Sterowniki- elektrozawory- czujniki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Sterownik zegarowy 5-120min Zobacz większe

  Sterownik zegarowy 5-120min

  GB6978C

  Nowy produkt

  Minutnik do montażu na kranie. Zamyka przepływ wody po 15-120 minutach. Nie wymaga zasilania. Sterownik na kran ma zasadę…

  Więcej szczegółów

  26,26 zł brutto

  Więcej informacji

  Minutnik do montażu na kranie. Zamyka przepływ wody po 15-120 minutach. Nie wymaga zasilania.
  Sterownik na kran ma zasadę dzialania analogiczną do minutnika kuchennego. Normalnie przepływ wody jest zatrzymany. Zegar nie załącza się automatycznie.
  Jeśli podejdziemy do zegara i ustawimy na tarczy czas pracy od 15 do 120 minut to sterownik uruchomi przepływ wody i będzie cofał się aż do zera- gdy przepływ wody zostanie automatycznie zatrzymany.
  Sterownik sam nie uruchomia przepływu wody: musimy do niego podejść, ustawić czas: woda zacznie lecieć a po upłynięciu nastawionego czasu przepływ wody będzie zatrzymany.
  Dodatkowo jest opcja ręczna: jeśli chcemy otworzyć przepływ to wybieramy ustawienie ręczne przy którym woda płynie zawsze, do czasu gdy ręcznie ustawimy zero.
  Sterownik znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na nawadnianiu przez ściśle określony czas, ale uruchamiany przez obsługę. Idealny do rur kroplujacych, tuneli foliowych, szkółek, rabat, trawnika. Sterownika nie rekomenduje się do sterowania przepływem instalacji wysokoprzepływowych/wielozraszaczowych np. zraszaczy wynurzalnych.
  Oferowany na karcie.

  PARAMETRY:
  MATERIAŁ: tworzywo sztuczne
  Ręczny tryb pracy.
  Obrotowa nakętka ułatwia montaż na kranie.
  Wejście F1"-3/4".
  Wyjście: odkręcane przyłącze kranowe z gwintem F3/4".
  Ciśnienie pracy: 1-8bar.

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: