Sterowniki- elektrozawory- czujniki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Sterownik nawadniania Pro 11-sekcji zewnętrzny 24V

  GB6991C

  Nowy produkt

  Profesjonalny model zewnętrzny 24V z wbudowanym transformatorem 230/24V. Obsługa do 11 sekcji nawadniających. Możliwość ustawienia…

  Więcej szczegółów

  344,40 zł brutto

  Więcej informacji

  Profesjonalny model zewnętrzny 24V z wbudowanym transformatorem 230/24V. Obsługa do 11 sekcji nawadniających. Możliwość ustawienia 6 indywidualnych programów nawadniania. Maksymalnie 6 startów nawadniania dziennie dla każdego programu. Czas pracy sekcji: od 1 minuty do 12 godzin 59 minut. Programowe sterowanie pompą i detektorem deszczu, z funkcją opóźnionego startu. Funkcja budżetu wodnego do szybkiej zmiany parametrów w zakresie: 10-200%. Programowanie w oparciu o wbudowany 365-dniowy kalendarz. Czytelny wyświetlacz oraz duże przyciski i pokrętło wyboru trybu pracy. Bateryjne podtrzymywanie pamięci (bateria 9V 6LR61, niezałączona). Tryb pracy automatycznej i ręcznej.
  Oferowany w pudełku zawierającym polską instrukcje obsługi.

  Specyfikacja:
  Sterownik przeznaczony jest do zaawansowanego zarządzania pracą elektrozaworów 24V AC w trybie nawadniania: automatycznym lub ręcznym. Dzięki dużemu obrotowemu pokrętłu można w prosty sposób ustawić i zmienić plan nawadniania. Czytelny wyświetlacz LCD o wysokim kontraście ułatwia odczyt parametrów. Szeroki korpus i listwa zaciskowa umożliwia łatwe przyłączenie przewodów sterujących.
  Główne obszary zastosowań sterownika: nawadniania ogrodów przydomowych oraz terenów zielonych, małe plantacje rolnicze i ogrodnicze, szkółkarstwo.
  Sterownik można instalować wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń.

  UWAGA: w przypadku wprowadzenia zmiany w ustawieniach sterownika w trakcie wykonanego programu może ulec zmianie kolejność wykonywania sekcji. Np. start rozpocznie się od sekcji 5, dojdzie do sekcji 11 a potem zatrzyma się po wykonaniu sekcji 4. Wszystkie sekcje zostaną wykonane ale cykl rozpocznie się od środkowej sekcji a nie od pierwszej.
  • Model zewnętrzny z wbudowanym transformatorem 230V AC/24V AC.
  • Sterownik produkowany w wersjach na max. 4, 6, 9 lub 11 sekcji.
  • Możliwość zaprogramowania max. 6 niezależnych programów dla każdej sekcji, z których każdy może posiadać do 6 startów nawadniania dziennie (max. 36 startów nawadniania dziennie dla każdej sekcji).
  • Czas pracy sekcji: ustawiany indywidualnie dla sekcji: od 1 minuty do maksymalnie 12 godzin 59 minut. • Wybór dni nawadniania:
  - indywidualny wybór dni tygodnia (pon-nie)
  - dni parzyste/ nieparzyste
  - odstęp w nawadnianiu: od nawodnienia codziennego do nawadniania w odstępach do max. 15 dni
  • Funkcja budżetu wodnego zapewnia szybką zmianę ustawionego czasu nawadniania w zakresie od 10% do 200% np w gorące/deszczowe dni
  • Programowa współpraca z zewnętrznym detektorem deszczu (typu normalnie zwarty) z możliwością przyporządkowania detektora do wszystkich lub wybranych sekcji (umożliwia podlewanie pod osłonami). Funkcja opóźnienia nawadniania (0-240h) ze współpracą z detektorem deszczu.
  • Funkcja ciągłej pamięci przechowuje wprowadzone dane w przypadku awarii zasilania.
  • Bateria alkaliczna 9V pozwala na programowanie sterownika przed instalacją w docelowym miejscu i do podtrzymania funkcji zegara. Nawet po wyjęciu baterii wprowadzone nastawienia nie są kasowane ale zegar przestaje pracować.
  • Tryb pracy ręcznej:
  - jednorazowe załączenie programu lub grupy programów
  - załączenie poszczególnej sekcji
  - pozycja „STOP” zatrzymuje cykl nawadniania bądź programy automatyczne np. na czas deszczowej pogody bądź okresu zimowego.
  • Wyjście do sterowania przekaźnikiem pompowym bądź elektrozaworem nadrzędnym z możliwością przyporządkowania dla konkretnego programu bądź sekcji, w przypadku podwójnego źródła zasilania bądź sterowania np. oświetleniem ogrodu.

  PARAMETRY:
  Napięcie pracy (wyjście): 24V AC
  Ilość sekcji 11 (max)
  Ilość programów 6
  Ilość startów dziennie 6 (max)
  POLSKI PANEL: TAK
  Zaawansowane sterowanie detektorem deszczu: TAK
  Zaawansowane sterowanie pompą: TAK

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: