Zestawy do nawadniania

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Automatyczna konewka do skrzynek balkonowych (1407-20)

  GA1407

  Nowy produkt

  GARDENA automatyczna konewka do skrzynek balkonowych umożliwia automatyczne nawadnianie nawet sześciu metrów skrzynek kwiatowych.…

  Więcej szczegółów

  496,00 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA automatyczna konewka do skrzynek balkonowych umożliwia automatyczne nawadnianie nawet sześciu metrów skrzynek kwiatowych. Wbudowany programator zawierający 13 stałych programów pozwala na łatwe nawadnianie skrzynek kwiatowych pod nieobecność użytkownika. Konewka do skrzynek balkonowych może współpracować np. ze zbiornikiem na deszczówkę, co uniezależnia ją od kranu. W przypadku konieczności podłączenia więcej niż sześciu metrów skrzynek kwiatowych zestaw można rozbudować. Aby zapewnić oszczędność wody, automatyczną konewkę do skrzynek balkonowych GARDENA można podłączyć do elektronicznego czujnika deszczowego GARDENA (art. nr 1189-20) oraz czujnika wilgotności gleby (art. nr 1188-20). W zestawie znajduje się transformator z pokrętłem do ustawiania programów nawadniających, niskonapięciowa pompa 14 V z filtrem, 25 kroplowników rzędowych (2 l/godz.) z korkami zamykającymi i igłą czyszczącą, 10 m rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16") oraz 15 szpilek utrzymujących rury.
  W pełni automatyczna praca
  Podlewanie skrzynek balkonowych jest sterowane komputerowo - przepływ wody jest włączany i wyłączany automatycznie. To wygodne rozwiązanie, które pozwala zyskać więcej wolnego czasu.

  Natychmiastowa gotowość do użycia
  Kompletny zestaw obejmujący pompę może być od razu używany.

  Nawadnianie dostosowane do wymagań
  Do wyboru jest 13 programów podlewania, które zapewniają optymalne nawodnienie odpowiadające zapotrzebowaniu roślin.

  Niezależność od kranu
  Automatyczna konewka do skrzynek balkonowych funkcjonuje niezależnie od dostępności kranu, to znaczy działa w dowolnym miejscu, w którym znajduje się zbiornik na wodę (na przykład na deszczówkę) i w którym jest zasilanie.

  Uzależnione od pogody, oszczędzające wodę nawadnianie
  Po podłączeniu do systemu elektronicznego czujnika deszczowego lub czujnika wilgotności gleby GARDENA wilgotność gleby będzie uwzględniana przy dozowaniu. W przypadku wystąpienia opadów zapewniających odpowiedni poziom wilgotności gleby nawadnianie zostanie automatycznie zatrzymane.

  Możliwość rozbudowy
  Oferujemy elementy do rozbudowy konewki: szpilki, wężyk, kroplowniki, trójniki itp. Proszę o maila w tej sprawie.

  PARAMETRY:
  Parametry: dla 5-6m skrzynek (z możliwością rozbudowy). Pobiera wodę ze zbiornika.
  Zasilanie : 14V (dołączony transformator)
  Współpraca : czujnik deszczowy / wilgotności Gardena

  12 innych produktów w tej samej kategorii: