy na szpilce
  GARDENA Comfort zraszacz turbinowy umożliwia ciche nawadnianie trawnika. Jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dlatego jest bardzo cichy. Opatentowany napęd turbinowy jest odporny na zabrudzenia. Pracuje niemal bezszelestnie i równomiernie rozprowadza wodę dzięki funkcji podlewania dwustrefowego i zastosowaniu deflektora o optymalnym kształcie. Specjalnie zamontowane pierścienie regulacyjne umożliwiają łatwe ustawienie nawadnianego sektora od 20° do 360°. Wybrany sektor można w każdej chwili łatwo zidentyfikować na podstawie ustawienia pierścieni regulacyjnych. Duże, łatwe w użyciu pokrętło umożliwia wygodne ustawianie zasięgu wyrzutu. Zasięg można ustawić w zakresie od 5 do 12 m. Powierzchnia zraszania od 75 do 450 m2. Zraszacz jest zamontowany na szpilce z tworzywa sztucznego gwarantującym pewne i stabilne mocowanie na trawniku. Łatwo można go wyjąć i przenieść zraszacz w inne miejsce. Zraszacz jest wyposażony w przyłącze kranowe GARDENA i korek zamykający. Jest od razu gotowy do użycia w ogrodzie. Wyposażony w sitko o drobnych oczkach filtr do zanieczyszczeń wychwytuje zabrudzenia. Można go łatwo wyjąć i wyczyścić. W celu nawadniania większej powierzchni istnieje możliwość prostego połączenia kilku zraszaczy za pomocą przyłącza kranowego GARDENA (art. nr 901).
  Cichy i wytrzymały zraszacz turbinowy
  Niezwykle cichy, a dzięki sankom z tworzywa także jest stabilny. Nadaje się do nawadniania danych o powierzchni 450 m2.

  Równomierna dystrybucja wody bez tworzenia kałuż
  Dystrybucja wód jest równomierna dla uzyskania optymalnego kształtu.

  Komfortowa i wygodna regulacja zasięgu
  Duże pokrętło zapewnia bezstopniową regulację zasięgu wyrzutu.

  Ustaw sektor nawadniania - łatwo i z drobnym zakresem wyboru
  Dzięki dokładnemu doborowi asortymentu nawadniane sektory można wygodnie ustawić. Który sektor jest ustawiony między 20 ° - 360 °, można wyraźnie zobaczyć w mgnieniu oka.

  Z opatentowanym systemem turbinowym i filtrem do noś
  Opatentowany napęd turbinowy jest odporny na zabrudzenia. Zanieczyszczenia utrzymać na łatwo wyjmowanym filtrze (sitko o drobnych oczkach).

  PARAMETRY:
  Zraszana powierzchnia: Min 75 m2
  Maks. zraszana powierzchnia: 450 m2
  Zasięg: 5 m - 12 m

  30 innych produktów w tej samej kategorii: