Sterowniki- elektrozawory- czujniki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Sterownik nawadniania flexcontrol (1883-29)

  GA1883

  Nowy produkt

  Sterownik nawadniania FlexControl odciąży Państwa przy nawadnianiu ogrodu. Służy do sterowania pracą mobilnych zraszaczy, systemu…

  Więcej szczegółów

  185,18 zł brutto

  Więcej informacji

  Sterownik nawadniania FlexControl odciąży Państwa przy nawadnianiu ogrodu. Służy do sterowania pracą mobilnych zraszaczy, systemu zraszaczy wynurzalnych i nawadniania kropelkowego. Sterownik podłączany jest bezpośrednio do kranu. Pozwala on niezawodnie sterować nawadnianiem zgodnie z zaprogramowanym czasem trwania i częstotliwością. Można więc zapomnieć o podlewaniu ogrodu w dzień powszedni oraz podczas urlopu, ponieważ zgodnie z Państwa życzeniem odbywa się ono automatycznie. Komfortowa obsługa – wystarczy zdjąć element sterujący i zaprogramować funkcje. Przejrzysty wyświetlacz LCD pokazuje zaprogramowane ustawienia, np.: dzień tygodnia, częstotliwość nawadniania itd. Programowanie jest łatwe i intuicyjne. Pokrętło i klawiatura służą do ustawiania początku, czasu trwania i częstotliwości nawadniania. Dodatkowa zaleta – można zaprogramować nawadnianie również w konkretne dni tygodnia. Następnie należy podłączyć element sterujący do sterownika, który zgodnie z zaprogramowanymi przez Państwa danymi automatycznie realizuje program nawadniania ogrodu. A Państwo mają czas wolny. Czas pracy sterownika FlexControl z baterią alkaliczną 9V wynosi ok. 1 roku (nie jest załączona w komplecie). Dodatkowe zabezpieczenie niezawodnej pracy sterownika stanowi fakt, że wyświetlacz pokazuje również niski stan naładowania baterii. Dzięki temu wiadomo, że należy wymienić baterię. Istnieje możliwość podłączenia czujnika wilgotności gleby albo czujnika deszczowego. Wielką zaletą tego rozwiązania jest oszczędzanie cennej wody, ponieważ zaprogramowane nawadnianie zostanie zakończone np. jeśli spadnie deszcz albo gleba będzie wystarczająco wilgotna.
  Automatyczne nawadnianie oszczędzające czas
  GARDENA sterownik nawadniania umożliwia wygodne i skuteczne nawadnianie nawet w czasie nieobecności właściciela. Zyskasz więcej wolnego czasu, bujny, zielony ogród i piękne, zdrowe rośliny. Zastosowanie nawadniania automatycznego we wczesnych godzinach porannych lub wieczorem to gwarancja mniejszego parowania wody. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić pieniądze i zyskać optymalne nawadnianie.
  Oszczędność wody
  Po podłączeniu elektronicznego czujnika deszczowego lub czujnika wilgotności gleby GARDENA automatyczne nawadnianie jest przerywane przy określonej wilgotności gleby oraz po wystąpieniu opadów. Dzięki temu nawadnianie nie powoduje dużego zużycia wody.
  Bezpieczne działanie
  Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik stanu naładowania baterii. Użytkownik jest w odpowiednim momencie powiadamiany o konieczności jej wymiany. Dzięki temu działanie sterownika nawadniania jest niezawodne.
  Łatwe wprowadzanie danych
  Wprowadzanie danych odbywa się za pomocą pokrętła i klawiatury. Wprowadzone dane ukazują się na przejrzystym wyświetlaczu LCD.
  Elastyczność programowania
  Możliwe jest programowanie na każdy dzień tygodnia. Ta funkcja pozwala jeszcze lepiej dopasować nawadnianie ogrodu do Państwa potrzeb.

  PARAMETRY:
  Cykle nawadniania dziennie: 3
  Okres nawadniania: 1min - 1h 59min
  Częstotliwość nawadniania: co 24 h, co 2gi, 3ci lub 7my dzień
  Łącznik czujnika: TAK
  Zasilanie elektryczne: 1 x 9 V bateria alkaliczna (nie załączone)
  Gwint: Dla kranów z gwintem 26.5 mm (G 3/4) i 33.3 mm (G1)
  Ciśnienie robocze: 0,5-12 b / 7,25-174,05 psi

  30 innych produktów w tej samej kategorii: