Wózki i bębny na wąż

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Comfort bęben naścienny 30 roll-up automatic (8026-20)

  GA8026

  Nowy produkt

  GARDENA bęben ścienny Comfort 30 zwijany jest automatycznie co sprawia, że nawadnianie jest wyjątkowo łatwe i wygodne. Wąż można…

  Więcej szczegółów

  709,00 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA bęben ścienny Comfort 30 zwijany jest automatycznie co sprawia, że nawadnianie jest wyjątkowo łatwe i wygodne. Wąż można wygodnie wyjąć niewielkim wysiłkiem i zatrzymać w krótkich odstępach co 50 cm. Wysokiej jakości wąż zapewnia wysoki przepływ wody i optymalną pracę zraszacza. Zintegrowana stalowa sprężyna, doskonale dopasowana do długości węża, zapewnia równomierne, skuteczne cofanie. Zintegrowana prowadnica węża zapobiega skręcaniu i splątaniu węża. Dzięki dostarczonemu uchwytowi ściennemu wraz ze śrubami i kołkami, montaż nie może być prostszy.
  Koniec schylania się, koniec kręcenia korbą, koniec z brudnymi dłońmi
  Wysokiej jakości wąż jest natychmiast gotowy do użycia w wymaganej długości. Szybkie pociągnięcie węża po użyciu, jest automatycznie, równomiernie i bezpiecznie zrolowane. Zintegrowana prowadnica węża zapewnia równomierne wciąganie, bez zginania lub zapętlania węża.

  Różne możliwości zastosowania i łatwy transport
  Praktyczne mocowanie naścienne umożliwia obrót bębna w zakresie 180°. Dzięki temu wąż ogrodowy nie zgina się podczas podlewania, a po zakończeniu pracy bęben można złożyć przy ścianie oszczędzając miejsce. Na okres zimy odłącza się bęben od mocowania i przechowuje w zabezpieczonym przed mrozem pomieszczeniu.

  Wszystko w zasięgu ręki
  Wąż jest zawsze w zasięgu, a różne urządzenia łączące są zawsze tam, gdzie są potrzebne. Ponieważ: Dysze, zraszacze można wygodnie zawiesić i przechowywać na uchwycie ściennym.

  Oszczędność wody
  Po odłączeniu węża przyłączeniowego od kranu, należy podłączyć do węża szybkozłącze ze stopem. Uniemożliwi to wypływanie wody z węża przyłaczeniowego po zakończeniu pracy lub podczas transportu.

  PARAMETRY:
  Długość przewodu: 30 m
  Średnica węża:13 mm
  Komplet z końcówką i przyłączami: Tak

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: