Sterowniki- elektrozawory- czujniki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Puszka poboru wody M3/4" z przyłączem kpl

  GB6910C

  Nowy produkt

  Przeznaczona do poboru wody z rurociągu podziemnego. Może służyć w połączeniu z przyłączem kranowym 3/4” i szybkozłączką do podłączenia…

  Więcej szczegółów

  21,40 zł brutto

  Więcej informacji

  Przeznaczona do poboru wody z rurociągu podziemnego. Może służyć w połączeniu z przyłączem kranowym 3/4” i szybkozłączką do podłączenia węża ogrodowego w celu ręcznego nawadniania lub poboru wody np. do czyszczenia nawierzchni, samochodu itp. Komplet składa się z puszki oraz przyłącza. Automatyczny zawór odcina przepływ wody gdy klucz (przyłącze) wyjęty jest z puszki. Zatrzaskowa, uchylna pokrywa puszki zabezpiecza przed dostaniem się zanieczyszczeń do wnętrza. Gwint przyłączeniowy 3/4”. Maksymalne ciśnienie robocze: 5bar.
  Oferowana na karcie jako komplet: puszka i przyłącze.
  Schemat montażu: podłączyć do rurociągu podziemnego za pomocą złączki z gwintem F3/4". W celu poboru wody otworzyć pokrywkę po czym nasadzić i przekręcić przyłącze. Włożenie i zablokowanie przyłącza uruchamia przepływ wody. na przyłącze można nakręcić standardowe przyłącze kranowe 3/4" (niezałączone) w celu podłączenia węża z szybkozłączką.

  PARAMETRY:
  Gwinty M3/4"
  Dwuczęściowa, rozbieralna obudowa zaworu.
  Sprężyna z nierdzewnej stali.
  Zatrzaskowa pokrywa na obudowie zaworu zabezpieczająca przed dostawaniem się zanieczyszczeń.
  Produkt oferowany na karcie ekspozycyjnej.

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: