Wózki i bębny na wąż

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Classic nosidło na wąż 10 - zestaw (8010-20)

  GA8010

  Nowy produkt

  GARDENA Classic nosidło na wąż 10 - zestaw jest wszechstronny i zajmuje niewiele miejsca. Ze względu na niewielką masę jest łatwy…

  Więcej szczegółów

  166,00 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA Classic nosidło na wąż 10 - zestaw jest wszechstronny i zajmuje niewiele miejsca. Ze względu na niewielką masę jest łatwy w przenoszeniu i umożliwia bezpieczne przechowywanie węża. Zestaw jest w pełni wyposażony i obejmuje nosidło na wąż, 10-metrowy wąż Classic o średnicy 13 mm (1/2") oraz wszystkie potrzebne elementy Original GARDENA System (1 x 915, 1 x 913, 1 x 8114). Dodatkowo elementy systemu podłączeniowe do kranu (1 x 900, 1 x 5305, 1 x 902, 2 x 915). Jest to idealne rozwiązanie do małych ogrodów, tarasów i balkonów. Ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodne przenoszenie i używanie w dowolnym miejscu. Swobodnie obracający się uchwyt korby ułatwia obsługę nosidła. Uchwyt korby można złożyć, co pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Trójkątny kształt boków nosidła na wąż powoduje, że jego środek ciężkości jest umieszczony nisko, dzięki czemu nosidło charakteryzuje się dużą stabilnością i nie przewraca się łatwo. Wszystko to znacznie zwiększa przyjemność płynącą z podlewania.
  Do przenoszenia na balkonie i tarasie
  Kompaktowa budowa i niewielka waga sprawiają, że nosidło na wąż 10 idealnie nadaje się do użycia na tarasie, balkonie lub w bardzo małych ogródkach miejskich. Transport jest nieskomplikowany i wygodny dzięki bardzo ergonomicznemu uchwytowi.

  Z pełnym wyposażeniem
  W skład zestawu wchodzą: wąż, wszystkie niezbędne elementy Original GARDENA System i zraszacz prosty. Po podłączeniu do kranu można od razu rozpocząć podlewanie.

  Oszczędność miejsca
  Dzięki kompaktowej budowie i składanemu uchwytowi korby nosidło na wąż nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania. Mieści się nawet w najmniejszym kącie tarasu i balkonu.

  Koniec z rozlewaniem wody
  Po zakręceniu dopływu wody wąż można podłączyć do zintegrowanej blokady zapobiegającej rozlewaniu się wody. W czasie transportu lub podczas użytkowania nie zmarnuje się ani kropla wody.

  Koniec z zaginaniem się węża
  Skośne podłączenie węża do wózka zapobiega jego zaginaniu i zapewnia swobodny przepływ wody.

  PARAMETRY:
  Max. średnica węża 13 mm (1/2"): 10 m / 32,81 stopy
  Długość węża: 10 m / 32,81 stopy
  Średnica węża: 13 mm / 0,51 cal

  30 innych produktów w tej samej kategorii: